Skocz do zawartości

MicroVPS.pl

Firma
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

MicroVPS.pl wygrał w ostatnim dniu 29 Marzec 2017

MicroVPS.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

103 Lider

1 obserwujący

O MicroVPS.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

7460 wyświetleń profilu
 1. [dyskusje]microvps.pl

  Dziękuje zapamiętamy i weźmiemy do serca. Zwróć jednak uwagę, że zarzucane są nam sytuacje które nie istnieją i właśnie do tych się odnosimy w naszych odpowiedziach. Ze swojej strony proszę moderatora o wyczyszczenie wątku bo powstał tutaj poradnik prowadzenia firmy. Do czego to dochodzi aby forum o tematyce hostingu mieszkać z gastronomią i sanepidem..
 2. [dyskusje]microvps.pl

  Na prawdę w tym miejscu ręce mi opadły, wierzyć się nie chce do jakiego poziomu może dojść ludzka zazdrość oraz nienawiść do drugiej osoby. Otóż pragnę Cię poinformować, że lokal nie został jeszcze nawet otwarty. Wyobraź sobie, że jest w trakcie remontu, a żeby móc gdzieś rozpocząć sprzedaż to trzeba chociaż mieć kuchnie... Gdybyś posiadał jakąkolwiek widzę w tym temacie nie musiałbym Ci uświadamiać, że do wyremontowania i przystosowania lokalu musisz mieć projekt techniczny, którego wymaga sanepid. A no tak! żeby było lepiej! projekt techniczny robi się przy współpracy z sanepidem.. Nie jestem wstanie zweryfikować jaki masz problem w tym, że prowadzimy kilka biznesów, które świetnie prosperują? Skąd czerpiesz tak błędne informacje? Jeśli nie jesteś czegoś pewien nie szastaj na lewo i prawo plotkami tylko zapytaj. Idąc Twoim tokiem myślenia skoro będę dobrze składał krzesła, to nie będę już składał stołów tylko zlecę to innemu fachowcowi, który zajmuje się składaniem stołów! Brawo! Po co największy serwis aukcyjny będzie robił inne serwisy skoro mają jeden, no po co...
 3. [dyskusje]microvps.pl

  Nie zamówisz nic na stronie, która nie prowadzi już nierentownego biznesu. Myślę, że jest to dość normalne. Minecraft miał swoje lata gdzie świetnie prosperował nie mniej jednak jak wszystkie inne gry kiedyś zostaje zapomniany. Zamówienia zostały wyłączone, co wydaje mi się zrozumiałe. Według Ciebie powinniśmy utrzymywać maszyny bez serwerów? FiberHost natomiast nie został zamknięty, nie posiada po prostu w chwili obecnej nic do zaoferowania na tym rynku. Natomiast bardzo się cieszymy, że już nie jesteśmy w tym biznesie, podobnie jak tutaj wszyscy dążycie do nienawiści, obelg i wytykania palcami. Inne firmy rejestrowały się na forach wypisując specjalnie fałszywe opinie. Dasz za wysoką cenę, wyśmieją cię, że jest konkurencja. Cena niska? wszyscy będą mówić, że oferta zła a i tak większość osób przyjdzie i kupi. Zdumiewa mnie fakt wytykania komuś jego biznesów, tak jesteśmy wielobranżowi ale co w tym złego? Kryzys w firmie może przyjść z dnia na dzień a wtedy Ty nie zostajesz na lodzie tylko ewentualne straty pokrywa inna działalność. Zamiast siedzieć przed komputerami zastanówcie się co Wy robicie i do czego dążycie w swoim życiu? Posiadamy własną produkcję mebli, materacy, wypożyczalnie samochodów premium, dostawczych i sportowych, naleśnikarnie, robimy cmsy dla firm hosting vps, mamy ofertę płatności dla osób prywatnych i za kilka dni pod nadzorem KNF (Krajowy Nadzór Finansowy) uruchomimy rushpay.pl (najlepszą ofertę dla firm, jeśli chodzi o SMS'y). Skoro jeszcze tego nie ustaliliście (co dziwne patrząc na ten skan?) to ułatwię Wam życie ruszają w kwietniu dwa nasze sklepy w większych miastach carrefour express. Życzę miłego dnia.
 4. Nie, wystarczy, że wyłączysz w przeglądarce javascript i nie masz walidacji. Co de facto nie znaczy, że nie warto jej stosować. Nie należy jednak mimo wszystko lekceważyć kodu niedostępnego dla usera. Im więcej zabezpieczeń tym lepiej :- )
 5. Możliwie najprostsza wersja. <?php if(isset($_POST['form'])) { if(!isset($_POST['form_1']) OR empty($_POST['form_1'])) { $error = true; echo 'Uzupełnij prawidłowo pierwszy formularz numer 1!'; } else if(!isset($_POST['form_2']) OR empty($_POST['form_2'])) { $error = true; echo 'Uzupełnij prawidłowo pierwszy formularz numer 2!'; } if(!isset($error)) echo 'Zawartość formularza numer 1 to ' . $_POST['form_1'] . ', a formularza numer 2 ' . $_POST['form_2']; } ?> <form method="post"> <input type="hidden" name="form"> <input type="text" name="form_1" placeholder="Formularz numer 1"> <input type="text" name="form_2" placeholder="Formularz numer 2"> <input type="submit" value="Prześlij"> </form> Teraz zauważyłem, że chodzi o wyświetlanie na innej podstronie. <?php if(isset($_POST['form']) && isset($_GET['form'])) // ten fragment z isset($_GET['form']) możesz usunąć jak już rozłączysz pliki { if(!isset($_POST['form_1']) OR empty($_POST['form_1'])) { $error = true; echo 'Uzupełnij prawidłowo pierwszy formularz numer 1!'; } else if(!isset($_POST['form_2']) OR empty($_POST['form_2'])) { $error = true; echo 'Uzupełnij prawidłowo pierwszy formularz numer 2!'; } if(!isset($error)) echo 'Zawartość formularza numer 1 to ' . $_POST['form_1'] . ', a formularza numer 2 ' . $_POST['form_2']; } ?> <form method="post" action="?form"> <!-- tu wpisz url kodu php --> <input type="hidden" name="form"> <input type="text" name="form_1" placeholder="Formularz numer 1"> <input type="text" name="form_2" placeholder="Formularz numer 2"> <input type="submit" value="Prześlij"> </form>
 6. Centrum OVH w Polsce!

