Skocz do zawartości

Polecane posty

działa? nie bardzo chyba.. u mnie caly czas wszystko lezy

 

chyba ze po kolei serwery beda wstawaly jezeli to byla awaria zasilania, o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. czyzby rowni i rowniejsi? moje 3 boxy leza i kwicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prąd to nie wygląda... co najwyżej coś z łączem gdzieś, bo:

Śledzenie trasy do 91.205.75.222 z maksymalną liczbą 30 przeskoków.

 1	<1 ms	<1 ms	<1 ms  172.20.10.1
 2	37 ms	34 ms	35 ms  lodz-ru2.neo.tpnet.pl [213.25.2.133]
 3	35 ms	33 ms	34 ms  z.lodz-ru2.do.lodz-r2.tpnet.pl [213.25.5.81]
 4	38 ms	37 ms	37 ms  do-lodz-r2.kat-r1.tpnet.pl [194.204.175.245]
 5	54 ms	56 ms	58 ms  tengige0-12-4-0.ffttr1.FrankfurtAmMain.opentransit.net [193.251.255.245]
 6	56 ms   118 ms	57 ms  tiscali-3.GW.opentransit.net [193.251.255.142]
 7	56 ms	54 ms	54 ms  tiscali-italia-spa-gw.ip.tiscali.net [77.67.65.90]
 8  tiscali-italia-spa-gw.ip.tiscali.net [77.67.65.90]  raporty: Host docelowy jest nieosiągalny.

Śledzenie zakończone.

 

Ale np. vipower.pl będące też w eFuturo działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. czyzby rowni i rowniejsi?

Z pewnością specjalnie Ci sebak na złość odłączył te serwery.. Ludzie, bez przesady! ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstalo, uptime maszyn po 2-3 min, wiec pewnie jednak zasilanie

 

patryk: bez spinania sie prosze ;) moze i specjalnie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiły dziwne zaburzenia prądu, które spowodowały wyłożenie się 3/4 UPS'ów jakie posiadamy, spowodowało to uszkodzenie 1 z nich.

 

@Fiercio:

Trasy które przytoczyłeś spowodowane są awarią jednego z operatorów dostarczających nam net. Mimo iż ich system zasilania UPS'owego przewidziany jest na 7 dni ciągłego podtrzymania, dziwne zaburzenia prądu również wywaliły im UPS'y. Przed chwilą Panowie skończyli u nich pracę i wszystko powinno wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo - Nie jestem pracownikiem "eF".

Secundo - Być może była to awaria sprzętowa. Jednak żadnych problemów z siecią, łączami w tym czasie na 100% nie było.

Tertio - Nikt nie będzie odpowiadał za nie prawidłowo skonfigurowany serwer MTA, który nie podejmuje prób ponownej wysyłki.

 

Quatro: Charakter awarii zupełnie mnie nie interesuje. Jeśli nie radza sobie ze sprzętem proponuje jakies mniej wymagające zajęcie.

Quinto: Jeśli nikt tam nie odpowiada za poprawna konfigurację MTA wniosek jest prosty: iść ze swoimi pieniedzmi tam gdzie ktos będzie odpowiadał. Co właśnie zrobiłem.

Sexto: Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia.

Septo: Bardzo wiele.

Octavo: Miałem równiez śmieszny problem z wirusem na wszsytkich swoich serwisach, pojawił się w tajemniczej reklamie kasyna. Interwencja przyniosła to co zwykle: "nic nam nie wiadomo". Dopiero jak pokazałem, że ten sam wirus pojawia się na stronie zaparkowanej domeny - ktoś tam zareagował.

Nono: STraciłem przez to klientów, jeden napisał wprost o tym.

Decimo: mógłbym podsumować dwuletni okres bycia klientem, ale po co? Negatywy przeważyły pozytywy, pojawiły się straty, lepiej po prostu iść gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quinto: Jeśli nikt tam nie odpowiada za poprawna konfigurację MTA wniosek jest prosty: iść ze swoimi pieniedzmi tam gdzie ktos będzie odpowiadał. Co właśnie zrobiłem.

