Skocz do zawartości

Polecane posty

nie wyobrażam sobie licencji na vlc, napiprojekt czy na totalcmd lub winrar to by nie przeszło bo jest dużo odpowiedników a twórcy stracili by użytkowników.

Eee... ale przecież na WinRARa czy Total Commandera już teraz musisz mieć licencję...

 

A odnosnie meritum: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/polska-ambasador-w-tokio-podpisala-umowe-acta,1,5008725,wiadomosc.html

Jak widac Don Tusk nie przejal sie waszymi machaniami szabelkami i zrobil co swoje...

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Związku z tym iż rząd nierządu podpisał tę zasraną umowę ja ograniczam korzystanie z internetu do minimum i przechodzą na najniższą dostępną opcję. Życzę wszystkim miłego dnia :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Na razie jest porozumienie a cała legislacja przybędzie w przeciągu 2 lat więc na razie nie ma bata i można ssać nadal. Porozumienie jednak otwiera wszelakie możliwości ale jakie będą one dokładnie to już zależy od konkretnych ustaw. GIODO nawet napisało że nie ma na razie możliwości udostępniania danych osobowych celem inwigilacji ale wszytko przed nami więc jakie będą konkretne ustawy to dowiemy się w przyszłości.

 

Moim skromnym znaniem samo "panie władzo on ma pliki" nie wystarczy jedynym problemem będzie tylko "podsłuch" informacji dla operatorów, którzy będą musieli zatrudnić dodatkowych ludzi celem sprawdzania i ewentualnej obsługi tychże informacji itp...

Hosting również będzie miał się z pyszna bo każdy kto udostępnia do dziś nie miał obowiązku nic widzieć a za dane odpowiadał użytkownik a teraz zmieni się to na zasadzie my>wy>>oni, czyli wszyscy odpowiadają za wszystko.

 

Gdyby była taka możliwość że dzwonię i "Mateusz ma pliki" a po tym go w kajdany i na Syberię równie dobrze mógłbym zadzwonić "Donald ma pliki" albo wyżej i problem by się rozwiązał choć nie wykluczam że tak nie będzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cale ACTA to lipa, ktora miala nas odciagnac od rzeczywistego problemu. Patrzcie co wczoraj zostalo w sejmie podpisane: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11031787,Nowe_uprawnienia_NIK__wglad_w_wyznanie__zapis_DNA___.html

 

Mam mala teorie spiskowa na ten temat. :) Rzad specjalnie rozdmuchal plote o ACTA tak zeby sie wszyscy tym podniecali i tym samym nie zauwazyli, ze cichaczem zostanie podpisana o wiele gorsza z punktu widzenia ochrony praw obywatela ustawa. Czy wszyscy dalismy sie zrobic w ch***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widze super w tym rzadzie z nami się bawią, zamiast robić coś dla nas to robią przeciwko nam. Ciekawe czy to sprawdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ustawa NIKowska była już tłokowana od kilku mc i jest równie niebezpieczna co podawał TVN kilku krotnie przez ostatnie 2 tyg... ale ją może każdy zaskarżyć do trybunału bo po co mają wiedzieć czy jestem homo, pleban, czy palę czy mam świerzb, jaki jest mój kluczyk DNA itp... choć niektóre takie informacje możliwe że powinny być udostępniane ale to już dyskusja nie na temat ACTA.

 

Co do ACTA przecież (od dziś piszę małymi literami) usa i japonia, uznały tą umowę jako "wysoki standard" i przyznały że nie były konsultowane by te standardy zachować bo gdyby publika była przy rozmowach wówczas już dano poszła by do kosza. Szwecja, jako jedyna sprzeciwiła się ACTA i by upubliczniono dyskusję na ten temat bo inni włażą w kupry usa więc im to nieszkodzi. Nie wiem dlaczego ją podpisują inni bo przecież jest już umowa TRIPS która również ma mechanizmy obronne przeciw piratom...

 

premier.gov.pl i inni znów nie działają... heee.. może włączę na kilka serwach hping... i przyłącze się do protestu ... heee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widze super w tym rzadzie z nami się bawią, zamiast robić coś dla nas to robią przeciwko nam. Ciekawe czy to sprawdzona informacja.

Chyba coś już ci napisałem na ten temat. Co nie? Nie głosujesz - nie krytyjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie podpisano już acta , ale nim cokolwiek zmienią muszą to ratyfikować , generalnie można tego nie ratyfikować i tu siła ludu. Zmiany po ratyfikacji wprowadzaliby z około rok/2 lat. Podpis jeszcze o niczym nie świadczy.

 

Będą teraz próbowali zamydlać oczy kłamstwami by to ratyfikować jak najszybciej.

 

Powstało referendum , przesyłajcie znajomym aby każdy mógł zagłosować. Potrzeba 500 tys głosów.

 

http://referendum-acta.interia.pl/referendum

 

Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co panikować , do ratyfikacji minie jeszcze parę miesięcy , również już zapowiedziane przez PiS będzie składane referendum. Nadal nic nie jest przesądzone.