  Warto brać te serwery w PL? Ile czekaliście na aktywacje?
 7. MicroSMS.pl - Usługi SMS Premium

  Weź udział w konkursie, wygraj kubek i baluj razem z nami! Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 8. Pieniądze na karcie SIM

  Skoro powstał już taki temat to warto wspomnieć, że operatorzy GSM surowo zabraniają wypłacania zgromadzonych pieniędzy na kartach pre-paid. Jeśli ktoś przymierza się wypłacić większą kwotę może liczyć się z tym, że wszystko zostanie potraktowane jako fraud natomiast w przypadku małych kwot tak jak jest to w tym przypadku nie są wstanie tego zweryfikować.
 9. [dyskusje]microvps.pl

  Musieliśmy przenieść strony na różne serwery ponieważ niedostępność była zbyt długa. Wysyłaliśmy tickety do OVH, dzwoniliśmy w sprawie błędnej konfiguracji routingu na sieci zaraz za firewallem jednak bezskutecznie - nie widzieli żadnego problemu. Aktualnie zgłoszenie przyjęła inna osoba (Francuz?) i mają się odezwać "jak tylko będzie to możliwe". Fakt faktem, nieprofesjonalnie podeszliśmy do kwestii dnsów i zaraz poleje się fala hejtu jednak każdy uczy się na błędach, a do tej pory nigdy taka sytuacja nam się nie przytrafiła. Miłego dnia.
 10. NOZO PANEL MODUŁ VPS

  Bo musisz zainstalować screen.
 11. MicroVPS.pl - Oferta serwerów VPS

  http://www.webhostingtalk.pl/topic/48959-microvpspl-oferta-serwerow-vps/?p=450770 http://www.webhostingtalk.pl/topic/48959-microvpspl-oferta-serwerow-vps/?p=450771
 12. MicroVPS.pl - Oferta serwerów VPS

  Przykro nam, że nasza oferta Ci nie odpowiada, a ceny są wygórowane. Paczki instalacyjne nie są przez nas aktualizowane, więc w przypadku nowego serwera musisz mu dać chwilę aby wszystko pobrał. Myślę również, że lekko wyolbrzymiasz - nie mogłem uwierzyć w to co piszesz i przetestowałem to na nowym czystym serwerze i rezultaty są całkowicie inne. Pełen upgrade trwał niecałe 3 minuty http://scr.hu/8p1i/aexjr http://scr.hu/8p1i/elbi6 Myślę, że jednak przekonasz się do naszych usług, jeśli nie - wierzymy, że znajdziesz coś dla siebie może u konkurencji jednak już chyba w dziale serwerów dedykowanych. Pozdrawiam
 13. Premium SMS, a VAT i prowizja

  Twój operator płatności.
 14. Premium SMS, a VAT i prowizja

  Każdy SMS nie ważne czy jesteś vatowcem jest powiększony o stawkę vat czyli SMS, który netto kosztuje 0,50 groszy w rezultacie Twojego klienta wyniesie 0,62 grosze brutto. To o co pytasz znaczenie ma dopiero przy wypłacie zarobionej prowizji. Dajmy na to, że zarobisz 10zł netto. Będą vatowcem otrzymałbyś na konto 12.30zł, w Twojej sytuacji będzie to dalej 10zł.
×