Skocz do zawartości

www.biznes-host.pl

Firma
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

www.biznes-host.pl wygrał w ostatnim dniu 24 Kwiecień 2012

www.biznes-host.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

121 Lider

6 obserwujących

O www.biznes-host.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Biznes-Host.pl (H88 S.A.)

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Awaria poczty i co teraz? (problem z biznes-host)

  Przepraszamy za problemy w tym wypadku, sprawa została wyjaśniona z klientem telefonicznie.
 2. [dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

  Zmiana cyklu rozliczeniowego jest możliwa poprzez kontakt z BOK. Teraz najbardziej opłaca się przejść na nową ofertę, widoczną na stronie, bo wprawdzie rabaty za płatność roczną są niższe, ale za to cena miesięczna dla nowych pakietów jest o wiele, wiele lepsza. Zapraszamy do kontaktu z BOK - nasz pracownik pomoże w zmianie pakietu na nowy lub zmianie cyklu rozliczeniowego.
 3. [dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

  Hmm... nie notujemy żadnej usterki systemu ticketowego, nasz zespół codziennie przetwarza dziesiątki zgłoszeń i telefonów, więc sytuacja należy do nietypowych. @pakarob - prosimy, podaj nam adres z którego dokonujesz zgłoszeń i jak dokładnie to robisz: Czy wypełniasz formularz na stronie (pod jakim ulrem?) , czy piszesz maila - na jaki adres? Jeśli otrzymałeś numer zgłoszenia, to podaj nam ten numer i zbadamy, co się stało - może coś jest po prostu filtrowane, to czasami się zdarza. Ten numer pojawia się automatycznie zaraz po wykonaniu zgłoszenia na stronie, przychodzi także mailem. Prosimy o szczegóły na priv, na pewno uda się to rozwikłać.
 4. biznes-host leży

  I po co te złośliwości? Akurat z płatnościami nie mamy żadnych problemów. Po prostu zawiodła automatyka, która podczas planowanych prac energetycznych miała nas przełączyć (i wielokrotnie wcześniej - działała w podobnych sytuacjach bez zarzutu) na zapasowe źródło zasilania. Wcześniej, kiedy to się działo - nikt nie odczuwał żadnych skutków prac. Tym razem po prostu urządzenie zawiodło. Awarie techniczne zdarzają się w każdym systemie - nie jesteśmy w nich dumni i przykro nam, że do tego doszło, natomiast przyczyną była wyłącznie awaria automatyki.
 5. biznes-host leży

  Działa już ok 90-95% usług, problemy są jeszcze z niektórymi VPS i serwerami dedykowanymi. Ze względu na indywidualną konfigurację usług w wielu środowiskach proces przywracania tych usług do życia bywa bardziej skomplikowany. O postępach informujemy na bieżąco, przede wszystkim na FB, ale także na stronie i w zapowiedziach na infolinii. Cała nasza ekipa walczy i nikt tu się nie poddaje. Creative89 - nie jesteśmy pewni, jakich chłopaków masz na myśli, ale my gramy teraz tylko w "grę" pt "Server Rescue". Admini są już paru level-upach i wykorzystują wszystkie skille na maksa. Wezwaliśmy także posiłki, żeby jeszcze sprawniej ogarniać zmasowany atak ticketów i wygląda na to, że zostały nam już tylko rundy z opornymi bossami. To te serwery, które uparły się, że nie wstaną - ale i z nimi sobie poradzimy. Walczymy do końca!
 6. biznes-host leży

  Aktualnie ok. 80% usług jest z powrotem online. W wypadku pozostałych 20% rozwiązujemy jednostkowe problemy w celu ich jak najszybszego przywrócenia, choć każda sytuacja jest nieco inna.
 7. biznes-host leży

  Dzień dobry, rzeczywiście, ok. 12:20 doszło do awarii w części serwerowni. Mimo, iż serwery są zabezpieczone przy pomocy UPS i agregatu – doszło do nieprzewidzianej usterki w działaniu automatyki prądowej. Technicy pracują nad przywróceniem funkcjonalności usług i rozwiązaniem problemu. Umieściliśmy odpowiednie informacje na infolinii, aby każdy od razu mógł się dowiedzieć, co się stało. Informujemy także o sytuacji poprzez Facebooka, gdzie wielu użytkowników dopytuje o to zdarzenie. Część usług w tym momencie została już przywrócona, będziemy informować na bieżąco o postępach w usuwaniu awarii. Za powstałe trudności serdecznie przepraszamy.
 8. [dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

