Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja się już zaczynam wstydzić tego, że jestem Polakiem przez nasz rząd. Polska, jako jedyny kraj UE podpisała ten papier, ale Polacy jak to Polacy lubią smarować d.... suchym ciastkiem kosztem nas .Po prostu na moje sprawa wygląda tak: nie będzie piractwa każdy będzie kupował oryginalne oprogramowanie etc. do tego wysoki podatek i biznes u polityka w kieszeni się kreci.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już zaczynam wstydzić tego, że jestem Polakiem przez nasz rząd. Polska, jako jedyny kraj UE podpisała ten papier, ale Polacy jak to Polacy lubią smarować d.... suchym ciastkiem kosztem nas .Po prostu na moje sprawa wygląda tak: nie będzie piractwa każdy będzie kupował oryginalne oprogramowanie etc. do tego wysoki podatek i biznes u polityka w kieszeni się kreci.

 

Akurat to (brak piractwa) jest (powinna być) normalność wink.png

 

Tak więc pora odinstalować torrenta ;)

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi wiesz że to nie Anonymous... ?

 

A tu najlepsiejsze co dotyczy waszych/naszych usług:

 

ACTA NIEZGODNE Z PRAWEM:

 

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

 

Heh.. informacje są ważne choć wątpię by były kiedykolwiek udostępnione nawet jakieś mało ważne bo takie typu wikileaks to trzeba bra na miękko...... ale najważniejsze jest to że ACTA idzie do kosza bo już będą go zaskarżać i śmietnik..

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

McNeal podejrzewam, że dużo z tych afer było nawet w newsach, tylko są przygaszane, mówi się o nich w formule "szajby Kaczyńskiego" itd... zamiata pod stół... opinia publiczna generalnie nie używa mózgów i zamiast rewolucji na ulicach mamy to, co mamy.... echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... masz rację na temat afer ale niektóre dokumenty, które są w sieci nic nie mówią a te które są przekazywane online czasem można wyłapać, ale to i tak nic nie zmienią nawet gdyby je ktoś pokazał, bo oni mają swoje priorytety...

 

Fajne jest to że niektóre firmy hostngopodobne próbują dopomóc górze i wiadomo dlaczego np ssx, ogxxxx, jeszcze kilka, które niewąsko zarabiają na takiej współpracy, bo tam wchodzą zamówienia "podkładowe" np. w tamtym roku jedno na 3,5mln zł gdzie normalna wielka firma zrobiłaby to za 30% no ale tu mamy PL... no i nowego cenzora ... bo już kilka firm miało pomóc w realizowaniu zdań.. i rozdano już części ich jak sądzę tym samym firmom tyle że my nigdy nic nie wiemy i siedzimy cicho...

 

ale... smile.png na wszytko przyjedzie pora.. i przyjdą dziki...

 

heh... cała PL....

 

Podoba mi się w PL i lubię być polskim obywatelem, ale chyba coraz więcej jest tych negów i coraz szybciej ich przybywa... i nic z tym nie można....

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony do kogo mamy pretensje powinniśmy mieć je sami do siebie w końcu PO wygrało wybory ..... niestety sleep.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już zaczynam wstydzić tego, że jestem Polakiem przez nasz rząd.

O tym wstydzie trzeba było pomyśleć przy zakreślaniu kratki na kartach do głosowania przy bandzie czworga + paliknota.

 

 

ciekawe co teraz powiedzą ci, którzy śmiali się i drwili z moich tekstów na tym forum jak to w tym kraju źle się dzieje...

A co mają powiedzieć? Będą siedzieć cicho.

Donek znowu im coś obieca i motłoch poleci głosować. Przecież ten bezmózgi plebs nie widział nic złego u rządzących. A teraz nagle zdziwienie i oburzenie.

Wiedziałem, że druga kadencja tych pajaców nic dobrego nie przyniesie. Polacy pokazali jak bardzo lubią być dymani i teraz PO z tego korzysta.

A jak się ludziom mówiło, że będzie gnój, to tak jak Sponsi napisał - śmiali się z tych teorii. No to teraz zobaczymy komu nie będzie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.

Donek znowu im coś obieca i motłoch poleci głosować. Przecież ten bezmózgi plebs nie widział nic złego u rządzących. A teraz

 

Przedstawiciel firmy i tak z "szacunkiem" o ponad połowie społeczeństwa?

 

Masz tytuł szlachecki że dla Ciebie reszta co myśli inaczej to "plebs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zauważ, że ta połowa "społeczeństwa" robi gnój drugiej połowie.

W dodatku najpierw głosowali na PO, a teraz "ojoj, już nie lubimy PO, idziemy protestować".

