Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Komuś już zarejestrowali domeny .ovh? U mnie jest w trakcie od ponad godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/jest-kara-dla-kierowcy-mpk-za-wpis-na-facebooku/2xdcw

 

Niezła cenzura. Nie twierdzę że 100% studentów to dwuleworęczne jednostki ale jest spora grupa która psuje tym normalnym opinie. Mam dwa wydziały + akademik pod nosem i od piątku wieczór do poniedziałku do południa powinna tam stać nyska i polewaczka. Część to normalni ludzie którzy zachowują się tak jak na człowieka przystało. Że czasem sobie pośpiewają czy poświrują pawiana to nie jest jeszcze zbrodnią. Ale notoryczne libacje, darcie mordy, chodzenie lewą stroną, skakanie po drzewach czy zjeżdżanie po rynnie w drodze do monopolowego to już nie jest normalne. I wciąż te same mordy, wiecznie nachlane, naćpane, nigdy nie funkcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona to nie jest whois, a whois z poziomu linuksa u mnie jeszcze nic nie wie o .ovh:

$ whois ovh.ovh
No whois server is known for this kind of object.
Serwer whois OVH też nic nie wie

$ whois -h whois.ovh.com ovh.ovh

...

There is no match for this domain name.

...
Swoją drogą :)

$ host ovh.ovh
ovh.ovh has address 127.0.53.53
ovh.ovh mail is handled by 10 your-dns-needs-immediate-attention.ovh.
Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. I albo przeoczyłem przy rejestracji włączenie OwO, albo domyślnie władowali wszystkie dane (nazwisko, adres, maila, telefon) do whois. Inni też narzekają, więc chyba nie było możliwości.

 

Nie znam drugiej tak wyluzowanej firmy wielkości OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział regulamin tej końcówki? Mi osobiście udało się jedynie wygrzebać naming policy. Pod linkiem do rzekomego regulaminu (po francusku!) nie znalazłem niczego, ani na polskiej stronie, ani na francuskiej :huh:

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiecie może dlaczego jeszcze nie można przenieść DNSów do CloudFlare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma potężny zator i nic się w zasadzie nie da zmienić. Natomiast CloudFlare może jeszcze nie wspierać .ovh.

 

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie StartSSL, który miał .ovh na liście chyba od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni ku*wa z tym Gnome w wersji 3 zrobili? Nautilus masakryczny (brak widoku kompaktowego, brak funkcjonalnego backspace'a i wiele innych).

 

Na co zmieniliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Boże jak ja chciałbym mieć takie problemy... :)

 

 

Windows XP i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni ku*wa z tym Gnome w wersji 3 zrobili? Nautilus masakryczny (brak widoku kompaktowego, brak funkcjonalnego backspace'a i wiele innych).

 

Na co zmieniliście?

 

Ja korzystam od dawna z LXDE. Jest cholernie szybkie, dość ładne, i nie mam zbyt dużych potrzeb od desktopu poza bardzo podstawowymi czynnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja korzystam od dawna z LXDE. Jest cholernie szybkie, dość ładne, i nie mam zbyt dużych potrzeb od desktopu poza bardzo podstawowymi czynnościami.

 

Dzięki, sprawdzę. Na razie jadę na gnome-classic-mode w Debianie Wheezy. O wiele lepsze niż to od RHEL.

 

 

Windows XP i jazda :)

 

Windows to się nadaje na desktopa, a nie na deva ;)

 

 

Ja używam Unity od kiedy wyszło i chwalę sobie.

 

Yyyy, podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moją przygodę zacząłem z kubuntu (ubuntu z KDE) - bardzo miłe i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×