Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Ostatni tydzień
 3. Kupię konta parkingcrew

  The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material! also visit my net web page -voip phone system
 4. Wcześniej
 5. Poszukuję szyn do switcha Dell Powerconnect 8164F, są to szyny readyrails A5 o oryginalnym numerze seryjnym 39GFH. Nie są już sprzedawane, zamiast nich DELL obecnie sprzedaje szyny N243X które podobno też są kompatybilne (oba zestawy różnią się jednym elementem).
 6. Blog marketingowy

  Nie wiem, czy ma to dla Ciebie znaczenie, ale może warto poprawić wydajność z Pagespeed isnights https://pagespeed.web.dev/report?url=https%3A%2F%2Fbrandbay.pl%2Fblog%2F i CLS, to podobno ważne teraz dla Google. Możesz też rozważyć wprowadzenie webp zamiast jpg/png.
 7. voip phone system service provider A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust. He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river." He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.
 8. Plugin dotpay do WHMCS

  Dotpay został wchłonięty przez przelewy24, gdyby ktoś szukał dla p24 bramki płatności do whmcs to tutaj ją znajdzie: https://marketplace.whmcs.com/product/6645-przelewy24-payment-module
 9. Domeny polska.com.pl i pl24.com.pl wystawione na aukcji bez ceny minimalnej. Zapraszam do licytacji. Koniec licytacji 24.11.2022 https://www.aftermarket.pl/aukcja/2564133
 10. Lista mailingowa

  Tak. Jest legalna. Jest z repozytorium CEIDG.
 11. Google ads

  Tylko negatywne. Włączą Ci wszystkie skrypty i tyle.
 12. cryptocurrency market In this same village, another little dog, who was not quite as happy as the first one, decided to visit the house. He slowly climbed the stairs and hung his head low as he looked into the door. When he saw the 1000 unfriendly looking dogs staring back at him, he growled at them and was horrified to see 1000 little dogs growling back at him. As he left, he thought to himself, "That is a horrible place, and I will never go back there again."
 13. Opublikujemy 10 artykułów w założonych i prowadzonych przez nas prywatnych portalach. Na każdej z domen dodajemy tylko unikalne wpisy. Każdy portal posiada zarówno treści bez linków wychodzących jak i publikacje sponsorowane z maksymalnie dwoma linkami dofollow na artykuł. Domeny mają https. Część domen jest na płatnych skórkach (w planie jest wdrożenie na wszystkich). Są to portale i blogi ogólnotematyczne (wielotematyczne) z podziałem na kategorie. Parametr TF (Trust Flow): 24 do 32. Publikacje można zamówić w dwóch wariantach: - bez treści (trzeba dostarczyć 10 tekstów), - z treściami (przygotujemy 10 tekstów min. 2500 znaków każdy). Cena usługi: Cena za 10 wpisów bez treści: 250zł brutto. Cena za 10 wpisów z tekstami: 500zł brutto. Wystawiamy FV. Nie jesteśmy pośrednikiem - oferta bezpośrednio od wydawcy. Dodatkowe informacje na temat oferty: https://seospot.pl/artykuly-sponsorowane Łącznie posiadamy 30 portali wielotematycznych na których oferujemy publikacje artykułów sponsorowanych w formie pakietów po 10 wpisów każdy. W ofercie mamy również lokalizacje tematyczne. Portale i blogi skupione wokół jednej kategorii. Dostępne aktualnie tematyki: - Kosmetyki, moda, uroda, dieta - Biznes, finanse, rachunkowość - Rodzina, medycyna, zdrowie, sport - Turystyka, wakacje, wypoczynek - Budownictwo, architektura, dom, ogród - Inteligentny dom, automatyka domowa, technologia - Motoryzacja, transport - Ślub, wesele, fotografia ślubna Więcej na temat publikacji w portalach tematycznych znaleźć można na: https://cmspot.pl Zapraszamy do kontaktu!
 14. Kopia zapasowa danych na CloudHostingu w Modelu Abonamentowym Już dziś każdy użytkownik CloudHostingu w nazwa.pl może aktywować usługę Kopia zapasowa danych 100 GB na 30 dni bez żadnych opłat. Liczba promocyjnych pakietów jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy! Chcąc skorzystać z tej rewelacyjnej oferty, wystarczy zalogować się do CloudHosting Panel https://admin.nazwa.pl i sprawdzić, czy dla danego hostingu masz możliwość bezpłatnego włączenia tego dodatku. Coraz więcej użytkowników usług hostingowych zdaje sobie sprawę z konieczności wykonywania regularnych kopii zapasowych plików, baz danych i kont e-mail. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie skuteczną ochronę przed utratą cennych informacji lub przypadkową ich modyfikacją. Backup, z którego mogą korzystać właściciele CloudHostingu, zapewnia szybkie i łatwe zarządzanie tym bardzo ważnym elementem usługi, a dzięki przechowywaniu kopii zapasowych w zewnętrznym Data Center gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo. Po więcej informacji zapraszam na nasz blog: https://www.nazwa.pl/blog/kopia-zapasowa-danych-na-cloudhostingu-w-modelu-abonamentowym
 15. Google ads

