Skocz do zawartości

Morfeusz_2005

Użytkownicy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Morfeusz_2005

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. [opinie] Webh.pl

  Po prostu tak jak pisałem,użytkownik ddd miał ten sam problem w tym samym czasie. Narazie jednak jestem zadowolony z usług i pewnie nadal będę z nich krzystał ;-)
 2. [opinie] Webh.pl

  Problem w tym, że jak coś nie działa (pokazuje się ten błąd) u jednego klienta na danym serwerze (s1, s1,s3) to u reszty jest to samo, więc nijak ma się to do pojedynczych kont.
 3. [opinie] Webh.pl

  Ten sam problem. Zła konfiguracja, za mały czas na odczyt skryptu przez serwer. U mnie to samo. Wakacje się zaczynają i więcej osób wchodzi na różnego rodzaju strony postawione na webh.pl
 4. [opinie] uti.pl

  Także prosiłbym o jakieś opinie dotyczące tej firmy.
 5. Domeny za Darmo

  Właśnie nie jestem na 100% pewien, ale to chyba oferty dla firm i osób posiadających własne DG.
 6. Domeny za Darmo

  Witam. Spotkałem się z wieloma promocjami. Niestety nie wiem, która rzeczywiście oferuje domenę na co najmniej rok za darmo, dla osoby prywatnej. Czy możecie polecić jakiś serwis rzeczywiście dający domenę na rok za darmo bez żadnych problemów w razie jakbym po roku chciał z niej zrezygnować?
 7. [opinie] Webh.pl

  Ogólnie wszystko było by u mnie ok gdyby nie częste: Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request Wynikłe z: [Tue Feb 08 13:05:17 2011] [error] [client 77.114.251.11] FastCGI: comm with (dynamic) server "/opt/php/wrapper/php52.fcgi" aborted: (first read) idle timeout (24 sec) [Tue Feb 08 13:05:17 2011] [error] [client 77.114.251.11] FastCGI: incomplete headers (0 bytes) received from server "/opt/php/wrapper/php52.fcgi" I to na kawałeczku strony, gdzie jest jeden prosty IF w PHP...
 8. Transfer domeny z UT.pl do innej firmy

  A teraz jest taka sytuacja i mam kilka pytań. Nie przedłużyłem domeny, ale zamówiłem reaktywację. 1) Muszę to zapłacić do jakiegoś czasu, a jak nie zapłacę to nie ponoszę żadnej kary? 2) Co się z taką domeną dzieje? 3) Jak usunąć domenę z ut.pl 4) Czy jak ją usunę, mogę ją zarejestrować gdzieś indziej?
 9. leży webh?

  U mnie to samo. Cała baza danych dead...
 10. Z: [opinie] Webh.pl

  Których nie mam... Ale mniejsza o to, wysłałem wiadomość za pomocą Kontakt.
 11. Z: [opinie] Webh.pl

  moje.webh.pl chyba nie działa jeszcze dobrze. Próbowałem się zalogować danymi z direct admin, ale nie działa.
 12. [opinie] Webh.pl

  Problem w tym, że aby wysłać wiadomość do BOK, musiałbym wysłać maila, a pocztę mam niestety w o2.
 13. [opinie] Webh.pl

  Wszystko było by ok, gdyby nie blokada emaili z o2 i częstego błędu 500 który często się powtarza i to na nowo zainstalowanym CMS'ie.
 14. Z: leży webh?

  Już wiem o co biega, ale błąd 500 to najczęściej usterka serwera, która pojawia się często. Rozumiem moją winę, gdybym miał sam śmieci, ale na świeżym skrypcie?
 15. Z: leży webh?

  Czy ktoś mi może łaskawie i kulturalnie wyjaśnić, czemu moje posty są bez uzyskania jakiejkolwiek informacji usuwane? Chce się dowiedzieć tylko czy usterka zostanie usunięta, a innej możliwości z Panem Kamilem oprócz tego forum nie mam. To niezbyt miłe usuwac posty od tak sobie lub po znajomości...
×