A jak Ci jest dobrze w obecnej sytuacji, to bardzi mnie to cieszy smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ktoś tak sięgnął trochę dalej wzrokiem aż do lat 50, narzekacie jak to w Polsce jest źle, ale nikt nie pomyśli dlaczego. Prawie 50 lat komunizmu w Polsce zrobiło "dziury" we wszystkim, załatanie ich to nie jest możliwe w 20 lat. Żaden rząd czy to będzie Kaczyński, Tusk, Czy Miller nie naprawi tego, bo to nie jest do naprawienia.

 

W Polsce nie będzie lepiej za 10 czy 20 lat, może dopiero za 100. Przede wszystkim musi się zmienić mentalność młodych ludzi i nastawienie różnych środowisk do siebie, Polacy tak bardzo lubią kłótnie i wmawianie swoich racji, że żaden rząd nie zrobi cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Irek. Nic się nie zmieni, to najlepiej wszystko pizgnąć, leżeć na tapczanie i słuchać co pitolą w TVNie. Albo... wyjechać. Komuna jest dalej, tylko rynek się uwolnił.

A że nie zmieni się za 10, 20 czy 30 lat, to faktycznie nie opłaca się nic robić. Wtedy będę po 50, może na jakiś zawał zejdę i niech sie inni martwią. Może poczekajmy aż samo się naprawi? Albo aż w końcu Niemcy wezmą połowę Polski, w której mieszkam. Będę wtedy o wiele spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie to że jako jedyny kraj z UE podpisaliśmy to coś ..... Aczkolwiek ponoć tylko Polacy protestują przeciwko ACTA czy tylko u nas większość internautów to ,,piraci"?.

EDIT: z drugiej strony to jest dla nas coś nowego z biegiem czasu społeczeństwo da się do wszystkiego przyzwyczaić

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zauważ, że ta połowa "społeczeństwa" robi gnój drugiej połowie.

W dodatku najpierw głosowali na PO, a teraz "ojoj, już nie lubimy PO, idziemy protestować".

A jak Ci jest dobrze w obecnej sytuacji, to bardzi mnie to cieszy smile.png

 

Kto głosował? kto mówi "ojoj, już nie lubimy PO..." ? Nie wypowiadaj się za innych ;) Piszesz tak, choćby wszyscy z WHT głosowali na PO, oprócz Ciebie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mzone uwierz mi - mentalność młodych jest całkiem w porządku. Pamiętam szedłem na studia w 1999 i mówili "potrzeba czasu", potem mijały kolejne lata, zrobiłem licencjat, pracowałem, magisterka, podyplomówka, czekałem na PiS, na PO - bo nie chciałem wyjechać - czekałem i g... dalej machloje, coraz większe... i okazuje się, że lata mijają i nie zmienia się wiele, bo na górze czerwone psy wciąż rządzą. Tu na nic "mentalność". Młodzi ze światową mentalnością to siedzą w UK/Niemczech itd. a reszta zapieprza na to dziadostwo.

Ten kraj jest zduszony kłamstwami, podatkami, układami. Od 22 lat jesteśmy okłamywani, że jesteśmy niepodległym państwem.

 

Mnie boli to, że się mówi prawie tylko o ACTA. Ja chciałbym w ogóle wyczyścić ten kraj z syfu. Węgrzy próbują (niestety, UE chce pokazać światu, że kto nie jest z nimi, ten jest przeciwko), Rumunia się właśnie budzi, no a Polska... no właśnie - co z tą Polską?

 

A odnośnie tego, kto głosował na PO... cóż, po PiSie, poprzednio, głosowałem za PO. Teraz już wiedziałem, że to dno, na KNP nie udało się głosować "dzięki" sk...nom z PKW (to tez było grubymi nićmi szyte, szlachtowanie demokracji w biały dzień). Generalnie PO zdobyło tam 40 procent czy coś głosów, ale zauważcie, że poszła połowa ludzi głosować, czyli mamy w Polsce 20 procent debili sterujących 80 procentami reszty. Czyli w sumie ma to sens - sławny stosunek 80/20 czy też 20/80... oczywiście PiS, Palikot, SLD, PSL i inne bzdury typu Partia Pracy czy Solidarni czy coś to też jest dno, żeby nie było. Chociaż na upartego, to można by zrobić sensowny rząd PiS-Palikot-PSL-KNP, tylko żeby nie zachowywali się jak świnie i krzyżowcy, tylko naprawdę chcieli coś dla wierzących (a co, no niech mają), coś dla homosiów i zwolenników reggae, dla rolników i coś dla biznesmenów. Chociaż nie wiem, czy w ogóle ludzie są na to gotowi, czy są gotowi zapomnieć o swoich maniach.

