Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Potwierdzam zdanie Viperooo. Też posiadam GTX960, ale ja gram na wysokich. Nie bawię się w żadne liczenie klatek i patrzenie na siłe czy coś jest nie tak. Gra działa mi bardzo dobrze i czerpię z niej pełną przyjemność w rozdzielczości FHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wieśku 3 ale w jedynke grałem w około 30fps i było ok... ale jak przesiadlem sie na 60 to niebo a ziemia:)

 

Ogolnie jestem chyba wymagajacy jeśli chodzi o fps'y... mimo ze mam monitor 60hz, wole grac z wyłączonym rsync i 100fps bo czuje że mam niższy inputlag. W nie jednej grze fps to juz zauwazylem. I bez problemu jestem w stanie powiedziec siadajac przy pc czy jest to 60fps czy 100

 

Ciekawoska na temat pierwszego wieśka: zauważyłem, że pijany chodzi szybciej w bok niż do przodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Średnio 45-50, z dropami do ~35 od czasu do czasu, co zupełnie nie przeszkadza.

 

Tak jak i u mnie - FPSy powinny być liczone MIN a nie AVG, to co cię boli to dropy, a nie to jak działa przez 90% czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Powód odwołania podany przez Sprzedającego:

 

"za niska kwota"

 

Uwielbiam allegro ;)

Dobrze że to nie ja wylicytowałem przedmiot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem miśki!

 

Polecicie jakiś "chmurowy" kalendarz? Korzystam z różnych ekosystemów - Apple, BlackBerry, Windows i trochę Linuksa - więc zależy mi, aby ładnie integrował się z różnymi aplikacjami na różnych platformach. Poza tym nie oczekuję żadnych ficzerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Owncloud chodzi na wszystkich? wiem, że z androidem powinien się pogodzić. Jak z innymi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Google Calendar z Appsów. Nie wiem, czy mają coś na BlackBerry, ale poza tym są wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i jak tam, słyszałem, że 47% Polaków już spakowanych i z kupionymi biletami do UK?

Tak mówi Facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak mają się męczyć, pieprzyć takie głupoty i pogrążać się w odmętach szaleństwa to może faktycznie lepiej będzie jak się spakują, wyjadą i niech nie wracają. Jakim trzeba być ograniczonym człowiekiem żeby kupować takie brednie o szczuciu, średniowieczu, podsłuchach czy nalotach o 6 rano. Czy niecała połowa narodu jest aż tak skostniała i skretyniała?

Każdy średnio myślący będzie w stanie bardzo szybko, od reki w zasadzie obalić te tak zwane argumenty.

Brawa dla prezydenta (póki co jeszcze elekta) Andrzeja Dudy za ładne przemówienie po publikacji sondażowych wyników oraz dla sztabu PiS za to że wysłali do SPA Kaczafiego i Antoniego. Niech się chłopaki zrelaksują, bo jest bardzo dużo do zrobienia w kraju.

Kolejny plus to fakt iż prezydent (ciągle elekt) nie dał się wciągnąć w grę Smoleńską - nie zauważyłem aby ten temat był wałkowany jak ciasto do ultra cienkiej pizzy.

Odejście od tej retoryki pozwoliło w końcu wygrać Polsce i jest szansą na pierwszy krok do zmniejszenia bezrobocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 47% wyjedzie z kraju to wydaje mi sie ze problem bezrobocia ograniczy sie do 0%!:) To dopiero bedzie sukces PiSu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sukcesem PiS-u będzie jak będziemy mieli ujemne bezrobocie i będzie można pościągać normalnych ludzi z powrotem do kraju.

Sukcesem PiS-u będzie silna gospodarka i rozwój małych firm (przy dojechaniu mega podatków dla zagranicznych koncernów).

Sukcesem PiS-u będzie liczący się głos na arenie międzynarodowej (nie będzie niemiec pluł nam w twarz).

Sukcesem PiS-u będzie umiejętność słuchania każdego niezależnie od posiadanych przezeń poglądów.

Sukcesem PiS-u będzie duma z tego że się jest Polakiem. Polakiem a nie murzynem europy.

Sukcesem PiS-u będzie moje dobre samopoczucie, kiedy będę wiedział że żyję w normalnym państwie które nie będzie mnie ograniczało, gnębiło, ruchało, okradało, prześladowało. Kiedy będę wiedział że państwo może mi pomóc w potrzebie, kiedy sądy będą naprawdę niezawisłe a wyroki będą sprawiedliwe.

To dopiero będzie sukces PiS-u :)

 

Jak komuś źle to niech weźmie kredyt, zmieni pracę albo kupi bilet i niech wyjedzie. I niech nie wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No dobra mówicie sukcesem PISu. Ale przecież wyborów do sejmu jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niech lis i karolak jeszcze coś mądrego w telewizji powiedzą + zajadłe ataki niesioła (bo kto ma inne poglądy niż on to jest debil...) to ten straszny i niedobry PiS będzie miał nie tylko większość parlamentarna ale i konstytucyjną. Wtedy te 47% rzeczywiście będzie spieprzać w kapciach do paryża niczym cesarz napoleon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarza się sytuacja sprzed 4 lat - tylko wtedy wszyscy psioczyli na PiS i wybrali PO - teraz jest na odwrót? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie zgadzam się! W 2007 wygrało wybory PO bo PiS był be, cztery lata później raz jeszcze wygrali. Nie było zmiany raz ci, raz tamci. Taki wyjatek od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

mzone zmieni teraz hosting na hotele i pośrednictwo pracy dla polaków :D

 

Większe zyski a jaka oszczędność na supporcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irku, wszyscy tak mówią! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×