Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Oj Cyprian :P Chyba nie czytałeś co się w Portugalii dzieję :P Przy każdej bramce i wyjeździe stoi policja albo wojsko nie pamiętam. I to nie po aby upiększyć widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka rzeczy powiem .. o lewicowcach.

Mam w rodzinie byłego senatora lewicowca... niby, poglądy ma jakie ma, nie lubi i mówi to otwarcie: księży, żydów, gejów i tęskni za PZPR'erm bo jak mówi było wówczas najlepiej, ale że był przy korycie to jemu było ok.. innym "inaczej" a teraz mówi jak krzyczą ACTA itp... tłumaczy że ludzi trzeba krótko trzymać i wiedzieć o wszystkich wszytko.. taki cały lewicowiec z dawnego reżimu.

Poglądy się nie zmieniają, masz rację.

Teraz jest tak jak zawsze było, że ludzie w naszym kraju mają wiele w sobie dawnych nalotów, plotkarstwa, zawiści i brak pokory, miłości i tak dobrzej znanej w dawnych czasach IDEII, która obecnie nie istnieje... To właśnie zauważam że brak jest poszanowania innych, a zazdrość stoi na pierwszym miejscu. We władzy widać tylko osiągi własnych interesów... i nikt mnie nie przekona..

Lata 90/2000.... gdzie był bum mniejszy większy... wszytko szło, wszytko dało się sprzedać, na wszystkim zarobić... a teraz?

Weszliśmy do UE a sam głosowałem za ale wystarczy policzy jak koszty uzyskania 1zł wzrosły wszędzie, ile trzeba się naginać by coś mieć, a jest coraz gorzej.. nawet widzę po obrotach pożyczek, że ludzie coraz częściej pożyczają na życie i nie na auta, domy, wyjazdy ale na życie..

Co zmienić kogo zmienić , jak wybrać jak nie ma kogo? Swego czasu śmiałem się z Korwina Mikke ale ostatnio patrzę ze chłop ma coraz większą rację, że jego te cudaczne wypowiedzi zaczynają się tlić w przyszłości.

Doszukiwać się korzeni nie ma sensu.... trzeba patrzyć jaką przyszłość wybrać bo to jest najważniejsze...

Mam styczność z wieloma firmami, ludźmi ale widzę coraz większą obojętność na ideały, aq odmóżdżanie społeczeństwa nadal trwa i tylko ogromne zagrożenia potrafią jednoczyć szkoda że tylko na chwile.

 

Kto stracił na tych 20 latach a kto zyskał?

 

EDIT|

 

Co do US powiem Ci swój przypadek..

Zatrudniałem kilkanaście osób, jedna łoiła mnie równo.. złapałem raz, drugi ..uff... powiedziałem dosyć. Kontrola PIP, US, PIH. Nic nie znaleźli ale nawet próbowali się do urlopów i planu , ale US był super 8mc mnie kontrolował. Przyczepił się do podatku że niby to niby tamto w końcu kara 25k + odsetki za jakieś tam niedociągnięcia celne. Odwołanie znów rok... sąd jeden, drugi - zwrot kasy. Ale walili mi 3 kontrahentów bo kombinowali. Ja traciłem czas pieniądze nerwy bo chcieli mi na siłe udowodni kombinatorstwo. Po tym znów kontrola i kara 8k+odsetki ... za to że pomagam młodzieży, bo brałem FV na stroje pomoce i inne... znów odwołałem się i prawie rok... znów zwrot, oddali...

 

Państwo w państwie... i robią co chcą..

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Lewicowiec nie powinien lubić gejów, lesbijski itp. być tolerancyjnym, a prawica powinna ich nie nawidzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w 39' nie udało się Niemcom przejąć Polski zbrojnie, to robią to aktualnie na sposób ekonomiczny:)

Coraz więcej Polaków już zna j. niemiecki i to w różnych przedziałach wiekowych.

Możecie mnie za to znienawidzić, ale już nie mogę się doczekać, aż będziemy podlegli pod Niemców :)

 

Sam obecnie mieszkam i pracuje w Holandii, tutaj jestem zameldowany i ubezpieczony. Na tą całą Polskę patrzę już z lekką pogardą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co teraz planują Anonymous ?

