Skocz do zawartości

Polecane posty

Tytuł tego forum: "Host is down (serwer nie działa)" więc chodzi o cały serwer, a nie poszczególne usługi.

Posty kieruj do działu "Opinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http leży praktycznie od godziny 10 z małą przerwą...aha czyli wystarczy, że działa np. pop3 i firma jest już usprawiedliwiona? Jak dla mnie żenujące podejście...

Możesz mnie nawet wywalić z tego forum i wykasować wszystkie moje wiadomości...jeżeli o to tak właściwie chodzi w tym forum. Jedne firmy są ok, inne są be?

Zacznijmy od tego, ze:

a. to nie miejsce na dyskusje, wiec zaraz i tak to bede musial skasowac

b. nie mam zamiaru nikogo wywalac z tego forum

c. nie jestem w zaden sposob zwiazany z efuturo, ba, nawet kiedys uslyszalem zarzut, ze bede dzialac na szkode efuturo

d. idea host is down jest jakis calkowity potezny pad - gdzie wszyscy dostaja po tylku i pojawia sie na forum pelno postow oburzonych klientow

e. kazda firma ma czasami problemy ze swoimi serwerami, wazne, zeby nie zdarzala sie za czesto

f. jak jestes niezadowolony z uslug to mozesz w dziale opinie opisac wszystko po kolei - i nikt tam niczego nie skasuje

g. w tym przypadku mamy pad serwera www na jednej z ilus tam maszyn hostingowych - nie liczac ich serwerow vps i dedykowanych - imho to nie jest globalny problem w efuturo

h. kiedys tutaj bylo duzo dluuuuuugich dyskusji, bo ktos nie byl zadowolony z predkosci dzialania sqla, itd - bylo to bez sensu i stad decyzja, zeby tutaj pisac tylko o wiekszych problemach

i. mam nadzieje, ze teraz rozumiesz moj punkt widzenia

 

ps. akurat to nie ja skasowalem Twoj wczesniejszy post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytamy to:

Klik

i sprawdzamy Twoj serwer:

a. http faktycznie lezy

b. smtp dziala

c. pop3 dziala

Tytuł tego forum: "Host is down (serwer nie działa)" więc chodzi o cały serwer, a nie poszczególne usługi.
E... Nie przesadzacie trochę? Skoro serwer www (czyli główna usługa) leży, to chyba można uznać, że posty nadają się do tego działu. Co z tego, że serwer odpowiada na pingi, skoro nie za to klient płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p ma racje. Na serwerze hostingowym, a chyba o taki chodzi, jak nie dziala serwer www to post jaknajbardziej pasuje do tego dzialu.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Czy wie ktos może co dzieje się w efuturo/teredo?

Po wczorajszej wieczornej przerwie w pracy VPSów, podniósł mi się tylko jeden z dwóch które posiadam, drugiego nie idzie włączyc nawet w panelu. Strona efuturo nie działa, a mój mail do nich wysłany rano do tej pory jest bez odpowiedzi.

 

Jeśli ktokolwiek coś wie, proszę o informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tracert do vps teredo.pl:

  1	11 ms	 9 ms	11 ms  Leczna-bras1.inetia.pl [195.114.190.57]
 2	10 ms	10 ms	10 ms  LeczH001RT02-LeczH001RT04.inetia.pl [81.210.127.33]
 3	15 ms	14 ms	14 ms  LeczH001RT04-WarsC001RT06.inetia.pl [83.238.250.22]
 4	14 ms	15 ms	14 ms  WarsC001RT06-WarsH002RT22.inetia.pl [83.238.250.174]
 5	15 ms	19 ms	15 ms  WarsH002RT22-WarsB010RT06.inetia.pl [83.238.250.176]
 6	13 ms	15 ms	14 ms  m320-pl-4-1-0-800.atman.pl [194.153.134.237]
 7	16 ms	16 ms	16 ms  do-atman.iwacom.pl [77.79.222.90]
 8	16 ms	18 ms	17 ms  ip243-116.iwacom.net.pl [193.227.116.243]
 9  ip243-116.iwacom.net.pl [193.227.116.243]  raporty: Host docelowy jest nieosiągalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem przez adres który podałeś jest to samo, po prostu wstaje pochodzi 5 min i znów pada panel. A mój VPS jak nie chodzi tak nie chodzi.. Telefon na efuturo.pl milczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 VPS działa / drugi w połowie - nie odpowiada na ssh, mysql nie działa, lecz ftp żyje, panel także nie działa - więc czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej całej aferze:

 

Mój VPS nie działa do tej pory, podobno dyski padły, nie ma bacapu żadnego. Czystego VPSa też nie dostałem, Sebak milczy na GG, telefon wyłączony.

 

 

Po prostu bajecznie..

 

 

Edit: Teraz zaczęło się coś dziać.. w dobrym kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój zaczął niedawno działać, wszystko w jak najlepszycm porządalu. Tylko kopie wsiąkły, ale to niewielki problem, skoro działa serwer. Kopie się powinny same zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebak jest wg. mnie nie poważny, uruchomił mi serwer na serwerze działa httpd, lecz nie działa DA, mysql, ssh.

 

Sebak napisał cytuję " no to już Pana problem " . I od tej pory milczy na GG. Prosiłem, aby mi wskazał jak go mogę naprawić skoro nie mam dostępu do ssh, to napisał " nie mam czasu".

 

Czy tak zachowują się poważni ludzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×