Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie można prowadzić żadnych prac, na stronie efuturo, bo zaraz będzie że padło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Dedyki się dzis zresetowaly chyba koło 17.15.

23:05:44 up 87 days

yyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety moj zresetowal się ni stąd ni zowąd, bez poodu, praktycznie ciągle idle jest.

 

WARNING: mysqlcheck has found corrupt tables

 

Tak więc chyba zasilanko przez chwile padło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Tak więc chyba zasilanko przez chwile padło

w/w podany uptime nie jest z jednej maszyny :D

 

ps. sprawdź maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiś nadgorliwy mod czysci temat a EF znow nie dziala (3x w ciągu kilkudziesięciu minut), akurat gdy chcialem zrestartować serwer...

 

Mam nadzieję że to jakies prace konserwacyjne kotre poprawią jakosc uslug ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leży ?

 

Żeby nie było, że to znowu ja nadgorliwie wypisuje:

 

b3ae17645b2f69c9m.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo mój dedyk odpowiada i działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, że aktualnie nie działa, mam nadzieję, że wstanie dość szybko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, że aktualnie nie działa, mam nadzieję, że wstanie dość szybko ;]

 

potwierdzam j/w, leży i gubi trase po do-atman.iwacom.pl [77.79.222.90]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×