Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość l3szcz

W otchłani internetów...

 

Dzięki za reklamę czy też antyreklamę, jeden pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Wszystkie te kampanie i tak na nic, bo emeryci pójdą i będą głosowali na tych co obecnie są bo młodym się nie należy i się nie znają.

Kilka lat temu miałem u siebie referendum w sprawie odwołania prezydenta w związku z aferami korupcyjnymi i innymi zarzutami. Przed referendum zadawali moherkom (główny elektorat i spora część mieszkańców) pytania "Czy w związku z ujawnieniem afery sopockiej jest pan/pani za odwołaniem (...) przed upływem kadencji?" Wiecie w jakim stylu padały odpowiedzi? Nie bo: zbudował chodniki, dostawił ławeczki w parku etc. Ludziska kompletnie nie rozumieli o co chodzi. Zabierz babci dowód? Może jednak warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przeglądałem sobie dzisiaj dyski na allegro używki i trochę mnie zaskoczyła aukcja. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czy to już koniec internetów?

 

allegro.pl/dysk-wewnetrzny-wd-1-t-i4739114954.html

 

 

Tytuł: "Dysk wewnętrzny WD 1 T"

 

Kategoria:

"Allegro
Elektronika
Komputery
Dyski i napędy
Dyski twarde
3,5" Serial ATA (SATA)
1TB i większe"

Opis: "L-Methiocid to preparat przeznaczony do wspomagania leczenia kamicy fosforanowo-amonowo-magnezowej (struwitowej) u psów lub kotów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mistrzowie marketingu.. Po prostu :-)
Myślę, że zainteresowanie takimi dyskami jest ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Buu, ktoś mi skasował temat o sponsorowaniu :( A już miałem piękną odpowiedź w której dałem sobie upust we wszystkim i z którą pewno wielu by się zgodziło ale nie wypada akurat im tego mówić głośno. No cóż, przeżyję, ale temat był naprawdę godny garści popcornu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też udało się zgłębić tylko pierwszą podstronę tego jakże zajmującego topicu. Trochę mi się smutno zrobiło, że ludzie nie piszą tu z bardziej ambitnymi pomysłami - a bym coś porobił/podpiął się pod jakiś ciekawy projekcik. :(

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze
Przepraszamy, nie można odnaleźć tego!

 

 

Śpieszmy się czytać posty, tak szybko odchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe, dobre Emil ;). Wczoraj myślałem, że padnę - wiecie, ze sprzedają znicze wyglądające jak kule dyskotekowe? Tzn z lusterkami, opalizowane itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Temat zaraz wyleci wraz z autorem na śmietnik, nie ma co dawać sobie upustu :) Ale uwierzcie mi, z największą chęcią bym sobie po nich pojeździł i podsumował ich, ale OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tylko czemu młodzi zawsze chcą działać w temacie gier. Why!

 

Ej ja też żem młody i celuję z nowym projektem w świat gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ej ja też żem młody i celuję z nowym projektem w świat gier :)

 

Wiekiem może tak jak moje dzieciaki ale podejściem do tematu już z ciebie stara d...pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja też jestem młody, ambitny i chcę sprzedawać serwery. Zafunduje ktoś serwer 2x2TB, 128GB RAM i transfer no-limit na gwarantowanym symetryku? Jak zacznie to na siebie zarabiać to będę sam opłacał, słowo daję :D Miljooony rubli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja też jestem młody, ambitny i chcę sprzedawać serwery. Zafunduje ktoś serwer 2x2TB, 128GB RAM i transfer no-limit na gwarantowanym symetryku? Jak zacznie to na siebie zarabiać to będę sam opłacał, słowo daję :D Miljooony rubli :)

 

Nie no to ja startować będę z non profit projektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no to ja startować będę z non profit projektem :)

 

Emil, mam doświadczenie w projektach non profit, pewien się prowadzi 4 lata już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×