Skocz do zawartości

regdos

WHT Pro
 • Zawartość

  2301
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  70

regdos wygrał w ostatnim dniu 3 Wrzesień 2017

regdos ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1848 Lider

6 obserwujących

O regdos

 • Ranga
  regdos.com

Informacje osobiste

 • Firma
  PayU
 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Regdos

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://regdos.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

42177 wyświetleń profilu
 1. Spolszczenie do Direct Admin

  Informacje o tłumaczenie DA tylko na https://forum.rootnode.pl/topic/46-directadmin-t%C5%82umaczenie-na-polski/
 2. Mieszasz fakty - z Twojego profilu wynika, że jesteś osobą anonimową, która dopiero co się zarejestrowała na forum, jeżeli masz staż taki jak ja to nie wstydź się napisz kim jesteś, z własnymi wymysłami - nie wylewam frustracji, że przestałem być moderatorem bo zmian, które tu zaszły nie chcę firmować swoją osobą.
 3. Luz. Napisałem o swoich wątpliwościach w tym poście i tutaj oczekiwałem odpowiedzi w końcu forum jest żeby zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi. No chyba, że nie? Na razie widzę coś innego:
 4. Dziwne. Zadałem kilka pytań dotyczących regulaminu i zostałem od razu wywalony z grona Moderatorów. Ciekawa polityka i zarazem smutna bo zamiast rozmawiać od razu jest strzał w ryj. Lista moderatorów dostępna jest na http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders, ciekawy jestem jak się będzie zmieniać. @TTL Widzę, że anonimowość pełną gębą, podobnie jak P-e-T-e-R. Jak P-e-T-e-R mi nie odpowiedział na temat regulaminu to może Ty mi odpowiesz? W końcu jesteś moderatorem. I dużo więcej pokory zalecam. Na tym forum zostałem moderatorem po roku lub dwóch aktywności, wypowiadając się merytorycznie a także punktując właścicieli i to co robili.
 5. O tym, że regulamin się zmienił nie musieli w sumie informować zgodnie z poprzednim regulaminem: Dlatego też pytałem o tę datę bo jak go zmienili wczoraj to dopiero będzie obowiązywał za 13 dni. Czyli mamy te 13 dni żeby podjąć decyzję.
 6. Dlaczego w nowym regulaminie nie ma daty od kiedy on obowiązuje? Zakładam, że posty napisane przed datą obowiązywania nowego regulaminu podlegają pod regulamin, który wtedy obowiązywał? Pytam w kontekście punktu "VIII. Prawa własności intelektualnej." nowego regulaminu. Kto i na podstawie jakich kryteriów będzie oceniał czy krytyka jest bezpodstawna?
 7. file_get_contents nie działa na zewnątrz

  Wiem, że nie chce serwera skonfigurować. W tym wypadku nie jest winny klient, który działa poprawnie tylko błędnie skonfigurowany serwer. Powinien zgłosić to adminom api.xively.com żeby poprawili konfiguracje.
 8. Sprawdzanie Domeny DNS - błąd

  Pierwszy komunikat mówi, że DNS-y powinny być w innych sieciach. Ty jesteś w BiznesHost https://apps.db.ripe.net/search/lookup.html?source=ripe&key=AS198414&type=aut-num i jak nie będzie z jakiegoś powodu ruch kierowany do AS 198414 to Ci się nazwy nie będą rozwiązywać a po to podajesz więcej niż jeden serwer nazw żeby zapewnić ciągłość usługi. Tyle mówi teoria a praktyka całkiem coś innego
 9. file_get_contents nie działa na zewnątrz

  Wywala Ci się bo serwer api.xively.com jest niepoprawnie skonfigurowany. W ścieżce certyfikatów jest certyfikat pośredniczący GlobalSign Organization Validation CA - SHA256 - G2, którego nie masz w ca-bundle curla, a który powinien zostać wysłany przez serwer. Jak chcesz zobaczyć co wysyła serwer to odpal z konsoli openssl s_client -showcerts -connect api.xively.com:443 lub sprawdź na stronie https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=api.xively.com
 10. file_get_contents nie działa na zewnątrz

  A ta strona z którą się łączysz ma poprawny cert? Możesz podać adres?
 11. Spolszczenie do Direct Admin

  Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji i nazbierało się zaległości ale już są dostępne zmiany dla wersji DA 1.514 na https://github.com/regdos/directadmin-enhanced-pl
 12. PHPCon 2016

  Ktoś dotarł? Z kimś można się napić?
 13. Dwa gniazda 4 RJ45 i jeden kabel łączący

  Bardzo prosto. Do transmisji potrzebne są 2 pary przewodów a w przewodzie są 4 pary.
 14. Nie. Odwoływanie działa tylko na exchange.
 15. PHPCon 2016

  Dostałem maila więc spoko. Z kim najlepiej się kontaktować w sprawie transportu z lotniska?
×