Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Hmm możliwe. A jako że acta obowiązuje teź poza internetem to np. jak siedzę w tramwaju i czytam książkę a koleś, którego po raz pierwszy w życiu widzę, czyta razem ze mną, to chyba też mogą za to zamknąć nie?

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACTA to porozumienie, a nie prawo. Ustawodawcy muszą je jeszcze dostosować.

 

TP ma problem bo przez węzeł do "wołgogradu gov.pl " idzie im ponad 60-100GB ruchu... ddos... dziś sms napisał mi znajomy ze mają problem z ruchem na kilku głównych węzłach a wczoraj nie dali rady nic zrobić przez kilka h... Heee... nawet nie wiedziałem że gov leci tylko przez TP bo przecież oni tyle kasy mają że mogliby sobie ruch przez Amazonkę puścić.

Ciekawi mnie ilu ma na tych węzłach jeszcze łącza coby powiedzieli o takich problemach...

 

A cóż ja maluczki będę musiał pilnować prawa, klienta i całej reszty, inwigilować, zatrudnić kilku szperaczy a od czasu do czasu zapłacić karę jakąś... ttak samo jak Pan neutralny Grand-Host który możliwe że o tym nie wie ale jeszcze ma czas by się o tym przekonać.

 

Kamikadze a neta ja mam w domu dobrego TP ala FUL WYpas na max tyle że chodzi mi max 2Mb więc zdoić coś idę do pracy i idzie mi 35-40MB/s a teraz nawet youtube obejrzeć nie będzie można już nie wspominając o meczach online lub Misia Uszatka... a ostatnio szefo po wypadku jakiś nieswój jest i wczoraj wpadł na chwilę rozdarł się przy wszystkich że zamkną nas wszystkich za to przez te ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No tak tutaj racja, na każdego coś znajdą, generalnie jak to się mówi - nieznajomość prawa czy innych "dodatków" nie zwalnia z ich przestrzegania. Nie mam pojęcia co to się porobiło i nie mam czasu bawić się w zawracanie sobie głowy sporami ACTA, będzie trzeba zamknąć kilka serwisów na GH to się zamknie i po problemie albo Panowie z wyższej półki zrobią to za mnie, a ja dostanę odpowiednią karę i po sprawie.

 

Każdy musi się z tym teraz liczyć. Pozostaje Nam tylko czekać i patrzeć, traktat lizboński to my możemy sobie nim podetrzeć, bo tak naprawdę 1,28mln ludzi zgłosiło sprzeciw a rząd i tak robi swoje. My głosujemy a oni nas tną w... maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ten Rząd jest popierdo....

A tak z Ciekawości Ile potrzeba podpisów aby złożyć wotum nieufności dla rządu? To by było coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Inicjatywa obywatelska, 100 tysięcy podpisów i możesz złożyć do Marszałek Kopacz wniosek, ale ta i tak go wsadzi na dno biurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3/4 Państwa może się podpisać i nie da to nic bo już po ptokach... Ty możesz swojego posła cisnąć... tylko ...:)

 

No tak... ACTA to zbór wytycznych i celów jakie mają być osiągnięte a dodatkowo jak państwa przystępujące do porozumienia mają dostosowywać prawo.. Ale i tu zaczynają się schody... bo nijak ma się zapis którego interpretacja może być różna choć mnie interesuje bardziej to co dotyczy INTERNETU ale :

 

"... używanie znaków, treści oraz ich wizerunku jakiekolwiek ich rozpowszechnianie ..."

 

taki wpis jest niedorzeczny i daje wiele możliwości zresztą całość jest tak ogólnikowo napisana że nawet szef dziś dzwoniąc do GIODO w innej sprawie i zadał pytanie nieśmiałe o tym Top'owym temacie to dostał odpowiedz, że na razie sami nie wiedzą, że mają jeszcze czas na zmiany prawa do marca 2013 roku by dostosować się do sytuacji by ta cała ACTA, PIPE itp.. nie kolidowała z prawem PL i EU. Czyli reasumując kto wie dokładnie o co chodzi ? Wszyscy bazują na necie informacji ogólnych a cały dokument z wykładnią jest niedostępny. Niby kilkadziesiąt pkt ale kto je widział ?

Czyli oglądając wczoraj zapewnienia "p.tuska" (małe litery) że prawo nasze jest dostosowane trochę coś mi po rozmowie zaczęło źle wyglądać i śmierdzieć przeterminką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Właśnie słuchałem jakiejś stacji (chyba superstacja) i kobieta zadzwoniła do prowadzącego i żali się na rząd

Ona - oni nic nie robią...

