Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

 

Jak dla mnie to nie jest rewelka. To jest po prostu k. coś niesamowitego co powoduje że organ się chowa i nie wstaje !! Mam tylko nadzieję że Intel i5 3570, 16 GB RAM, GTX750Ti 2GB i SSD Samsung 840 PRO nie będą kwalifikowały się pod wymagania minimalne. Kurde, w tym roku jak zima będzie to jej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mamy chyba cyberwojnę. Ataki na pukawka.pl, jutro na banki, wczesniej facebook padł na 10 minut pod ddosami..

Zaczyna się coś dziać nieciekawego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegała banki przed nadchodzącym DDoS-em, po czym sama padła - niestety, nie wiem czy także z powodu ataku. Można jedynie gdybać :)

 

Tutaj można przeczytać zalecenia, jakie CERT daje w tej kwestii jednostkom finansowym:

http://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty/KNF_ryzyko_IT_3-11-14.html

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest rewelka. To jest po prostu k. coś niesamowitego co powoduje że organ się chowa i nie wstaje !! Mam tylko nadzieję że Intel i5 3570, 16 GB RAM, GTX750Ti 2GB i SSD Samsung 840 PRO nie będą kwalifikowały się pod wymagania minimalne. Kurde, w tym roku jak zima będzie to jej nie będzie :)

 

Przecież na PC wyjdzie to dopiero po nowym roku więc jeszcze sobie poczekasz, i wcale bym się nie zdziwił jak by znowu przesunęli premierę bo za mało kopii sprzedadzą na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez deszczu, pochmurno, możliwe miejscami przejaśnienia, temperatura nie przekroczy 13 stopni w dzień, wiatr umiarkowany, chwilami dość silny, kierunek wschodni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zainteresowanie polskimi Datacenter i bankami będzie zwiększone w niedalekim czasie o 200%! Oferta jest bardzo atrakcyjna dla naszych sąsiadów, szczególnie ze wschodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdają bilety na Orange Video Fest by LifeTube.

 

https://www.facebook.com/PlayBoard.eu/photos/a.264424246986102.56257.251578411604019/693945347367321

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam portalu społecznościowego, o zasięgu międzynarodowym, do kojarzenia przedsiębiorców - coś a'la "portal randkowy zorientowany na biznes", tj. szukam ludzi zainteresowanych podobnymi sektorami/przedsięwzięciami co ja.

Znajdę coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wie ktoś może jak sprawdzić prędkość kopiowania plików na dysk sieciowy?

 

Mam XP więc nie pokazuje prędkości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy tak pi*drzwi prędkość na interfejsie wyjściowym do dysku sieciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Udało mi się zmierzyć zarówno obliczając czas i wielkość pliku oraz dla porównania totalcomanderem :)

 

 

 

I dzisiaj przyszedł switch gigabit tplinka za całe 16zł z przesyłką - kocham allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś może wie czy jest możliwość podlączenia komputera do pc i rozmawiania poprzez słuchawki z mikrofonem tak jak przez skype? Przydałyby się wolne ręce przy odbieraniu telefonów ;)

Ktoś coś pomoże/poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o podłączenie telefonu do PC i używanie lapka i jego wyjść audio jako zestawu głośnomówiącego dla telefonu?

Jeśli tak, to:

http://superuser.com/questions/58632/can-i-use-my-pc-as-a-bluetooth-headset-for-my-mobile-phone

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wyjaśni mi ktoś dziwne zjawisko, które dzisiaj odkryłem wraz z klientem?

 

Jest strona na wordpressie, która została przeniesiona z innego serwera. Nie wyświetlają się teksty (404). Po wejściu do wp-admin, permalinks i klikając "save" (nie zmieniając danych, tylko save) wszystko wraca do normy.

 

MAGIC

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co stary system nadal działa i pkw zamierza go użyć w niedzielnych wyborach :D Nie wiem kto tam odpowiada za stronę techniczną ale chyba jego wiedza jest na nikłym poziomie, skoro po wytknięciu tylu błędów jadzie w zaparte.

Jest strona na wordpressie, która została przeniesiona z innego serwera. Nie wyświetlają się teksty (404). Po wejściu do wp-admin, permalinks i klikając "save" (nie zmieniając danych, tylko save) wszystko wraca do normy.


Taki błąd pojawia się zazwyczaj jak brakuje jakiś tabel w bazie. Wgrać jeszcze raz kopie i zobaczyć czy gdzieś nie sypie błędami.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Takie szybkie pytanie, czy na kebabach (kimsufi) można stawiać klienty irc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×