Skocz do zawartości

Smoog

Użytkownicy
 • Zawartość

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

47 Normalna

1 obserwujący

O Smoog

 • Ranga
  Stały użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.cbarton.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  prawo, polityka, internety
 1. Strona agencji interaktywnej

  Stronka ładna i dość przemyślana. Posypała się szerokość na dużych ekranach i w polu kontak brakuje spadów.
 2. AUto detekcja przeglądarki.

  Dokładnie jak napisał blfr. Dwie wersje strony w tym oddzielna dla mobilnych, źle wpływają na indeksowanie w wyszukiwarkach i ogólny odbiór strony. Jak nie znasz PHP to nawet łatwiej będzie ci zbudować stronę responsywną tylko w HTMl i CSS stosując w najprostszej opcji: http://www.w3schools.com/css/css3_mediaqueries.asp i określając parametry dla różnych rozmiarów ekranów. Możesz też wdrożyć jakieś gotowe rozwiązanie jakim jest, np. Bootstrap.
 3. Skalowanie

  Pytanie co chcesz skalować i jak? Chcesz mieć responsywne obrazki czy responsywną stronę? Na jedno i drugie jest kilka możliwości. Powiedz coś więcej (co już masz, jaki będzie typ i charakter strony, w czym i pod co piszesz) to będzie można doradzić.
 4. Jakie radio samochodowe?

  Poszukaj lepiej używanego radia, ale dobrej firmy, np. Sony, Alpine czy Pioneer. Jeżeli upierasz się na coś taniego, niegłupie są radia firmy Peiying. Miałem kiedyś i grało nie najgorzej
 5. Skrypt pod forum szkoły

  Zdecydowanie Nie skreślaj wordpresa, bardzo łatwo można go przystosować do swoich potrzeb i bardzo łatwo się z niego korzysta. Strony UW, uw.edu.pl czy WPiA UW są na WP wpia.uw.edu.pl działają bardzo fajnie i są przede wszystkim banalne w obsłudze
 6. Skrypt pod forum szkoły

  To ma być strona o charakterze informacyjnym więc zastosowania skryptu MyBB ja nie widzę w tym wypadku.
 7. Skrypt pod forum szkoły

  Nie do końca tak jest. Dobrze zrobiona strona wordpressie będzie lekka, banalna w obsłudze przez panel i po odjęciu funkcji jakich nie potrzebujesz też bardzo lekka. To dobry wybór bo wprowadzać treści na koncie z ograniczonym dostępem poprzez graficzny edytor będą mogli nawet ludzie nie mający pojęcie o stronie, np. starsi nauczyciele itp.
 8. Ocena layoutu dla forum

  Ładnie, nawet bardzo ładnie. Mega czytelnie i estetycznie. Bardzo dobrze zrobiony layout, można pogratulować!
 9. Bez kodu nikt nie powie jak to dokładnie zrobić. Możliwe, ze nałożyły się na siebie jakieś klasy z arkuszy stylów, możliwe, że integracja elementów z obu szablonów przy twoim szablonie powoduje jakiś błąd poprzez jego budowę. Nikt nie jest w stanie tego stwierdzić po samym screenie, sorry.
 10. Weeds.pl - Demoty, itp.

  Dokładnie, jak mama pogodni do nauki to się skończy "prowadzenie portalu internetowego". Oceniając już całkiem obiektywnie, to strona jest po prostu brzydka. Nie ma w niej nic na czym można przyczepić wzrok. Koloru smutne ponure a cała stylistyka bardzo staroświecka. Poziom prezentowanych obrazków jest w zasadzie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Darmowy skrypt, darmowy szablon. Bardzo mi się nie podoba
 11. W katalogu template stylu w pliku overall_header.html i czasem w index_body.html (zależnie od stylu) Skontroluj elementy w przeglądarce i znajdź ich kod w plikach i usuń.
 12. Kohana i szablon

  Nie będzie nawet dla kogoś kto się na tym zna, jeśli ma to być dobrze zrobione
 13. Portfolio grafika - MazuLuka

  Lubię twoje prace, są bardzo ładne, proste i estetyczne a do tego przemyślane pod kątem późniejszego zakodowania. Bardzo mi się podobają
 14. Boty na forum

  Dobrze się sprawdza captcha tekstem z dwóch źródeł (grafika + tekst) u mnie nieźle zablokowało to boty. Najskuteczniejsze jednak dodanie pytania własnoręcznie w miarę trudnego dla botów. Obliczenia matematyczne ostatnio mniej się sprawdzają więc warto zadawać pytanie, np. o miasto, rzekę, osobę czy coś związanego z tematyką forum.
×