 

Tu chodzi o źle skonfigurowane MTA nadawców, czyli serwery osób, OD których dostajesz wiadomości

 

Octavo: Miałem równiez śmieszny problem z wirusem na wszsytkich swoich serwisach, pojawił się w tajemniczej reklamie kasyna. Interwencja przyniosła to co zwykle: "nic nam nie wiadomo". Dopiero jak pokazałem, że ten sam wirus pojawia się na stronie zaparkowanej domeny - ktoś tam zareagował.

Phi. Support providera ma odpowiadać za TWÓJ ZAWIRUSOWANY KOMPUTER wykradający hasła z Total Commandera? Nie bądź śmieszny.

 

Nono: STraciłem przez to klientów, jeden napisał wprost o tym.

Buu... jaka wielka strata.

Widząc twoje podejście do problemu, brak jakiejkolwiek wyrozumiałości, twoją pyszność, oraz wielką nieomylność życzę Ci powodzenia w znalezieniu odpowiadającej ci firmy hostingowej... a firmom współczuję takiego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiercio ,

jednak to jest klient a jeżeli upierdliwy to powinien się o tym wypowiedzieć ten kto go hostuje,

do tego czasu nie wiadomo czy to upierdliwy klient, czy ma racje, więc nie wskazane jest wysnuwanie wniosków.

(prawie) każdy temat da się wyjaśnić i dojść do porozumienia, potrzeba tylko chęci dwóch stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi. Support providera ma odpowiadać za TWÓJ ZAWIRUSOWANY KOMPUTER wykradający hasła z Total Commandera? Nie bądź śmieszny.

 

Jasne, wszystko to moja wina. Nie dziwi mnie to, juz zdążyłem się przyzwyczaić do podobnych odpowiedzi.

 

Co prawda wirus pojawił się na stronie eFuturo dla świeżo zaparkowanej domeny, nie mojej a "dostarczanej" systemowo ale to pewnie dla ciebie wyjątek potwierdzający regułę.

 

 

Buu... jaka wielka strata.

Widząc twoje podejście do problemu, brak jakiejkolwiek wyrozumiałości, twoją pyszność, oraz wielką nieomylność życzę Ci powodzenia w znalezieniu odpowiadającej ci firmy hostingowej... a firmom współczuję takiego klienta.

 

A co ty o tym wiesz? Też jasnowidzisz na odległość? Skąd wiesz o braku wyrozumiałości, pysze i nieomylności? Kolego zwróć uwagę, że jestem po trudnych doświadczeniach z ta firmą i mój zapas wyrozumiałości wyczerpał się po tym jak ginęły mi emaile od ważnych klientów a moje nie były wysyłane, a support twierdził że wszystko jest ok i żadnej awarii nie było. A meldunki serwera, że przez kilka dni próbuje wysłać wiadomości i wreszcie rezygnuje to pies?

 

Wiem, że tacy jak ty wszystko wiedzą i mają innych za durnych pyszałków. Spójrz w lustro. Heh. Mam nadzieję, że nie trafię do ciebie.

 

eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Edart nie mam zamiaru wchodzić w zbędne dyskusje, które do niczego nie prowadza. Mogę tylko powiedzieć, iż wiele z tego co pisze eMisiek mija się z prawdą. Ale tak to jest, że zawsze wszystko zwala się na usługodawcę. Aczkolwiek jest to 1 i ostatnia moja wypowiedź odnośnie Pana o loginie eMisiek.

 

(prawie) każdy temat da się wyjaśnić i dojść do porozumienia, potrzeba tylko chęci dwóch stron ;)

Jesteś aż nadto optymistyczny, czasami się trafiają trudne przypadki. Zresztą ja wole przeznaczyć swój czas, na rozbudowę infrastruktury i poprawę jej jakości, niż na donikąd nie prowadzące dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A meldunki serwera, że przez kilka dni próbuje wysłać wiadomości i wreszcie rezygnuje to pies?