On - robią, robią

Ona - Ta, konia walą

On - Dziękujemy Pani, kolejny widz który zadzwonił to...

Coś w tym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mSurf taka prawda, nawet gazety w spokoju nie poczytasz aby ktoś przypadkiem za darmo (czyli pirat) tekstu wzrokiem nie zeskanował , hehe,

Grand nie ciesz się że zapłacisz i spoko, bo się może okazać że zapłacisz, ale za kilka miesięcy jak Cię wypuszczą,

a do tego czasu po firmie śladu nie zostanie

zaczynam zazdrościć np. Irkowi z mzone, on chyba takich problemów nie ma wink.png

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy bez wyjątku musi się dostosować gdyż działa na terytorium PL/UE... a w ciągu jakiegoś tam czasu wielu zwolenników i Pionierów Dyrektywy ACTA będzie się na nią powoływać przed sądem wobec takich jak MY INTERNAUTÓW i dobra wola Pani Sędziny jak zinterpretuje Prawo/Lewo...

 

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych wyraził w dniu 23.01.2012 negatywną opinię o ACTA.

 

W tym całym zamieszaniu nikt nie pisze że w tym dokumencie brak wielu definicji i terminologii którą używa się w ustawodawstwie , czyli jak napisane kradzież to tyczy się tylu rzeczy że możliwości są taaaaakie duuże... że aż strach pomyśleć ilu będzie mogło siedzieć na zupie po kilku miesiącach ... od wyjścia

 

A po wyjściu GRAND będziesz miał tylko na obiadek... oj... tylko na drogę pieszą do jadłodajni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TP narzeka, że ma węzły obciążone....

To niech przyczyni się do protestu, a nie ... A no przecież wolą lizać dupę bo wiejska im przestanie płacić za łącze ... I co ....

 

Łącza dostają po dupie.. 90% ściąga ile jeszcze zdąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

TP narzeka, że ma węzły obciążone....

To niech przyczyni się do protestu, a nie ... A no przecież wolą lizać dupę bo wiejska im przestanie płacić za łącze ... I co ....

 

Łącza dostają po dupie.. 90% ściąga ile jeszcze zdąży.

 

Francuz ma to w D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onlineguardian has banned " anonymouswiki.forumotion.com " hosted on forumotion.com due to the violation of terms of services.

 

 

Ogólnie trochę się boję, że jak to wprowadzą to będę musiał zrezygnować z kilku działów na swoim forum :/

Jeśli to nie Ty piszesz posty to tylko serwer trzymaj za granica i nie powinni się cZepiac, jeśli jest inaczej to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A jest możliwość zrobic spisu osób przez internet (łatwo i szybko) będacych przeciw ACTA i naszemu rządowi?

Jeśli tak to podpisuję się pod tym.

 

Druga sprawa - i tak w naszych więzieniach nie ma miejsc :) Za gorsze rzeczy ludzie dostają zawiasy więc również muszą sie liczyć z budową nowych "izolatek" dla internautów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do TeamPlay.com.pl: Taki spis juz istnieje wystarczy poszukać, nawet w google wpisz petycja nie dla acta, co do wiezíen to nie traktuj piratów na rowni za zabujcami, dla piratów mają być kary pieniężne itp.. jezeli podpiszą to w nasze życie wejdzie to dopiero za pare lat, a jak znowu wybory będą to znowu pare lat dla nas bo oleją to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej 99% społeczności to piraci więc trochę tego jest nie wiem jak oni sobie to wyobrażają wiem tyle że teraz świetnie będą sprzedawać się serwer poza granicami Polski pod usługi typu VPN inaczej tunelowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

A po wyjściu GRAND będziesz miał tylko na obiadek... oj... tylko na drogę pieszą do jadłodajni....

Jak wyjdzie to ceny będą nie do poznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NoName,

bo to nie będzie tak że wszystkich wsadzą, ale każdy będzie miał "teczkę" i jak się ktoś wychyli to dopiero zostanie "wyprostowany",

takim sposobem nikt "obcy" nie dostanie się np. do sejmu.

o to w tym chodzi a nie o jakieś mp3-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhhh... jak sie ciesze ! Raczej 26 tego ACTA nie podpisza

To zrobią to później, jak wszystko ucichnie i nie będziesz nawet o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×