Skocz do zawartości

Linux

WHT Pro
 • Zawartość

  1240
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Linux

 • Ranga
  Weteran WHT

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.webhostinktalk.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 1. Witam, naszedł kolejny termin opłaty za mój serwer w VIPOWER i przypomniałem sobie że już od dawna miałem wyrazić jakąś bardziej szczegółową opinie na temat tego hostingu. Własne konto na VIPOWER posiadam od ~2lat - czyli nieco krócej od powstania VIPOWER, wcześniej też administrowałem stronę znajomego, która znajdowała się właśnie na tym hostingu. Z supportu zbyt często przez ten czas nie korzystałem, nie było takiej potrzeby. Jednak czasami zdarzyło się zadać jakieś pytanie/poprosić o sprawdzenie obciążenia generowanego przez stronę i zawszę odpowiedzi (oraz wykonanie prośby) otrzymywałem w ten sam dzień. Wszystkie potrzebne mi rzeczy działałą poprawnie i szybko. Hosting posiada standardowy directadmin - dla mnie najwygodniejszy panel do hostingu shared/reseller. Nie spotkałem się z niedziałającą opcją w panelu, na początku używałem RoundCube (jeden z trzech dostępnych webmaili na VIPOWER). Później jednak przeniosłem się na lokalnego klienta. Na VIPOWER trzymam, kilka domen, pocztę, dwa fora (SMF z modami). Po takim czasie jestem zadowolony bo z roku na rok jest coraz lepiej, serwery zostały przeniesione do Polski, prędkość ładowania stron znacznie wzrosła. Znajomi, którzy używają/administrują fora postawione u mnie na serwerze również są zadowoleni z prędkości i niezawodności działania VIPOWER. Nic nie wskazuję na to by sytuacja miała się zmienić - dlatego z lekkim sercem przedłużam moje konto na vipower o kolejne dwa lata . Polecam każdemu komu pasuję oferta cenowa tego hostingu. Moim zdaniem w rankingu cena/jakość vipower wypada bardzo obiecująco.
 2. Bo nikomu nigdzie indziej nie chcę się ruszyć (...) żeby samemu coś zogranizować. Tylko najlepiej przychodzić na gotowe. Co do meetingu to raczej mnie nie będzie. Sorry - może sami coś wymyślicie.
 3. Krakow we wrzesniu ;)

  Na podanie miejsca i godziny spotkania .
 4. Krakow we wrzesniu ;)

  Teraz to trochę za późno...
 5. Z: Pytanie wprost do Bartka.

  Ta, dajcie głowie albo nvu moderatora .
 6. Krakow we wrzesniu ;)

  Nie bierzcie pod uwagę wypowiedzi scz. Praktycznie od pierwszego meetingu deklaruje się ze 'wpadnie' i jakoś go jeszcze nie było .
 7. leży webh?

  'Występowanie błędów' i 'w logach czysto'. To się wyklucza ;].
 8. masternet.pl

  Z tego co widać to problem występuje tylko z sieci TP i nie dotyczy tylko firmy masternet lecz wszystkich firm posiadających serwery z niemieckiej serwerowni hetzner.de. Nie jest to wina Masternetu. Taki sobie isp wybraliście to macie .
 9. masternet.pl

  Ping z TP śmiga ale jest to samo co kilka dni wcześniej.... 200ms.
 10. lolek, jaką Ty wódkę pijesz? Co do tematu to prawdopodobnie więcej niż 1500 .
 11. Szukam Servera

  Wieczna faza, heh.. Wszyscy polecamy group5 - Oni mają jeszcze lepszą ofertę. Wszystko bez limitów .
×