 

Wejdźsobie na forum 4chan tam się zapytaj,... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Niby atak na facebook w sobotę o godzinie 18h polskiego czasu... Ale nie wiadomo czy to prawdziwy anonymous...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile grup podaje się za A... i na pewno wielu pisze różne rzeczy a już o YT nie wspomnę i ilości klonów, które podają różniste informacje, kopiowane i nie, ale .... zakładam że "A" nie planuje zatkać Facebook'a... oni mają u siebie nieco inne zmartwienie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście?

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dcf5

 

Widze po swoich znajomych.. zażarci POwcy, antypisowcy. A teraz? Jakby im ktoś młotkiem trzepnął w bańke. Nagle cały rząd jest zły.

Poza tym spora część co na nich glosowała, teraz sie nie chce do tego przyznać. Wychodzi na to, że PO powinno dostać 10% głosów, a nie 40.

No chyba, że tak. Zrozumiałem to troszkę w inny sposób. To samo słyszę w gronie moich znajomych :P

Ja jednak mam poglądy lewicowe, więc nie czuję się temu winny :)

 

Większość i tak głosowała na PO ze strachu przed PIS'em teraz są tego skutki, ale co było nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot tak naszła mnie myśl, że ostatnio wszelkie bardzo kontrowersyjne i przeważnie bardziej szkodliwe niż wnoszące coś dobrego, umowy są podpisywane w Japonii choćby wcześniejsza umowa z Kioto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo wszyscy tylko płaczą ACTA, ACTA, a naprawdę nikt nie pomyślał, że obejście tego będzie bardzo proste? VPN w jakimś "dzikim" kraju, które nie przepada za współpracą z organami ścigania z innych państw oraz ma dość liberalne prawo i tyle. Mylę się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że nie cały bo nie dałem rady:D

 

kaszub1136 latanie po VPNie nie jest nielegalne więc o jakiej blokadzie mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Muszę się przyznać, że nie cały bo nie dałem rady:D

 

kaszub1136 latanie po VPNie nie jest nielegalne więc o jakiej blokadzie mowa?

 

Sam w sobie nie jest nielegalny, ale nie mają kontroli co ściągasz, co przeglądasz więc jesteś potencjalnym "piratem" którego trzeba "unieszkodliwić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybronić się może wybroni, ale jakie ma to znaczenie, skoro ACTA jest nakreślone na brak możliwości własnej obrony, gdy zostaniesz oskarżony. Zablokują Cię "na wszelki wypadek", bo skoro używasz vpn, to widocznie masz coś do ukrycia. To "coś" jest tak nieścisłe, że można się obawiać równie dobrze wszystkiego..

Edytowano przez Lan Hikari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w towarzystwie smutnych panów i z bransoletkami. Ale za to na koszt amerykańskich podatników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szkoda tylko, że w towarzystwie smutnych panów i z bransoletkami. Ale za to na koszt amerykańskich podatników wink.png

 

Za to nikt ci tej biżuterii nie ukradnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby biorące udział w dyskusji uważali na lekcjach Historii, za to przesłali wykłady z Socjologii. Oczywiście, że nie można winić samego komunizmu za to co się dzieje teraz, to wymaga znacznie dłuższej analizy niż się komuś wydaje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

theONE ale zrozum w końcu, że tutaj się NIEWIELE zmienia, tylko to, co sami ludzie wypracują w totalnie zdławionym podatkami, urzędasami, dziadostwem kraju. Moglibyśmy 5 razy szybciej zmieniać ten kraj gdyby nie to, że pracujemy na dziadostwo, które wciąż u góry panuje. Wyłącz schizę, że "trzeba czasu"... pierdu pierdu. Czas mija, ciągle mija, minie kolejne 20 lat, będzie 50 lat na liczniku i ciągle będzie pieprzenie, że "potrzeba czasu"? "Zgoda buduje"? Kradną na potęgę, agentura u góry wzbogacona na rozdawaniu majątku narodowego - potrzeba czasu, by jeszcze do końca wyssali ten kraj? Dałeś się zmanipulować po prostu.

Machloje, przewały, milionowe łapówy, stadiony jakie drogie, chaty, wszystko z przewałami, banki-krwiopijcy... a Ty mi chrzanisz o tym, że "potrzeba czasu"?

 

A do USA to ja już nie chcę... na wycieczkę tak, ale mieszkać, żyć? Przecież tam teraz coraz gorzej będzie - i nie mam na myśli tylko i wyłącznie ekonomii...

 

McNeal dobrze napisał. Ile jest takich historii... masakra po prostu.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×