Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 21.12.2020 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Zastanawiam sie obecnie nad wprowadzeniem odpowiedniego cms dla sklepu online. Lepiej sprawdzi się joomla czy jednak drupal?
 2. 1 punkt
  Woocommerce jest dość zasobożerny przy większych sklepach, to samo Joomla czy Drupal. To nie były nigdy CMSy tworzone pod sklep internetowy. Jeżeli chcesz mieć dobrze działający sklep, który jest faktycznie sklepem a nie nakładką na jakiś CMS, to wybierz PrestaShop.
 3. 1 punkt
  Drupal jest bardziej zaawansowanym zapleczem niz joomla. Jezeli chcesz samemu dokonywac zmian etc. to najlepszym wyborem bedzie joomla. Z drugiej strony sam drupal również oferuje wiele wygodnych funkcjonalnosci. Jak również jest nieustannie rozwijany. Ze swojej strony polecam zapoznać się z tym artykułem: https://smartbees.pl/blog/drupal-czy-joomla-na-ktory-cms-warto-sie-zdecydowac Jest tutaj zestawieni tych dwóch cms.
 4. 1 punkt
  Moim zdaniem właściwym wyborem jest PrestaShop. To dedykowane oprogramowanie właśnie pod sklepy internetowe. Jest jakiś konkrenty powód, dla którego skłaniasz się ku Joomli czy Drupalowi?
 5. 1 punkt
  kamil122 niestety to że są nic nie warte jest uproszczeniem. Pierwszy dużo większy problem, to, że masz w domenie używane adresy e-mail. Za pomocą usługi catch-all potem można czytać cudze maile, z których można się wiele dowiedzieć. W tym celu domenę podkupią głównie złodzieje danych. Inna sprawa, że domena związana jest z ruchem użytkowników. Tracąc domenę, tracisz tych użytkowników. Też jest kwestia tego, że pozycja w google nie jest przypisana do twojego serwera, ale właśnie domeny.
×