Skocz do zawartości

krzysiek02

Użytkownicy
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O krzysiek02

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

7794 wyświetleń profilu
 1. Webmail blokada

  Czy da się na ovh ustawić blokadę żeby nie otrzymywać wiadomości e-mail z rosyjskich domen? Jakiś rusek spamuje mi codziennie skrzynkę.
 2. Formularz kontaktowy

  Witam Wiadomość które przychodzą mi z formularza kontaktowego nie posiadają polskich znaków. Kodowanie ustawione na UTF-8. Mógłby ktoś zerknąć? <?php /** * > */ $response=file_get_contents("https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify?secret=6Lc_rlwUAAAAAOSGsmhwiOVjPCdLz1Vq3maNlb1M&response=".$_POST['g-recaptcha-response']."&remoteip=".$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $responseKeys = json_decode($response,true); if(isset($_POST['email']) && isset($_POST["g-recaptcha-response"])) { if(intval($responseKeys["success"]) == 1) { $headers = 'From: ' . $_POST['email'] . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($_POST['odbiorca'], "Formularz Kontaktowy LeveLine ".$_POST['imienazwisko'], $_POST['trescwiadomosci'], $headers); echo "Poprawnie wysłano email!"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } else { echo "Błąd captcha!"; } } else { echo "Nie wypełniłeś pola ,nie jestem robotem"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } ?>
 3. Pożyczka pod fakturę

  Zachowaj takie tekst dla siebie. Nie jestem tutaj od wczoraj.
 4. Pożyczka pod fakturę

  Witam. Zainwestowałem trochę pieniędzy w kilka zleceń a firmy spóźniają mi się z zapłatą faktur a szykują mi się kolejne zlecenia na które potrzebuję pieniądze. Korzystał ktoś z Was z takiej usługi jak branie pożyczki pod fakturę jeśli tak to z jakiej firmy. Głównie zależałoby mi na opinii firmy finiata ponieważ ona wyświetliła mi się w infakt. Nie ma tam jakiś ukrytych haczyków ?
 5. Witam. Szukam kogoś kto zrobi mi jakiś prosty panel do dodawania zdjęć na stronę.
 6. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  A dlaczego tak się dziwisz, że ją znalazłem?
 7. odszkodowanie

  Skoro chcesz zasięgnąć porady jakieś profesjonalnej kancelarii to dlaczego do jakiejś nie zadzwonisz tylko piszesz wątek na forum o webhostingu?
 8. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  "Sojeft" Kowal Michał 512 355 617
 9. [ZLECE] Formularz kontaktowy

  Dzięki ale nieaktualne już.
 10. Witam. Zlecę naprawę formularza kontaktowego na stronie. Problem polega na tym, że po kliknięciu wyślij wiadomość nie przychodzą mi wiadomości na pocztę.
 11. Sprzedam hosting zdjęć

  Oddam za 600zł. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na pw
 12. Pieczątka firmowa

  Jprl co Ty taki nadgorliwy jesteś? W każdym temacie w którym jest zawarte jakieś pytanie widzisz jakiś marketing szeptany? Jest to forum czy nie?
 13. Pieczątka firmowa

  Możecie polecić jakąś firmę albo stronę gdzie zamawialiście pieczątkę dla swojej firmy/
×