Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Domowy Hosting?

  Witam, jedynym rozsądnym rozwiązaniem jako domowy serwer byłby jakiś komputer, który jest tańszy w utrzymaniu. Jeżeli chodzi o serwer Minecrafta, to musisz podać jaka wersja Cię interesuje, gdyż te nowsze posiadają drobne problemy z chunk'ami, które niestety strasznie obciążają sprzęt. (Dodatkowo pasowałoby wiedzieć, jaka dokładnie ilość graczy ok. będzie na serwerze i czy mowa o pluginach, a może modach). Dla takiego zastosowania (do gry ze znajomymi) wystarczy przypisać w routerze jakiś LAN IP (np. 192.168.0.100) do zakupionego serwera i przekierować na niego kilka portów gier. (np. 25565/tcp/minecraft). Dodatkowo upewnij się, iż posiadasz publiczne IP z odblokowanymi portami. (Często wymagany jest kontakt z operatorem, w celu uzyskania takiego adresu bezpłatnie) Pozdrawiam.
 3. Witam! Jestem tu nowy, więc przepraszam, jeśli to to zły dział. Chciałbym zakupić własny serwer plików, aby móc postawić na nim serwer do gry. Nie potrzebuje super sprzetu ktory uciągnie 60 graczy w Battlefield, myśle raczej o czymś tańszym, do gry z znajomymi w Minecrafta/Terarie. Akurat w temacie własnych serwerów jestem dosyć zielony, więc chciałbym się dowiedziedzieć, na jakiej zasadzie by ti działało i jakiego sprzętu do tego potrzebuję.
 4. Framugi.pl od 1 zł

  Witam na sprzedaż posiadam Premium https://www.aftermarket.pl/domena/framugi.pl/
 5. Dlaczego poniższy kod nie działa w ensie nie pokazuje przycisku linkedin zaloguj ?? <script type="in/Login"></script> ?? Z góry dzięki <!doctype html> <html> <head> <title>How to Login LinkedIn with JavaScript API</title> <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.2.1/jquery.min.js"></script> <script type="text/javascript" src="//platform.linkedin.com/in.js"> api_key: mojeID authorize: true onLoad: onLinkedInLoad </script> <script type="text/javascript"> // Setup an event listener to make an API call once auth is complete function onLinkedInLoad() { if (!IN.Event.auth.oauth_token) { alert('niezalog'); } IN.Event.on(IN, "auth", getProfileData); } // Logout user function logout(){ IN.User.logout(onLogout); } function onLogout(){ console.log('Logout successfully'); } // Use the API call wrapper to request the member's basic profile data function getProfileData() { IN.API.Profile("me").fields("first-name", "last-name", "email-address","picture-url").result(function (data) { var userdata = data.values[0]; }).error(function (data) { console.log(data); }); } </script> </head> <body> <script type="in/Login"></script> <table id='tableUser' style='display: none;'> <tr> <td>Name</td> <td><span id='fullname'></span></td> </tr> <tr> <td>Email</td> <td><span id='email'></span></td> </tr> <tr> <td>Profile image</td> <td><img src='' width='32' height='32' id='profile_photo'></td> </tr> </table> </body> </html>
 6. Ostatni tydzień
 7. Kategoria: ubezpieczenia Sprzedam zaplecze wraz z domenami - na poczatek 2 domeny z sieci: ubezpieczenie-on-line.pl https://www.aftermarket.pl/domena/ubezpieczenie-on-line.pl/ ubezpieczenia-on-line.pl https://www.aftermarket.pl/domena/ubezpieczenia-on-line.pl/ w razie zainteresowania/ofert prosze o kontakt: gazer.live.website@gmail.com
 8. Nadruki3d.pl

  Witam. Osoby zainteresowane zapraszam do składania ofert na domenę nadruki3d.pl https://www.aftermarket.pl/domena/nadruki3d.pl Zapraszam również do portfolio https://www.aftermarket.pl/profil/db/domeny/
 9. Sprzedam domenę ChwilowkaOnline.pl zaparkowaną w AM. Cena do negocjacji. Zainteresowanych proszę na priv.
 10. Proserwer.pl - oszukało mnie?

  troche odkopuje. w proserwer można założyć pare kont na 1 email więc sprawdz czy na pewno ktoś ci je ukradł
 11. konfiguracja subdomeny

