Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Według stopki, ostatni update 2002 rok, więc może wtedy łapali klientów na takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy tylko mi padło google analytics? Od 9 stycznia nie zbiera statystyk Seo, Z dnia wczorajszego nie mam w ogóle żadnych statystyk zebranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy tylko mi padło google analytics? Od 9 stycznia nie zbiera statystyk Seo, Z dnia wczorajszego nie mam w ogóle żadnych statystyk zebranych.

 

Raczej tylko tobie. Mi zbiera bez problemu chodź powiem szczerze rozważam przejście na system piwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za informacje, z niedzieli nie zebrało statystyk ale z poniedziałku już coś drgnęło i policzyło ale chyba nie do końca coś ten panel trybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No i kolejne przesunięcie premiery GTA V na PC :) Tym razem stwierdzili że wydadzą 14 kwietnia. Nawet się lepiej składa, będę akurat po wypłacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze nawet ja zdaze na czas zmienic pc:-) najbardziej mnie meczy to wymaganie na temat 65gb wolnego miejsca - mam tylko ssd 160gb:-P

moze nawet ja zdaze na czas zmienic pc:-) najbardziej mnie meczy to wymaganie na temat 65gb wolnego miejsca - mam tylko ssd 160gb:-P

moze nawet ja zdaze na czas zmienic pc:-) najbardziej mnie meczy to wymaganie na temat 65gb wolnego miejsca - mam tylko ssd 160gb:-P

moze nawet ja zdaze na czas zmienic pc:-) najbardziej mnie meczy to wymaganie na temat 65gb wolnego miejsca - mam tylko ssd 160gb:-P

moze nawet ja zdaze na czas zmienic pc:-) najbardziej mnie meczy to wymaganie na temat 65gb wolnego miejsca - mam tylko ssd 160gb:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Znacie może coś w rodzaju multimedialnego KVM? Chodzi mi o samo DVI. Mam dwa źródła po DVI-D i jeden monitor i chciałbym sobie przełączać go nawet przyciskiem / pstryczkiem elektryczkiem. Może być nawet pilot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka WHT w 2004 roku.

 

http://web.archive.org/web/20040514190434/http://webhostingtalk.pl/

 

Jeśli ktoś lubi ponarzekać że drogo, warto też sprawdzić jakie kiedyś były ceny za serwery.

 

http://web.archive.org/web/20111008035938/http://ncgroup.pl/engine/?9,serwery-dedykowane-dell-poweredge

Edytowano przez MicroVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, jak to jest z tym paysafecardem? Niestety, moja grupa docelowa jest na poziomie SMS, paysafecarda ;< Na razie nie ma co myśleć o partnerstwie z nimi, więc muszę wymyślić coś innego. Czy paysafecard udostępnia możliwość przelewania środków między kodami/kontami. Z tą formą płatności nigdy nie miałem do czynienia ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, jak to jest z tym paysafecardem? Niestety, moja grupa docelowa jest na poziomie SMS, paysafecarda ;

 

Nie, nawiązując z Nimi partnerstwo masz wypłacaną prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nawiązując z Nimi partnerstwo masz wypłacaną prowizję.

 

Dzięki za odpowiedź, tak przy okazji zapytam ;) Jest u was możliwość stawiania klientów irc (vps polska)?

Edytowano przez Eskimos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziś tak nieogarnięty, że jak wróciłem z pracy i chciałem wejść na FB to... Spróbowałem zalogować się na konto roota..., Nie udało mi się - dziwne xD

A wy co głupiego, próbowaliście dziś zrobić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zmienić kartę graficzną, ale okazało się że przy obciążeniu ekran szaleje i się wiesza system. Pomyślałem że pewnie się grzeje bo przy 60 stopniach tak się działo. Na innym kompie z którego wykręciłem grafikę doszło do 70 stopni bez problemów i siedzę i się zastanawiam czego to wina ;)

 

Zasilacz teoretycznie mocniejszy w tym drugim co śmiga, ale nie trzyma napięć bo +12 = +9. ;)

 

I zgłupiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sprzęt odróżnia tylko zasilacz i płyta główna. Sam nie wiem. Stwierdziłem że przerzucę system i komponenty na tamtego kompa bo nie mam nerwów i czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kojarzycie nobaloney z forum directadmina?

 

uGFHdE3.png

 

Zmarl w ubiegly piatek w wieku 70 lat

 

kmim7un.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość, kilka razy spotkałem się z jego postami ale teraz do mnie dotarło jak napisałeś ze to ta konkretnie osoba. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przykra sprawa...

 

Z nieco weselszych informacji. Moje GTA V PC już jest w drodze do mnie, jutro rano (południe Waszego czasu) spodziewam się odebrać grę na 7 płytach DVD, która zajmuje 65 GB na dysku :)

Mam nadzieję że optymalizacja w połączeniu z widokami urwie to i owo :P Jeśli będzie wszystko dobrze to czekają mnie długie dni grania i zwiedzania całego stanu. Przy okazji ktoś dostanie w dziób, ktoś inny wyleci w powietrze a jeszcze inny straci samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieco weselszych informacji. Moje GTA V PC już jest w drodze do mnie, jutro rano (południe Waszego czasu) spodziewam się odebrać grę na 7 płytach DVD, która zajmuje 65 GB na dysku :)

Mam nadzieję że optymalizacja w połączeniu z widokami urwie to i owo :P Jeśli będzie wszystko dobrze to czekają mnie długie dni grania i zwiedzania całego stanu. Przy okazji ktoś dostanie w dziób, ktoś inny wyleci w powietrze a jeszcze inny straci samochód :)

 

A pójdzie Ci? ;)

 

00:01 będę miał klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×