  Aktualnie partiami migrujemy Klientów na nową infrastrukturę. Bazuje ona na o wiele lepszym sprzęcie oraz lepszej organizacji systemowej, dzięki czemu wydajność i niezawodność usług będzie wyższa niż do tej pory. Niestety, podczas migracji zdarzają się incydenty chwilowego niedziałania pewnej części stron i przepraszamy, że do tego doszło. Po zmigrowaniu wszystkich danych na serwerach zawsze ustawia się limity bezpieczeństwa, wiadomo - jest to niezbędne dla stabilnego działania usług hostingu współdzielonego. Podczas samej migracji był ustawiony nieprawidłowy zestaw tych parametrów, co mogło skutkować niedostępnością niektórych stron. W godzinach przedpołudniowych, po nocnej migracji, usługi powinny działać już w pełni sprawnie. Sprawa ta dotyczyła niewielkiej liczby stron, co nie zmienia faktu, iż przepraszamy wszystkich, których ona dotknęła. Jeśli zdarzyłoby się, że coś w tym momencie nie funkcjonuje prawidłowo, a nie zostało nam jeszcze zgłoszone - prosimy o indywidualny kontakt z BOK, będziemy to sprawdzać indywidualnie i na pewno uda się taką sytuację rozwiązać.
 9. [dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

  Konsultant udzielił informacji na wskazany temat. Nie umywamy w tym przypadku rąk, poinformowaliśmy o problemie i w jaki sposób go rozwiązać. Niestety nie możemy przeprowadzać żadnych operacji na domenie, która ma zainicjowany transfer, a transfer może być anulowany jedynie przez inicjatora. Jest nam przykro z tej sytuacji. Staramy się rozwiązywać tego typu problemy jak najszybciej. Rozumiemy też emocje pod wypływem, których była pisana ta opinia. Nikt nie lubi być stawianym w takiej sytuacji. Proszę o kontakt na priv, postaram się by cała kwota transakcji, która w wyniku tej sytuacji nie doszła do skutku wróciła do Pana.
 10. Zmiany i nowości w Biznes-Host.pl

  Z przyjemnością informujemy o zakończonym kolejnym etapie rozbudowy naszej sieci dostępowej. Do istniejących operatorów: Netia, HTI oraz punktu wymiany ruchu PIX dołączył kolejny punkt - PLIX. Dla wielu z Was powinny się poprawić czasy dostępu. Zwiększyła się również redundancja łącza co powinno przełożyć się na jeszcze większą jakość. Jak zwykle w przypadku pytań czy problemów prosimy o kontakt na bok@biznes-host.pl
 11. Jaki VPS/Dedyk dla wymagającego forum?

  Jeśli o Nas chodzi to żaden problem zamienić 2x500 GB HDD na np. 2x60 SSD - wszystko kwesita ustaleń. Jeden dysk też możemy zaoferować, jednak to juz ryzyko klienta.
 12. Jaki VPS/Dedyk dla wymagającego forum?

  Witaj, Zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl - w tej cenie bez problemu zapewnimy serwer dedykowany: Procesor: AMD FX4100 - 4x3,6Ghz Pamięć RAM: 8 GB Dysk: 2x 500GB SATA II Transfer: 2000GB/mies Łącze: 100Mbit Dostęp do konta root (ssh) Support 24/7 Directadmin PL Pełna administracja serwerem + codzienna kopia zapasowa: http://biznes-host.pl/help/darmowa_administracja_serwerem_dedykowanym Koszt: 299 PLN/miesiąc W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl lub na LiveChat. Edit: Oczywiście nie ma problemu z migracją danych na nasz serwer - migracja w pełni bezpłatna.
 13. [wirtualny] Szukam hostingu z DirectAdmin - bardzo dobrej jakości

  Witaj, Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą - koszt konta resseler to podwójna oplata jak za konto www: http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh W podanej przez Ciebie cenie możesz nabyć też serwer VPS z DirectAdmin: http://biznes-host.pl/vps_dla_publikera_z_directadmin Serwery spełniają wszystkie twoje wymogi zarówno pod względem parametrów jak i supportu - w ostatnim teście odpowiedzi w święta byliśmy na pierwszym miejscu, wyprzedzając inne firmy ogłaszające support 24/7 na swoich stronach: http://hostblog.pl/swiateczne-biuro-obslugi-klienta/ W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl
 14. tani serwer vps

  Witaj, Twoje wymagania spełnia serwer VPS #1 z naszej oferty: http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2 Jeżeli chodzi o pojemność, możemy zaoferować dodatkowe 40 GB dysku za 15 PLN/miesiąc. Oczywiście płatność za pomocą PayPal nie jest problemem - wystarczy podczas opłacenia wybrać ten kanał płatności. W przypadku dodatkowych pytań zachecam do kontaktu pod adresem pomoc@biznes-host.pl
 15. dzierżawa i kolokacja w Polsce 16-rdzeni

  Witaj, Nie opłaca się kupować serwera i go kolokować - o wiele taniej wychodzi ci dzierżawa. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów dedykowanych: http://biznes-host.pl/?s=dedykowane Ceny serwerów zaczynają się od 299 PLN/miesiąc, dodatkowo oferujemy darmową uuslugę administracji wraz z przeniesieniem usługi i optymalizacją jej działania: http://biznes-host.pl/help/darmowa_administracja_serwerem_dedykowanym W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod adresem pomoc@biznes-host.pl
×