Skocz do zawartości

MasterNETpl

Firma
 • Zawartość

  2038
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

MasterNETpl wygrał w ostatnim dniu 25 Październik 2015

MasterNETpl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

100 Lider

O MasterNETpl

 • Ranga
  Klasyka Fantastyki

Informacje osobiste

 • Firma
  MasterNET.pl
 • Imię
  Adrian
 • Nazwisko
  Szczepanik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

35495 wyświetleń profilu
 1. [Dyskusje] masternet.pl

  #Łukasz > Tutaj natomiast zawsze klient jest jakiś upośledzony[...] Jeżeli Ty jesteś w pełni świadomy tego co napisałeś publicznie, to będziesz odpowiadał przed sądem w sprawie cywilnej.
 2. [Dyskusje] masternet.pl

  @Łukasz bardzo wyraźnie widać jak bardzo starasz się wyjątkowo aktywnie uczestniczyć tylko i wyłącznie negatywnie w każdym tu temacie o mojej firmie, cała taka akcja na 100% ma "jakiś Twój cel", w innych tematach nie jesteś taki aktywny. Konkurecja jak zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na tym forum, bardzo to widać, nie trzeba specjalnie szukać. Właśnie z powyższego powodu, bardzo dawno temu przestałem aktywnie uczestniczyć w rozwoju tego forum, jak i również wiele innych firm które nie przejmują się jakimiś wypowiedziami na jakimś publicznym forum, tylko w spokoju prowadzą swój biznes. To forum nie jest żadnym wyznacznikiem rynku. Moja firma nie ma żadnych zewnętrznych reklam, a nie ma dnia aby nie zarejestrował się nowy klient - z polecenia. Nie będę dalej uczestniczył w tym teatrzyku na jakimś publicznym forum, gdzie konkurencji lub osób ściśle współpracująych nie jest znane pojęcie etyki.
 3. [Dyskusje] masternet.pl

  Właściciel na tym forum już nie wypowiada się systematecznie jak kilka lat temu. Kilka lat temu na tym forum, było wiele bardzo wiele ciekawych tematów do rozmów. Obecnie ich nie ma, proszę sprawdzić ostatatnie tematy,nie ma nic innego jak tylko wytykanie, co firma X może i jest w stanie zrobić dla "konkurencj" oczywiście negatywnego. Najwięcej tradycyjnie ma do powiedzenia konkurencja - ona wie wszystko najelepiej jak działa firma - konkurencja X Y Z. Dziękuje, moja firma ma się bardzo dobrze, każego dnia, rejestrują się nowi klienci, a to forum nie jest zródłem pozyskiwania nowych klientów, oraz żadnym wyznacznikiem.
 4. Żaden unikat. Sądzę, iż z czasem będzie to coraz bardziej popularniejsze. Choćby taki freeconet.pl - VOIP: - nieformalnie: aby w ogóle być ich klientem/zarejestrować się, musisz im płacić 1zł/mc, chociaż nie musisz nigdzie dzwonić, opłata i tak zostanie pobrana, frytek do tego klient nie dostanie - formalnie: Opłata za prowadzenie konta -1zł netto/mc Przy odpowiedniej ilości klientów - ekstra ładny miesięczny dochód
 5. NASK Registry [dns.pl]

  Tylko strona dns.pl nie działała kilka godzin, zarządzanie domenami funkcjonowało bez problemu.
 6. Co zamiast Skype?

  Viber
 7. [Dyskusje] masternet.pl

  Bez komentarza...
 8. [Dyskusje] masternet.pl

  Nie wiem w jakiej firmie, nie mam czasu co chwilę sprawdzać każdej domeny gdy się ich ma pod sobą ponad kilkadziesiąt tysięcy. Użytkownicy jasno piszą, iż ich dostawca hostingu wymaga kodu authinfo aby zweryfikować uprawnienia do domeny którą chcą podpiąć, po authinfo można sprawdzić dane abonenta. Być może taka domena jest zbyt ważna lub podejrzana dla dostawcy hostingu i aby ją zaakceptować mają takie procedury, nie wnikam.
 9. [Dyskusje] masternet.pl

  Otrzymałeś na adres email abonenta, ale jak się wysyła te same zgłoszenia z różnych adresów to zawsze coś się zagubi. #MikeJones odbywa się to losowo na zasadzie weryfikacji uprawnień abonenta do podpinanej zewnętrznej domeny.
 10. [Dyskusje] masternet.pl

  Nie jest oczywiste, większość przypadków wydania kodu authinfo, dotyczy dostawców hostingu którzy wymagają podania authinfo celem weryfikacji abonenta w przypadku podpinania zewnętrznej domeny do swojego hostingu. Pomijając już całkowicie i zupełnie specyficzne zasady realizacji transferu domen globalnych... Pisze to osoba z konkurencji? Bez komentarza.
 11. Jaki hosting polecacie?

  Nóż się w kieszeni otwiera, tyle razy było Ci to już wałkowane, abonent do tej pory w żadnym stopniu nie zastosował się do obowiązujących procedur, wpłatę otrzyma jak się do nich zastosuje. Pewnie nawet nie jesteś abonentem tej opcji. Zaprzestań publicznie siać oszczerstwa i wprowadzać innych w błąd !
 12. [dyskusje] Hekko.pl

  Sory za wtrącenie. Istnieją procedury które obowiązują wszystkich i kwota nie ma tu znaczenia, a to że klient sie do nich nie stosuje, to cóż. #kori wielokrotnie byłeś informowany o procedurach, do dziś abonent się do nich w ogóle nie zostasował, brak formalnej winy po stronie usługodawcy, nie zdziwie się, że abonentem tamtej opcji nie jesteś Ty tylko np ktoś znajomy, a Ty bezprawnie szkalujesz publicznie dobre imię firmy, kiedyś pewna firma jak się wkurzy może pociągnąć takiego człowieka do odpowiedzialność za powyższe. Nie będę dalej drążył tego tematu.
 13. [dyskusje] masternet.pl

  @kori, wszystko zostało Ci wyraźnie wyjaśnione, a mimo to żadna reklamacja/pismo zgodnie z regulaminem nie wpłynęło. Twoje trolowanie kradzioną kasą, złodziejami w stronę firmy jest sprzecznym z prawem działaniem i sam możesz sobie narobić problemów, z całą pewnością nikt takiego zachowania tolerował dalej nie będzie. To to samo jakbyś szedł ulicą i ktoś obok Ciebie krzyczał, że ukradłeś pieniądze chociaż nie zrobiłeś. Pieniądze zostaną zwrócone po dopełnieniu przez klienta formalności.
 14. Dobre API wysyłania SMSów

  smsapi.pl Od paru lat praktycznie brak problemów, możesz utworzyć konto testowe w którym dla testu dostajesz możliwość wysyłki kilku sms'ów.
×