  Witam mam problem z konfiguracją domeny i subdomeny. Domena jest n OVH. DNSy domeny są skierowane na sky-shop. Stworzyłem subdomenę. DNSy ustawiłem na OVH, parametr A na ip w ovh. I na subdomenie cały czas dostaję: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
 12. Co sądzicie o serwerach/usługach w CloudWays? Od $10 miesięcznie usługa hosting w chmurze DigitalOcean i wszelkie formalności odnośnie zabezpieczeń są obsługiwane przez CW, do tego transfer wliczony.
 13. Robię dużo małych stron obsługiwanych z osobnych domen, które chciałbym umieścić na jednym koncie sharedhostingu bez ograniczenia liczby domen podpiętych do tego konta. Typowa strona obsługiwana z osobnej domeny zajmuje około 2-10MB, ruch ma pomijalny. Nie zależy mi ani na pojemności pow. 1GB, ani na dużym transferze. Pozostałe wymagania normalne: PHP, MySQL, HTTP 2.0. Jak na razie w tej konkurencji najlepiej wypada netmark.pl, trochę droższy jest sprintdatacenter.pl. Hostinghouse.pl podobnie, ale jednak ogranicza liczbę domen. Czy jakieś jeszcze warto wziąć pod uwagę?
 14. Witam serdecznie Reprezentuję spółkę działającą od ponad 20 lat w całej Polsce z odziałami w kilku krajach w Europie. Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania i sprzętu komputerowego, oraz posaiadamy sporą bazę klientów. Chcemy rozszerzyć działalność o sprzedaż: - Hostingu - Domeny - Certyfikatów - Backup (odrębny projekt) Otwieramy również agencją zajmującą się tworzeniem indywidualnych stron www dla firm, SEO i marketingiem internetowym. Poszukujemy więc osoby (a nawet 2-3 osób) do stworzenia wszystkiego od zera. Wybrania centrum danych z dobrymi łączami, oprogramowania (WHMCS + ...), hardware, dostawców (rejestratorzy domen, płatności, itd), zapewnienia bezpieczeństwa, konfiguracji i bieżącej obsługi. Oczywiście liczymy na stałą współpracę administracyjną. Zależy nam na solidnym rozwiązaniu, gdzie będziemy mogli oferować usługi dobrej i bardzo dobrej jakości, a także które będziemy mogli skalować na ilość klientów, jak również na działalność w innych krajach obsługując różne języki, systemy płatności i podatki itd. Projekt jest długoletni i mam nadzieję, że szybko pojawinimy się na tutejszej liście TOP100, ponad 100 domen mamy sami, więc niewiele nam zostało, aby zacząć szybko wspinać się w górę ;-) Zapraszam do kontaktu na priv. Pozdrawiam Darek
 15. [Dyskusje] eboss.pl

  Zgadzam się z poprzednikami - niezwykle niefachowy gość - moja domena mimo opłacenia rachunku od miesiąca nie działa, telefonu nikt nie odebrał, maile wracają - może już zbankrutował, na co z całą pewnością zasługuje, tylko szkoda, że nadal pobieraja od klientów pieniądze. GORĄCO NIE POLECAM!!!
 16. Hej, czy kojarzycie osobę Piotr Chrostek (GlobalNetwork, Blue Leaf, Cloudbitly)? Ostatni jego hosting: GetDynamic.host działa, jednak kontakt z Administracją się urwał.
 17. program partnerski

  podejrzenie falszywych danych dane podalem prawdziwe ;
 18. Sprzedam firmę

  Witam, Wysłałem maila. Pozdrawiam
 19. Można prosić o jakieś konkretne informacje? Jakie jest zapotrzebowanie, jakaś prosta strona, czy może coś większego?
 20. najlepiej gdyby ten VPS miał ipv6
 21. Gdybym miał obstawiać, to wskazałbym raczej na serwer poczty przychodzącej, a więc po stronie odbiorcy jest problem. Raczej nie zakładam, że problem jest w samym skrypcie. Często jest tak, że admini poczty stosują różnego rodzaju algorytmy przechwytujące niechciane wiadomości, które nie trafiają do odbiorcy końcowego, pomimo, że trafić powinny. Co do zewnętrznego SMTP, to raczej sugerowałbym pozostanie przy własnymadresie mailowym sklepu, ale taką konfigurację, aby SMTP był np od wspomnianego wyżej freshmaila bądź innych dostawców usług pocztowych. Jest to do zrobienia.
 22. Sprzedam firmę

  Sprzedam firmę hostingową: - ilość aktywnych klientów 227 - ilość domen: 131 - ilosć aktywnych kont: 162 - przychód roczny około 30k PLN Panel zarządzania hostbill, konta hostingowe utrzymywane na cpanel. Więcej informacji na priv i email sellhosting200@gmail.com
 23. No właśnie przejrzałem jeszcze raz skrypt, przeanalizowałem moduł odpowiadający za wysyłkę i raczej nie stwierdziłem tam jakiś problemów natury konfiguracyjnej. Mam rozumieć, że zamiast tych SMTP, których obecnie używam, powinienem wprowadzić jakieś inne? A są opcjonalnie jakieś dobre za free?
 24. Wcześniej
 25. Hekko vps

  Aukcja zakończona - proszę o zamknięcie tematu.
 26. Dołączam się do pytania, już kiedyś taki temat wstawiałem.
 1. Załaduj więcej aktywności
×