Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. hosting pod zaplecze

  Na pewno omijaj szerokim łukiem seo hostingi, zaplecza na nich postawione nie kopią, potwierdzone testami. Polecam dedykowane adres ip ovh lub CloudFlare.
 5. Moim zdaniem kluczowe, żeby nagłówek H1 był tylko jeden. Natomiast nagłówków H2 i H3 może być sporo. Produkty niekoniecznie powinny być oznaczone nagłówkami w podstronie kategorii, jeśli już to raczej H3.
 6. One page a pozycjonowanie

  Pierwsza sprawa - onepage działają w SEO coraz gorzej. Z uwagi na to, że: - coraz ważniejszy staje się podział fraz na osobne podstrony, nawet w przypadku małych branż lokalnych - coraz ważniejszy staje się tzw. topical authority, czyli wypełnienie tematyki w obrębie danej branży przez daną domenę - coraz ciężej rankować jednym urlem na dużą ilość fraz kluczowych - bardzo dużo daje odpowiednie linkowanie wewnętrzne z odpowiedniej struktury strony: onepage to uniemożliwia - słaba dywersyfikacja ruchu: jak poleci strona główna to tracisz cały ruch, jak masz x podstron to rzadko kiedy może zdarzyć się, że wszystkie spadną w tym samym czasie - onepage rankują obecnie dużo gorzej niż jeszcze kilka lat temu Jeśli nie masz dużego budżetu na LinkBuilding to lepiej zrobić to na jednej domenie jeśli jest taka możliwość.
 7. Wcześniej
 8. Mogę szczerze polecić hosting w Forpsi.pl. Aktualnie można skorzystać z promocji 5 zł (6.15 zł z VAT) na miesiąc https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/. Szczególnie polecam dla osób, które cenią sobie kompleksowe wsparcie specjalistów w razie wątpliwości i pytań. Świetnie sprawdza się również, jeżeli potrzebujecie skrzynek. Tutaj mamy aż 100 po 1 GB.
 9. Szukam admina

  Witam, szukam admina do rozwiązania problemów z pocztą oraz usprawnieniu usługi pocztowej Serwer vps/ubuntu/plesk Wiadomości na Priv proszę pozdrawiam.
 10. Oczywiście, że uprzedzali. W grudniu. Posiadałem tam usługi i dostałem e-mail normalnie.
 11. Zmienili mi cenę za VPS o 400%. Oczywiście bez uprzedzenia, bez żadnej informacji. Na ticket brak odpowiedzi od paru tygodnia. Ta firma nadaje się do zamknięcia, do upadku. PRZESTRZEGAM!
 12. Każdy serwer jest inny, więc bez testów niewiele można powiedzieć, mogę Ci przygotować konto testowe na naszych serwerach, napisz pw.
 13. Szukam hostingu dla sklepu

  Jest ktoś wstanie sprawdzić czy strona https://plumeria.sklep.pl leżąca na hostingu może mnieć lepsze parametry? W sensie czy zmiana na inny hosting poprawi jej szybkość wczytywania?
 14. Dołącz do Konkursu dla Webmasterów. Nagrody gwarantowane czekają! Przypominamy, że cały czas trwa konkurs w Programie Partnerskim nazwa.pl. Uczestnikami zabawy mogą być osoby fizyczne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Do 31 marca 2023r. każdy webmaster ma szansę zawalczyć o Voucher na wakacyjny wyjazd dla dwóch osób do luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu Sofitel Grand Sopot, lub odebrać Voucher na weekendowy dwuosobowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w Zakopanem! Co najważniejsze, Voucher na pobyt w Zakopanem jest nagrodą gwarantowaną dla wszystkich osób biorących udział w konkursie, które polecą nasze usługi hostingowe minimum 3 firmom. Duża grupa uczestników już otrzymała od nas Vouchery do Zakopanego! Potencjalny zysk nie kończy się tylko na nagrodach. Niezależnie od wyniku, przez cały czas trwania konkursu, każda z osób biorących w nim udział otrzyma prowizję od zakupionych z jej polecenia usług nazwa.pl. Zapraszamy!
 15. Jaki wybrać hosting

  Zgadzam się, że hosting powinien być bezawaryjny i szybki i takie są właśnie nasze usługi. Szczerze zapraszamy. A ocenę wiarygodności porównania szybkości hostingów, stworzonego przez samych zainteresowanych (wyżej podany link), pozostawiam zainteresowanemu. Ciekawe dlaczego pominięto nas w zestawieniu? Pewnie nie pasowalibyśmy do wyników
 16. Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem! W Walentynki można zakochać się w… nazwa.pl i Zakopanem! Dla zwycięzcy naszego szybkiego konkursu mamy Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Zakopanem, a dla każdego, kto weźmie w nim udział - Voucher na usługę Cloud Backup 25 GB. Zabawa trwa na naszym profilu na Facebooku oraz na portalu wykop.pl od dzisiaj do jutra do północy. Ogłoszenie zwycięzców już w środę! Zapraszamy!
 17. Jaki wybrać hosting