 

A tak mamy przewały i k...stwo w rękach partii, którą stworzono właśnie po to, by kontynuowała dziadostwo po 89tym (mowa o PO i powiązania z WSI).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto głosował? kto mówi "ojoj, już nie lubimy PO..." ? Nie wypowiadaj się za innych wink.png Piszesz tak, choćby wszyscy z WHT głosowali na PO, oprócz Ciebie oczywiście smile.png

Widze po swoich znajomych.. zażarci POwcy, antypisowcy. A teraz? Jakby im ktoś młotkiem trzepnął w bańke. Nagle cały rząd jest zły.

Poza tym spora część co na nich glosowała, teraz sie nie chce do tego przyznać. Wychodzi na to, że PO powinno dostać 10% głosów, a nie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy będę po 50, może na jakiś zawał zejdę i niech się inni martwią. Może poczekajmy aż samo się naprawi?

Samo się nie naprawi, ale nie przesadzajmy, od komunizmu zrobiony ogromny krok. Znając polską mentalność wszyscy wiemy to, że Polak będzie niezadowolony z wszystkiego. Po prostu nie potrafimy znaleźć dobrego punktu zaczepienia a znajdujemy tylko te złe. Może się cieszyć, że ma się szklankę do połowy pełną i cieszyć się tego co się ma, ale można tez marudzić, że ma się tylko pół szklanki napoju.

 

Świat jest jaki jest, nie jest ani aktywny ani tez pasywny, jest po prostu neutralny. To od nas zależy jak go odbieramy i kształtujemy, nikt za nas tego nie zrobi. Tak wszyscy narzekacie a pracować się nie chce niektórym adminom, jeszcze mają pretensje że zlecenia dostają od firmy wink.png

 

Ja inaczej patrzę niż Wy na świat, może dlatego że kawał życia mam za sobą i wiele widziałem, wiele przeżyłem. Być może jest to spowodowane nasza różnica wieku, że w większości Was nie rozumiem. Zgadzam się, że ACTA jest złe, ale komunizm też był i powstała Solidarność. Zawsze jest jakieś wyjście i mam nadzieję, że ACTA to tylko przejściowy problem. Polska jako kraj nie potrzebuje ludzi na ulicy, potrzebuje ludzi mądrych i potrafiących znajdowaćrozwiązanie z takich sytuacji.

 

Kiedyś ktoś mi powiedział mądre słowa, które zapamiętałem do dziś: Nie patrz za siebie, tam już nie ma nic ciekawego, patrz przed siebie i szukaj prostej drogi przed sobą, bo to Twoja przyszłość którą tylko Ty możesz zmienić.

 

 

A odnośnie tego, kto głosował na PO... cóż, po PiSie, poprzednio, głosowałem za PO. Teraz już wiedziałem, że to dno, na KNP nie udało się głosować "dzięki" sk...nom z PKW (to tez było grubymi nićmi szyte, szlachtowanie demokracji w biały dzień).

 

Każdy głosował jak uważał, nie można mieć do kogoś pretensji o to. Gdyby byłby wybrany nawet Rydzyk i tak nic to by nie zmieniło, tego nie da się zmienić, jest po prostu za dużo zmian potrzebnych. Samo prawo polskie jest nafaszerowane bzdurami z komunizmu, które powoduje zastoje w różnych dziedzinach gospodarki, edukacja w Polsce to przecież parodia, transport? PKP przecież to parodia kolei itp.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie podpisano już acta , ale nim cokolwiek zmienią muszą to ratyfikować , generalnie można tego nie ratyfikować i tu siła ludu. Zmiany po ratyfikacji wprowadzaliby z około rok/2 lat. Podpis jeszcze o niczym nie świadczy.

 

Będą teraz próbowali zamydlać oczy kłamstwami by to ratyfikować jak najszybciej.

 

Powstało referendum , przesyłajcie znajomym aby każdy mógł zagłosować. Potrzeba 500 tys głosów.

 

http://referendum-ac...a.pl/referendum

 

Pozdrawiamy.

 

Obecnie jest ponad 50k na "NIE" więc jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi nazbierać się 100k ...

 

Co do PO, PIS i resztę pajacyków to ja wiem że rządzą tacy którzy mas maluczkich mają za nic... plebs jesteśmy i nic więcej..

 

Morał: Wszyscy kradną na swój sposób i wg. swoich możliwości ale niektórzy robią to w imię dobra , prawa i sił wyższych...

 

Ps.

