Skocz do zawartości

Polecane posty

Czyli identycznie jak ja miałem wczoraj. Zostaje nic tylko męczyć Sebaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak na niego wpłynąć, do tej pory nie miałem większych zastrzeżeń ehh..

 

 

P.S.

Skanowałem nmapem aby mi wyświetlił port ssh, niestety też nie wyświetlił. Nie mam pojęcia jak go postawić na nogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, iż wydelegowałeś ssh na port 2266 i o tym nie pamiętasz, raczej nie jest powodem iż ssh nie działa. Próbowałem się łączyć z ssh i nie ma najmniejszego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 4 dni nie działa kompletnie wysyłanie maili ze wszystkich kont założonych na moim resellerze. Próbowałem wczoraj interweniować u Sebaka, ale jak dotąd po podaniu loginu cisza i żadnych postępów nie widzę...jednym słowem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie to już przerasta...Jedyna odpowiedź to to, że dział hostingu nie należy do eFuturo... a przepraszam do kogo? z kim się kontaktować? Ktoś mnie poinformował o zmianie usługodawcy? OCZYWIŚCIE CISZA.

 

Wysłałem ok. 10 maili, próbowałem dzwonić na komórkę, nagrałem się na poczcie głosowej..."WYŚMIENITA OBSŁUGA" - Ktoś ma pomysł jak dotrzeć do tej firmy?

 

Dzisiaj w dodatku przestał w ogóle działać serwer. Przecież to paranoja jakaś, a nie poważna firma.

 

Wybaczcie za słowa i emocje, ale zrozumcie też mnie od 7 dni nikt nie raczy mnie poinformować co się dzieje i kiedy będzie ok. Firma eFuturo czy też Teredo mnie kompletnie zlewa (co za różnica, do kogo należy dział hostingu jak Sebak jest właścicielem oby dwóch firm - czyżby próba zbycia Klienta?).

 

Pozdrawiam

Krzysztof Ponikiewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer stanął w końcu na nogi, wysyłanie działa - pozostaje mieć nadzieję, że stan ten będzie trwał jak najdłużej...

 

Jedynie pozostał niesmak związany z kontaktem...do dnia dzisiejszego żadnego maila z eFuturo ani Teredo nie otrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za słowa i emocje, ale zrozumcie też mnie od 7 dni nikt nie raczy mnie poinformować co się dzieje i kiedy będzie ok. Firma eFuturo czy też Teredo mnie kompletnie zlewa (co za różnica, do kogo należy dział hostingu jak Sebak jest właścicielem oby dwóch firm - czyżby próba zbycia Klienta?).

 

Dział hostingu nie należy ani do marki eFuturo, ani Teredo. Jest on zupełnie niezwiązany z moją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

W chwili obecnej ma miejsce awaria, padł switch coreowy. Pracujemy nad usunięciem problemu. Przewidywany czas naprawy do 15 minut.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawie dnia bez większych bądź mniejszych padów, może czas się zastanowić czy marka/firma jest w stanie dalej walczyć z tym, że jakość usług zaczyna być porównywalna do dawnego shou, które przechodziło podobny okres, i skończyło jak skończyło...

 

Od ponad godziny nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, w firmie eFuturo vel. teredo mam VPSa już jakieś 7 miesięcy jak nie więcej, na początku na prawdę dobrze, zdarzały się awarie drobne ale szybko naprawiane, kontakt na dobrym poziomie chodź nie idealnym, ale od jakiś 2 miesięcy to już bardzo ciężko, kontakt praktycznie nie istnieje, częste pady, długo się czeka na naprawę. Ja mam nadzieje, iż to chwilowa zadyszka i Panowie wyciągną wnioski z ostatnich tygodni a poza tym nie mam większych zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ponad roku i też nie narzekałem, ale ostatnie 2-3 miesiące to nie jakość, ale raczej same awarie, które są naprawdę ciężkie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z godziną to jak na moje poczucie mijania czasu mocna przesada.

 

Dziękuję webh za szybką informację, bo to głównie odpowiedniego kontaktu z klientem brakuje mi w efuturo.

 

 

EDIT: choć nie rozumiem, co ma awaria routera do restartu mojej maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa ;-)

 

 

Awaria wystąpiła o godzinie 14:41 więc o godzinie nie ma tutaj mowy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatnie 2-3 miesiące to nie jakość, ale raczej same awarie

Potrafisz jakoś to uargumentować, jakmś np. monitoringiem?

Bo widząc to, co dzieje się w host-is-down, to ostatni pad to było jakieś 3tyg temu i to na dodatek tego jednego z serwerów z VPSami, natomiast awarii sieci core to już dosyć dawno nie było...

Podobnie dzisiaj - 20min. przerwa (14.40-15.00) to "ponad godzinne niedziałanie".

Może warto było by publikować WARTOŚCIOWE posty, a nie tylko ukoloryzowane narzekanie?

 

Tak dla ciekawych:

nems.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, awaria nie trwała zbyt długo, jednak nie była to moim zdaniem awaria switcha, bo ten nie odpowiada za zasilanie i nie był na pewno powodem restartu maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może warto by było podzielić wątek na kilka wątków ?

hosting efuturo

vps efuturo

sieć efuturo/serwerownia efuturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×