  Hosting powinien być przede wszystkim bezawaryjny i szybki. Zobacz raport na stronie https://www.nazwa.pl/blog/szybkosc-firm-hostingowych-w-2022-roku Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami https://www.nazwa.pl/hosting/
 18. Jaki obecnie jest najlepszy, najszybszy oraz najbardziej przyjazny dla Google hosting? Po przeczytaniu opinii https://wersito.pl/recenzja-seohost/ zastanawiam się nad seohost.
 19. Serwer Dedykowany i IP

  Wszędzie są doliczane opłaty za IP, zmieniło się to po wrześniu 2022 ze względu na ciągłe zmniejszanie się puli dostępnych adresów IPv4.
 20. Konkurs dla Webmasterów w nazwa.pl - wygraj wakacje w Sopocie! Trwa konkurs dla uczestników Programu Partnerskiego nazwa.pl z gwarantowanymi nagrodami. Laureat pierwszego miejsca otrzyma Voucher na 7‑dniowy wakacyjny pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu Sofitel Grand w Sopocie. Ale to nie wszystko! Każdy uczestnik konkursu, który poleci nasze usługi hostingowe minimum 3 firmom, otrzyma Voucher na weekendowy pobyt w 4‑gwiazdkowym hotelu w Zakopanem. Zabawa trwa aż do 31.03.2023 r. Pierwsze osoby odebrały już Vouchery na pobyt w Zakopanem! Szczegółowe informacje dostępne są na naszym blogu: https://www.nazwa.pl/blog/wygraj-wakacje-w-sopocie Powodzenia!
 21. Cześć, od 2017 posiadam serwer dedykowany w OVH i obecnie są naliczane opłaty za IP czy jest jakaś inna alternatywa jeżeli chodzi o ceny? Czy teraz wszędzie są doliczane opłaty za dodatkowe IP. Jakie rozwiązania i firmy możecie polecić
 22. One page a pozycjonowanie

  Napisz PW, bo jest za dużo do wyjaśnienia bardziej szczegółowo.
 23. Mam nadzieję, że zakładam temat w dobrym miejscu Chcę założyć stronę dla swojej firmy i im bardziej zacząłem się w to zagłębiać tym więcej pojawiło się pytań. Ogólnie sprawa wygląda tak, że świadczę usługi i chciałbym założyć jedną stronę ogólną dla firmy z opisem wszystkiego czym się zajmuję. Dodatkowo chcę założyć dwie strony skupiające się na dwóch różnych usługach w domenie com.pl - powiedzmy usluga1.com.pl i usluga2.com.pl. Do tego dwa blogi o tych usługach - w domenie .blog - usluga1.blog i usluga2.blog. Tak to sobie wymyśliłem, żeby łatwiej trafić do klientów na te dwie główne usługi. I tu pojawiają się pytania: - po pierwsze czy blogi na odrębnej domenie czy jako podstrona - poczytałem trochę o tym i chyba jest tyle samo "za" co "przeciw" co do każdego z rozwiązań - ale ze względu na wydaje mi się fajne domeny które mam z rozszerzeniem .blog będę chciał to mieć osobno - druga sprawa to strony firmy (główna i dwie "usługowe") - czy robić je jako one page czy klasyczne z zakładkami - wiem już, że pozycjonowanie one page jest trudne jeśli nie prawie niemożliwe ale takie strony trochę bardziej mi się podobają i wydają mi się bardziej funkcjonalne, nie są przeładowane tekstem a chyba teraz każdy chce wszystko szybko a nie czytać i czytać Poza tym wydaje mi się, choć może się mylę, że jeśli blog będzie ok to i tak klienci trafią na bloga a z bloga albo bezpośredni kontakt albo przejście na stronę "usługową" lub na stronę główną - więc może pozycjonowanie tych stron nie jest aż tak istotne. Ewentualnie - i chyba do tego skłaniam się obecnie - strona główna bardziej rozbudowana do pozycjonowania ale strony "usługowe" zostawić jako one page i liczyć na ruch z blogów. Co byście doradzili?
 24. dodanie slesza do podstrony

  W ustawieniach w Schema of URLs lub bezpośrednio w .htaccess
 25. Napisz PW jeśli jeszcze aktualne.
 26. [Oferta] vps + portal php4

  Zapraszam na PW.
 27. [KUPIĘ] Konto na parkingcrew

  Witam, kupię konto na parkingcrew. Płacę 200zł za konto.
 1. Załaduj więcej aktywności
×