A co było w tych zwrotkach ? Tak samo istotne jest to co było w zwrotkach u klientów, którzy próbowali do Ciebie wysłać maile.

 

To jest jedyna możliwość analizy problemu i szukania rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Edart nie mam zamiaru wchodzić w zbędne dyskusje, które do niczego nie prowadza. Mogę tylko powiedzieć, iż wiele z tego co pisze eMisiek mija się z prawdą. Ale tak to jest, że zawsze wszystko zwala się na usługodawcę. Aczkolwiek jest to 1 i ostatnia moja wypowiedź odnośnie Pana o loginie eMisiek.

 

 

Jesteś aż nadto optymistyczny, czasami się trafiają trudne przypadki. Zresztą ja wole przeznaczyć swój czas, na rozbudowę infrastruktury i poprawę jej jakości, niż na donikąd nie prowadzące dyskusje.

 

Trudny przypadek czy łatwy - bez różnicy, klient to klient. Jeżeli nie będziesz pomagał, odnosił się do klientów tak jak obecnie i mówił że dyskusje z nimi "donikąd nie prowadzą" to czasu na rozbudowę będziesz miał sporo, ale ciekawe czy będziesz miał za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

akurat @sebak ma racje, błędem jest tylko w ogóle się wypowiadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny przypadek czy łatwy - bez różnicy, klient to klient. Jeżeli nie będziesz pomagał, odnosił się do klientów tak jak obecnie i mówił że dyskusje z nimi "donikąd nie prowadzą" to czasu na rozbudowę będziesz miał sporo, ale ciekawe czy będziesz miał za co B)

Ale po co karmić argumentami trolla, który i tak na forum pisze, że go właściwie to nic nie obchodzi przyczyna... |

Który nie potrafi wyciągnąć wniosków z tego, że dużo osób mówi mu, że to jego wina... |

Który focha się o byle co.. |

Który stwarza tylko same "problemy"... |

Który nie doczytuje warunków umów, dla którego np. pakiet Max jest równoważny pakietowi KontoMax... |

itp. rzeczy...

 

Nie lepiej pozwolić mu sobie pójść do konkurencji, która będzie miała (może) trochę więcej cierpliwości?

 

 

 

PS: @eMisiek'u - będziesz miał raczej wielki kłopot z trafieniem do mnie...

Gdyż na twoje nieszczęście nie jestem pracownikiem żadnej firmy hostingowej...

...a nawet, jeśli gdzieś miał bym pracować, to całkowicie odizolowany od kontaktu z klientami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemo problemo, wszystko lezy

 

lezy potwierdzam, cala siec lacznie z dnsem w ktorym wpisane jest efuturo.pl o czymgrzecznie informuje opendns :)

awaria 30 min polaczona z wylaczeniem zasilania, mialem twardy restart serwera, logi szaleja ten dysk juz dlugo nie pociagnie...

telefon nie odpowiada, tel kom zniknal z informacji kontaktowych nastronie... hmm... piatek wieczor godziny szczytu

 

takie awarie nie zdazaja sie czesto w efuturo,przynajmniej nie na moim serwerze ale ta z przed 30 min byla ponizej pasa, z niecierpliwoscia czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30minut to przesada ? chyba żartujesz. Płać mniej i wymagaj więcej - widzę motto przewodnie niektórych użytkowników WHT.

30minut w miesiacu to uptime na poziomie wyższym niż 99,93% - czego chcieć więcej od notabene - jednej z tańszych serwerowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak mowi przedmowca, za te pieniadze nie mozesz wymagac nic wiecej. i tak efuturo swiadczy uslugi na dobrym poziome ( oczywiscie stosunek ceny do jakosci ), jesli chcesz lepszych uslug to musisz poszukac gdzies indziej ale za pare groszy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×