Skocz do zawartości

crazyluki

WHT Pro
 • Zawartość

  1640
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

crazyluki wygrał w ostatnim dniu 10 Sierpień 2011

crazyluki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

114 Lider

O crazyluki

 • Ranga
  crazyluki

Informacje osobiste

 • Firma
  SEOFABRYKA Sp. z o.o.

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  poznań
 1. Hej, zmień wersję PHP - komunikat błędu mówi, że korzystasz z PHP 5.3. Wymagana wersja PHP przez wordpress to od jakiegoś czasu 5.6. Zmień na wersję PHP 7.2 lub 7.3 jak tylko pojawi się w KEI.pl. Jak to zrobić opisano tutaj: https://www.kei.pl/pomoc/zmiana-php
 2. [skrypt] mailing

  Nadal działa na php 5.2;-) Sporo hostingów nadal ma php 5.2 <<<
 3. [skrypt] mailing

  Hej, wysłałem parę milionów maili za pomocą: http://pommo.org/Main_Page Oczywiście równie jak program ważna jest konfiguracja serwera, konta pocztowego.
 4. W najnowym DA według dokumentacji ta funkcja po skonfigurowaniu potrafi także skanować logi innych usług a nie tylko directadmina. Liczba prób zalogowania kiedyś poniżej 40 oznaczała jedną błędną próbę logowania - liczyło każdą próbę pobrania obrazka bez logowania do directadmina jako błędną próbę logowania. Teraz na pewno to poprawili.
 5. Chmod-y

  Mod_ruid aktualnie jest już dostępny od ręki w DA + Custombuild 2.0 ;-) Klik, klik
 6. Nie wiem gdzie tutaj widzisz taką wielką elastyczność. Zabraknie Ci ramu w dzierżawionym serwerze to zamówisz dodatkowy i na tyle ile płyta główna pozwala - na tyle Ci zwiększą. Jak płyta więcej nie będzie obsługiwać to spokojnie zrezygnujesz z mniejszej maszyny na poczet większej i znowu będziesz miał wystarczające zasoby. W przypadku własnego serwera - jak chciałbyś rozbudować ram to musisz pojechać i kupić nowy albo licytować na aukcji. Najmniej dzień Ci zejdzie. W przypadku awarii jakiegokolwiek podzespołu - poszukiwania na allegro/u dystrybutorów i też czas. Serwer kupiłeś tanio, ale jak zobaczysz ceny za kolokację to zdziwi Cię jedno: jak to jest możliwe że dzierżawa jest tańsza niż kolokacja (!). Reasumując - zgadzam się z TheOne.
 7. Brak wymaganego przez regulamin podanie domeny oraz DNSów. Uzupełnij lub usunę temat.
 8. Ciekawe jak oferta nielimitowanego hostingu będzie wyglądać w rzeczywistości. Przy jakiej zajętości bazy danych/plików zaczną się irytować. Podpowiem że rozpakowana i wgrana do bazy danych baza openstreetmap.org zajmuje baaardzo dużo miejsca. ;-)
 9. Darmowy internet dla każdego

  Hej, mam w netbooku aero2 - działa i jak na darmową usługę spisuje się znakomicie. Nie ma co wietrzyć spisków;-) Chyba że internet tam jest tak wolny po to by odszyfrowywać połączenia wykorzystujące ssl w locie ?
 10. Boty + Allegro

  Hej, a wiesz że o tym że jak delikatnie przebijesz aktualną ofertę to nie masz pewności czy Twoja oferta będzie najwyższa. Bo jeśli Twoja maksymalna jest niższa od maksymalnej zadeklarowanej przez poprzednią licytującą to on pozostanie na pierwszym miejscu na Ty na drugim miejscu licytacji. Można wtedy odnieść mylne wrażenie szybkiego przelicytowania. Co do botów to jest tego pełno - przykład to snajper.net - w ograniczonym stopniu darmowy, także możesz wypróbować.
 11. Za mało memory_limit-128M, na co zmienić?

  Nie napisałeś jaki masz skrypt ? Może wystarczyłaby optymalizacja skryptu by nie potrzebował więcej niż 128MB ramu ?
 12. Moje zabezpieczenia - prośba o ocenę

  Na początek nie jest źle. Jak korzystasz ze stałego IP to możesz zblokować połączenia przychodzące na port ssh i ograniczyć tylko do jednego IP. W innym wypadku możesz np wykupić vps/inną usługę z dostępem ssh za pomocą którego będziesz logować się do swojego serwera. Dodatkowo nie zapominaj o najważniejszym - aktualizuj wykorzystywane aplikacje na serwerze. Jak korzystasz z CMSów do serwowania stron - dodaj się do Google Webmaster Tools - ostatnio zaczęli przysyłać powiadomienia "Twoja aplikacja jest stara, zaktualizuj ją".
 13. NCGroup, Livenet.

  Może ktoś z Was skusi się na ping, tracert ? Jest to obowiązkowe w tym dziale i proszę o tym pamiętać !
 14. WordPress a Joomla

  Zależy... czy standardowa konfiguracja. czy oraz ile zainstalowano pluginów/dodatków. ogólna odpowiedź to "porównywalnie"
 15. Moje początki z Grafiką (layouty)

  Niestety też mam przedziwne wrażenie że z małymi modyfikacjami portfolio już gdzieś widziałem.
×