 

Jest minimum pół roku zanim to ewentualnie ratyfikują , lecz jest też nadzieja o nie ratyfikacji ( odrzuceniu ) z tego co wiemy.

Tak więc walczyć , walczyć walczyć o prawa smile.png

 

Niektóre serwisy już wprowadzają iż są przerażone podpisaniem przez rząd dokumentu , który generalnie jeszcze nic nie zmienia w Polsce.

Edytowano przez BlackSpider.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kancelaria Premiera usuwa komentarze ws. ACTA na Facebook

Z profilu kancelarii premiera na Facebooku usunięto we wtorek około 5 tysięcy wpisów osób, sprzeciwiających się podpisaniu przez Polskę umowy ACTA – potwierdza Centrum Informacyjne Rządu. O sprawie poinformował nas jeden z internautów. Autorom krytycznych wpisów zablokowano też możliwość komentowania jakichkolwiek treści na facebookowej stronie KPRM. Internauci pytają więc, czy to jeszcze wolność słowa, czy już cenzura.

 

wiadomość z serwisu RFM24

 

 

Cenzura rozpoczęta.

Edytowano przez Netial.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, jakby kancelaria usunela na twojej stronie komentarze to bylaby cenzura tak nazywa to sie PR, jezeli ma prawo do tego prywatna firma na swojej stronie to kancelaria tez moze to robic i nie mamy prawa nazywac tego cenzura... nie jest to ladne ale pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, jakby kancelaria usunela na twojej stronie komentarze to bylaby cenzura tak nazywa to sie PR, jezeli ma prawo do tego prywatna firma na swojej stronie to kancelaria tez moze to robic i nie mamy prawa nazywac tego cenzura... nie jest to ladne ale pogodz sie z tym

 

Nie dostrzegasz subtelnej roznicy pomiedzy prywatna firma, a instytucja panstwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale tu argument jest inny bo rząd twierdzi że 5 tys osób posługiwało sie nie etycznie ( wulgaryzm) co warto zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby to była strona PZU na FB i PZU skasowało by te komentarze też byś to nazwał cenzurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć że profil ma charakter instytucja państwowej a usunięcie komentarzy 5 tys osób to oznaka że rząd się z nami nie liczy. Nikt mi nie powie ze 5 tys osób używało tylko wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACTA została podpisana teraz będziemy mieli manipulację rządu i rząd będzie mógł cenzurować informacje zawsze i wszędzie gdzie się da.

Mi się wydaje ze ten dokument został podpisany po to by nie było można mówić i rozpowszechniać informacji na temat naszych polityków i obecnego rządu. Nie zdziwił bym sie jak by w Polsce zaczęła się dyktatura tak jak na Białorusi czy kubie bo do tego zmieża nasz kraj i tak nasz rząd ogranicza nas juz w dużym stopniu a podpisując to porozumienie zwane ACTA tylko to potwierdzili ze nie chcą oni dobrze dla polski tylko chcą ukrywac swoje machloje pod cenzurą która Stanowi ACTA.

 

Tak więc jaki rząd se wybraliście taki macie nie wiem co wy widzicie w tym PO ale ja od razu wiedziałem ze PO to i tu nie dokończę bo ciśnie mi się na język wulgarne słowo.

 

Po prostu przy następnych wyborach wybierzmy nowy rząd, bo jak do tej pory cały czas wybieramy jednych i tych samych którzy nie są uczciwi wobec społeczeństwa.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na WHT też znikały negatywne opinie o niektórych firmach. Oni robią tak samo usuwają to, co im nie odpowiada :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponujesz coś? Według mnie wszystkie działa internautów zostaną obrócona na naszą niekorzyść.

Wyłączanie stron na 24h nic nie da smile.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby to była strona PZU na FB i PZU skasowało by te komentarze też byś to nazwał cenzurą?

 

Na pewno bym tego nie pochwalil. Przyklad z PZU troche nietrafiony, bo to tez jest firma, a nie instytucja. Instytucje publiczne moim zdaniem powinny byc publiczne, a to co sie tam dzieje powinno byc jawne. Takie usuwanie opinii obywateli jest moim zdaniem cenzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeśli będziemy wychodzić na ulice jak do tej pory ataki od strony Anonymous które jak by nie było zwróciło uwagę mediów a co najważniejsze zbierać petycje to jest szansa na wygraną. Szczególnie jak widać cenzura jest rozpoczęta a według mnie będzie powoli coraz gorzej.

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
tongue.png Edytowano przez Netial.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny takim rozwiązaniom jakie podejmuje Anonymous ale wyjść na ulice trzeba, ale zwróćcie uwagę na to co pisze wikileaeks w alert24 piszą o nich i o ACTA choć można brać to trochę z przymrużeniem. Są mailowe info, dokumenty, listy naszych i innych rządzących...

 

http://www.alert24.p...dzic_przez.html

 

Niedługo będzie tak że oglądając film zasłony w dół i pies luzem by słyszeć kiedy będą wyważać drzwi bo sąsiad niechcący obejrzy z podwórka urywek się pochwali w pracy...

hee..

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×