Skocz do zawartości

Kszysiu

WHT Pro
  • Zawartość

    1394
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    18

Kszysiu wygrał w ostatnim dniu 7 Marzec 2017

Kszysiu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

136 Lider

5 obserwujących

O Kszysiu

  • Ranga
    Weteran WHT

Informacje osobiste

  • Firma
    Tiktalik.com
  • Imię
    Krzysztof
  • Nazwisko
    Wojciechowski

Metody kontaktu

  • ICQ
    aIADkTi1tY+Ood2JX+to9lXiQtcH/hW0LfGO1IEfKMC+oD5/ztlfpz2CqUZ2LE5A

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Milanówek

Ostatnio na profilu byli

13021 wyświetleń profilu
  1. Ja ci polecam ludzi z websensa.com. Tworzyliśmy z nimi kilka projektów dla dużych firm (oni deweloperka, my hosting). Ludzie godni polecenia
  2. W jaki sposob moge poinformowac administracje ze nie zgadzam sie z postanowieniami regulaminu i chcialbym, aby wszystkie moje posty jak i konto zostaly usuniete? Na jaki adres email moge to napisac?
  3. to gdzieś się zbieramy? ewentualnie tu albo na pw proszę info...
  4. Coś za coś. Obsługa 1gbit też swoje robi, odbija się na poborze prądu Trochę śmiesznie wg mnie jak sprzęt ma szybsze wifi niż interfejs kablowy...
  5. Aha... Widziałeś kiedyś mikrotika z AC i gigabitem poniżej 500zł? bo my tu gadamy o sprzęcie poniżej 200. 60m w zastosowaniach domowych to trochę... dużo...
  6. mam względnie duże mieszkanie (57m2), ale względnie foremnym prostokącie więc w najdalszym rogu mieszkania mam od routera nie więcej niż 10m i sprawdza się, laptop raczej zawsze pokazuje co najmniej 4 kreski. na telefonie w sumie uwagi nie zwróciłem.
  7. zróbmy testy swoich VPS

    Ogólnie to jest chyba najgłupszy test wydajności dysków na świecie i nie ma nic wspólnego z realną wydajnością. Piszemy zera, które po drodze i tak są gdzieś wycinane, a nawet jeśli nie to jest to i tak gdzieś po drodze cachowane albo kompresowane (a po kompresji zajmują całe 0 więc można pisać i 10GB/s). przetestujcie to jakimś fio czy czymś. testowanie dysków pisaniem zerami powinno umrzeć gdzieś w czasach gdy zaczęły się pojawiać serwery VPS.
  8. szukałem "czegoś taniego do domu najlepiej z gigabitem i 5ghz bo 2,4 zapchane" i na dev ops sys ops polska polecili mi netis'a wf2780. Śmiga bardzo fajnie. Chyba jedyna wada to antenki wbudowane nieodkręcane (4 sztuki).
  9. przeniszenie zmiennej z php do sh

    Wg mnie dużo lepiej, żeby wykonać to kopiowanie już bezpośrednio za pomocą php. Chociaż mi się wydaje, że do tego fajnie się nadaje python. Serwerek www bardzo prosty stawia się z użyciem bottle.
  10. przeniszenie zmiennej z php do sh

    Może autor tematu podzieli się z nami informacją co mniej więcej chce osiągnąć, to będzie nam łatwiej mu powiedzieć, dlaczego ma tak nie robić i może znajdziemy lepsze rozwiązanie niż odpalanie bash'a z php'a
  11. przeniszenie zmiennej z php do sh

    uruchamiasz skrypt bash z parametrami np: ./skrypt lol1 lol2 a w tresci masz echo $1 #wyswietli lol1 echo $2 #wysiwetli lol2 chyba najprostrze. Możesz ewentualnie użyć jakiegoś argparsera, żeby uzyskać np -u zmienna1 -d zmienna2 Pytanie po co w sumie mieszać te języki?
  12. szukam dobrego dedyka

    Dlaczego d1520 jesli ma tyle samo jajek, ale duzo mniejszy zegar od e3 1240? Bo nie kumam.
  13. Szukam wspólnika - Hosting

    Też cośtam pykłem na pw
×