  Czy próbował ktoś stworzyć kampanię Google ads korzystając z pomocy prawdziwego, żywego pracownika Google? Pytam bo mi to proponują nieodpłatnie skonfigurowanie kampanii. Tylko na początek spytali jaki chce przeznaczyć budżet, jak powiedziałem, że testowo 2k na pierwszy miesiąc, to w kolejnej rozmowie zaproponowali, że lepiej by było jednak 6k Jasne, że lepiej, tylko pytanie dla kogo.... Szczególnie, że to ma być test po którym dopiero będzie się optymalizowało kampanię. No więc zastanawiam się czy rzeczywiście ma to jakikolwiek sens, czy jedyne co będą próbowali robić to podnieść budżet zamiast go zoptymalizować. Jakieś doświadczenia?
 16. Wypadałoby sprecyzować, że jest różnica między pozycjonowaniem, a zaindeksowaniem. Witryna z super treścią, ale bez całej reszty no raczej nie pojawi się na tyle w wynikach wyszukiwania, żeby wygenerować jakikolwiek sensowny ruch. Chyba, że no właśnie jakiś temat ekstremalnie niszowy, a i tak Google pewnie wybierze do wyświetlenia, nie koniecznie idealnie dopasowane, ale za to mocniejsze domeny z większą wiarygodnością.
 17. Darmowy hosting, stan na 2022 rok

  Ja kiedyś miałem nieprzyjemność skorzystać z kilku darmowych hositngów, bo nie posłuchałem innych, żeby nie korzystać z darmowych. Chyba, że potrzebujesz coś na chwilę wrzucić, co nie będzie linkowane i ogólnie nie przewidujesz przyszłości dla witryny, która się tam znajdzie.
 18. Darmowy "Direct Admin"?

  OK, tak myślałem. Dziwne, że tego nie podali odrazu w instrukcji instalacji. Dzięki za odpowiedź.
 19. Darmowy "Direct Admin"?

  Pod koniec instalacji masz podany dokładny link. Możesz też włączyć poprzez: https://{adres_ip}:8083
 20. VPS z administracją

  Zapraszam na PW
 21. [sprzedam] mini firmę hostingową

  Zapraszam na PW
 22. Darmowy "Direct Admin"?

  Atmosfera już na głównej stronie pisze jak zainstalować panel, ale co z uruchomieniem? Jak uruchomić HestiaCP z przeglądarki? Czy mam podać adres ip i port jak w directadmin? Czekam na odpowiedź.
 23. Darmowy "Direct Admin"?

  www.hestiacp.com, dobry zamiennik dla DirectAdmin. Nawet bardziej rozbudowany bo możesz sobie tak ustawić hestię, że nawet instalujesz PostgreSQL chociażby czego nie ma DA No i dodatkowo - masz defaultowo autoinstalator.
 24. Darmowy "Direct Admin"?

  HestiaCP? OK, sprawdzę.
 25. Darmowy "Direct Admin"?

  HestiaCP - najbardziej rozwijana.
 26. Lista mailingowa

  czy baza jest legalna?
 27. Darmowy "Direct Admin"?

  Za darmo to raczej się nie znajdzie:) Tu można kupić, sprawdzić ceny: https://directadmin.com/pricing.php
 28. Witam, jeśli ktoś szukałby bramki płatności dla WHMCS do przelewy24.pl to tutaj: https://marketplace.whmcs.com/product/6645-przelewy24-payment-module można takową nabyć
 1. Załaduj więcej aktywności
×