No a teraz widzę że dostałem znów -2 za posta... uf.. z wami panowie nie można żartować, dyskutować? Jak niektórzy piszą kur... , hu..., pier... nic... treść posta odzwierciedla dusze że do piekła mnie posyłacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wydaje mi się, że niektórzy z Was drodzy Panowie przespali sporą część lekcji historii i obudzili się tylko na te dotyczące najnowszej, powojennej historii naszego kraju. Polacy nie zmienili się tak bardzo w czasach PRL-u. Nie zwalajmy całej winy za to, jakim jesteśmy narodem na lata 1945-89. Przypomnijmy sobie lepiej dlaczego i w jaki sposób doszło do rozbiorów, co działo się w tym kraju w latach 1918-39...Problem z niezgodą i bałaganem w naszym państwie sięga znacznie dalej niż okres rządów PZPR. A wyzywanie sporej części narodu od głąbów jest jednym z przykładów na to, jak to wygląda w praktyce. Zamiast dążyć do jedności, porozumienia, to lepiej pokrzyczeć "widzicie, pitolone gamonie, jacy byliście durni, a to JA miałem rację".

 

 

 

FYI: Nie głosowałem na kandydatów PO. Nigdy. Bo nie lubię kombinatorstwa, a ta partia od początku swojego istnienia pachniała cwaniakami. Mam poglądy lewicowe i się ich nie wstydzę, mimo tego, że niektórym nadal wydaje się, że jak ktoś jest lewicowcem, to znaczy, że "komuch". Za PRL-u byłem gówniarzem nie zainteresowanym polityką (w 1989 r. byłem uczniem szkoły podstawowej). "Dzieł Zebranych" Lenina nie czytałem, "Manifest Komunistyczny" też jest mi obcy. I mimo, iż mogę się nie zgadzać z poglądami wielu z Was, nikogo wyzywać od "prawicowych oszołomów" nie będę. W naszym kraju nie będzie nigdy lepiej, jeśli nie nauczymy się dogadywać, zamiast obrzucać się wzajemnie kupą.

 

Czego sobie i Wam serdecznie życzę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem to napisać. Panowie szczyt rozwoju terytorialnego w 1569 roku uzyskaliśmy kiedy na tronie polski był Litwin. A oligarchia magnacka rozkradła państwo dla własnych interesów czyniąc je tak słabym, że rozwijające się pod wpływem nurtów absolutystycznych sąsiednie mocarstwa bez problemu były w stanie dokonać rozbioru Polski. To nie PRL niszczył ten kraj tylko jego obywatele.

 

Czemu tylko u nas jest tak wiele donosów do US? W żadnym innym kraju nie ma czegoś takiego a u nas każdy życzy źle innym i kabluje do skarbów. Ilu ludzi z olbrzymimi szansami na międzynarodowy sukces zniszczyła ta instytucja bo ludzi kuło oczy, że ktoś ma więcej. Jak mieliśmy komunizm chcieliśmy kapitalizm, mamy kapitalizm też jest źle. W tym państwie nikomu nigdy nie dogodzi. Czas zacząć od siebie a nie obrzucać się błotem.

 

Rozumiem strajki, wyrażanie przez to własnych poglądów, ale czemu muszą lecieć teksty w stylu "Donald Tusk, gdzie twój mózg"? Nie jestem zwolennikiem PO, ale to jest publiczne znieważanie. Jakby nie było karane w polskim prawie.

 

Ludzie ogłady trochę!

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie że idealiści z forum dostali od życia pół szklanki moczu...

 

Kraj trzeba zmienić tak samo jak jego mieszkańców i ich mentalność nie stanie się to w ciągu roku czy w ciągu dziesięciu lat, nie pomoże PO PIS SLD czy Palikot to musi trwać, nigdy nie będzie tak samo wszystkim i ci którzy mniej umieją, mają mniej ambicji, kwestionują wszystko co ich otacza bo dzieje się im krzywda zawsze będą mieli pod górkę, świat się zmienia ale nie jak w bajce że pac i jest wielka prawda, potrzeba nam dużo czasu...

 

EDIT

Cyprian czemu tylko u nas w kraju US ma tyle problemów że obywatele non stop próbują dymać państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyprian czemu tylko u nas w kraju US ma tyle problemów że obywatele non stop próbują dymać państwo?

 

To jakiś fetysz tego narodu chyba. Tyle lat walczyli kierowcy o elektroniczny system opłat i po co? Żeby teraz omijać bramki, niszczyć pobocza, drogi bo szkoda kilku złotych? To po co tyle krzyku było jak tak to ma wyglądać. Lepiej było zainwestować te pieniądze w co innego. Nie dogodzi w tym państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×