Skocz do zawartości

statnet

Firma
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

statnet wygrał w ostatnim dniu 31 Październik 2017

statnet ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Normalna

6 obserwujących

O statnet

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  STATNET
 • Imię
  Maciej

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.statnet.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zapraszamy do kontaktu z nami: kontakt@statnet.pl. Jesteśmy w stanie coś ciekawego zaproponować.
 2. VPS transfer no limit

  @HvK Zapewniamy wsparcie administratora zarówno dla małych jak i dużych projektów. Rozwiązania dla małych projektów oparte jest zazwyczaj o jeden lub dwa serwery. W przypadku projektów o większej skali przygotowujemy konfigurację pod indywidualne wymagania klienta. Bardzo często pracujemy z klientami, dla których liczą się: 1) niezawodność działania - zapewniamy je dzięki rozproszeniu geograficznemu usług 2) wydajność z możliwością skalowania horyzontalnego - zapewniamy je dzięki zastosowaniu load balancera, który rozkłada ruch równomiernie na serwery aplikacyjne i baz danych Zapraszam do kontaktu na adres kontakt@statnet.pl - po zapoznaniu się z wymaganiami na pewno będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie.
 3. VPS transfer no limit

  Cześć. Zapraszamy do nas https://www.statnet.pl/vps Zwróć uwagę na usługę: VPS-4GB-SSD, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Przy płatności rocznej oferujemy ciekawe rabaty. Napisz do nas na maila kontakt@statnet.pl i powołaj się na forum wht a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.
 4. [dedykowane/VPS] Mailing ok 5mln/m-c

  Cześć, Możemy zaproponować Ci ciekawe, w pełni skonfigurowane rozwiązanie pod mailing. Dostosujemy je do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami kontakt@statnet.pl
 5. VPS

  Zainteresuj się ofertą na hosting dedykowany. Nie mogę niestety nic polecić na forum, ze względu na politykę
 6. hosting dla magento i prestashop

  Poszukaj usługi vps z administracją, który nazywany jest również hosting dedykowany. Powinien spełnić Twoje wymagania.
 7. Możemy przygotować dla Ciebie ofertę na środowisko zarządzane, dostosowane do wymagań krytycznych aplikacji (wysoka dostępność, load balaning). Rozwiązanie możemy oprzeć o serwery dedykowane lub cloud (azure, aws, digitalocean).
 8. [dedykowane/VPS] 50 instancji Prestashop

  Wygooglaj naszą ofertę, mamy aktualnie ofertę testową, może spełni Twoje oczekiwania. Możemy przygotować również ofertę indywidualną, która będzie przygotowana pod Twoje wymagania.
 9. Hosting WWW z SSH + GIT

  Zazwyczaj hosting współdzielony nie oferuje dostępu ssh oraz git. Usługa, która powinna spełnić oczekiwania to hosting dedykowany - jest to zazwyczaj serwer VPS z administracją oraz panelem zarządzania np DirectAdmin. Zazwyczaj jest w takim przypadku dostęp do shell oraz git.
 10. [dedykowane/VPS] 50 instancji Prestashop

  Usługa, która powinna spełnić twoje oczekiwania to serwer VPS z administracją. Usługa występuje również pod nazwą hosting dedykowany. Jest to zazwyczaj serwer VPS z administracją + panel do zarządzania usługą (np DirectAdmin)
 11. Serwer VPS do developmentu

  Na wirtualizacji openvz bez problemu uruchomisz opisywane środowisko. Nie będzie to mniej stabilne niż środowisko oparte o inną wirtualizację. Co do serwera to nie za bardzo można na forum coś polecać ze względu na politykę forum.
 12. No space left on device

  Brak inode? Uruchom: df -i
 13. Pomoc w doborze VPS

  Jeżeli jesteś w stanie sam zająć się administracją serwerem to VPS jest świetnym rozwiązaniem. Jeżeli oczekujesz również wsparcia pod kątem zarządzania serwerem to zachęcam do wyszukania ofert pod hasłem Hosting dedykowany
 14. Cześć, Zapraszam do sprawdzenia naszej oferty na hosting dedykowany: https://www.statnet.pl/hosting/ Zapraszam do kontaktu na priv i powołania się na post na WHT to będziemy w stanie zaproponować coś extra.
 15. [dedykowany] Szukam hostingu dedykowanego

  Możemy rozszerzyć dysk w przypadku pakietu STD-HD-4GB-SATA. Koszt rozszerzenia dysku wynosi 10zł/mc za każde dodatkowe 25GB. Zapraszam jednak do bezpośredniego kontaktu przez maila lub naszym chat na stronie. Postaramy się przygotować coś extra.
×