Skocz do zawartości

Polecane posty

No chyba tak, bo a nuż sobie tam ludziki będą śpiewać piosenki, albo, nie daj ACTA, puszczać nielegalnie utwory z (o maj gad!) empetrójek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tato, czy internet był naprawdę taki fajny jak mówią?

Cicho synku, ciiichoo... Bo usłyszą.."

Miłosz dobrze prawi..

Od 20'stu lat mamy wciąż tych samych polityków. Przeskakują tylko ze stołka na stołek, pchając w kieszenie niesamowite odprawki.

Przykładowo taka Kopacz, przeskoczyła sobie ze stołka na stołek i jedzie dalej. Nie sprawdziła się jako minister zdrowia, to kiego ch*** ktoś uważa że się sprawi jako marszałek?

 

Przez 20 lat Ci sami politycy cały czas nam plują w talerz, tylko że za każdym razem z innego krzesła, z innej strony stołu..

Dlaczego w sejmie nie widzi się młodych osób, tylko wciąż te same mordy, tyle że coraz bardzie osiwiałe..

Gdybyś ty był politykiem też byś kradł, to normalny ludzki odruch i nie mów mi, że nie...

 

Według mnie to młodzi głosowali na JKM i Palikota, kto by zagłosował na PIS? proszę Cię, Kamikadze :P

 

Ludzie głosowali na PO ze strachu przed PIS'em, pfff. Ja to raczej mam lewicowe poglądy :) Prawdę mówiąc, w dupie mam taką demokrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że to koniec tak ?

Koniec Polskiego wolnego internetu ?

Świetnie... po tej ustawie śmigam zmienić internet na 512kbps bo w sumie po co mi te 25Mbps i tak już nie wykorzystam.

 

Czyli dla pewności czego już nie będzie można ?

Ściągać nielegalnych plików - A co ze stronami youtube i wikipedia tam są nielegalne zdjęcia i filmy

Co jeśli ktoś zrobił cover jakiejś piosenki i chce go udostępnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Łatwiej powiedzieć co można będzie robić :)

 

przeglądać strony internetowe, pobierać aplikacje darmowe, testowe lub demo, pobierać utwory ze sklepów (tak mi się wydaje) no i korzystanie z ssh,ftp,email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Plebs głosował na PO bo dzięki temu to partia za nich myśli. Jakby do władzy dorwał się Jarosław Żelazny/ Mężny/ Waleczny/ Dobrotliwy/ Dzielny/ Potulny/ Kaczyński* to by się skończyło myślenie za plebs i ów by musiał samodzielnie zacząć myśleć. Strach przed tym że trzeba będzie w końcu uczciwie ruszać mózgownicą spowodował że ludzie zagłosowali na PO..

 

,,Nie wierzcie frustratom...Nie wierzcie dewiantom psychicznym którzy... którzy pokręceni wewnętrznie, odreagowują swoje kompleksy na narodzie" smile.png

 

Jest też inna rzecz dlaczego Plebs nie głosował na PiS. Wyżej wspomniany Jarosław rozpętałby wojnę z Rosją o ten nudzący wszystkich jak cholera Smoleńsk, nie gadałby o niczym innym jak tylko o tym. Poza tym wielokrotnie zmieniał swe kacze oblicze, raz był miły, a raz chciał wszystkich wywalić. Mówiąc krótko facet sfiksował. Potem by się zaczęły czystki to i tam, mamy kryzys, nie czas na eksperymenty. Tak, nie lubię PiS, PO zresztą jeszcze bardziej, jestem anty-systemowy. Preferuję inny typ rządu w PL smile.png

 

* - Wybrać jedno, resztę zaś należy skreślić ;)

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ty był politykiem też byś kradł, to normalny ludzki odruch i nie mów mi, że nie...

 

Według mnie to młodzi głosowali na JKM i Palikota, kto by zagłosował na PIS? proszę Cię, Kamikadze tongue.png

 

Ludzie głosowali na PO ze strachu przed PIS'em, pfff. Ja to raczej mam lewicowe poglądy smile.png Prawdę mówiąc, w dupie mam taką demokrację.

 

Tak to normalny ludzki "odruch", ale kur** kraść, a uprzykrzać ludziom życie to różnica!

Napiszę Ci to na przykładzie.. Różnicą jest ukraść komuś auto z pod domu. A różnicą jest podpalić komuś dom i dopiero wtedy, ukraść samochód..

 

Jak dla mnie to wystarczy żeby zrobili dwie rzeczy, a ten kraj zmieniłby się nie do poznania.

 

Po pierwsze opodatkować kościół.

Po drugie, ludziom powyżej 60'tego roku życia wstrzymać prawa wyborcze.

 

To wystarczyłoby żeby nam młodym, zaczęło żyć się trochę lepiej..

Ale i tak.. Jak młodzież jest naszą przyszłością.. To jak patrzę na to, co się dzieje obecnie w gimnazjach, uważam że mamy nieźle przej*****

 

 

 

@EDIT:

 

Zastanawia mnie jeszcze jedno.. Jeśli zakup oryginalnych gier, to będzie "jedyny" sposób żeby w nie zagrać. To nie wydaje Wam się, że twórcy mogą bezkarnie wywindować swoje ceny?

Przecież jak nie kupisz, to nie zagrasz..

 

Ciekawe jak to się odbije na rynku sprzętu komputerowego.. Przeciętnego gracza nie będzie stać na to, żeby kupić oryginał i udoskonalać sprzęt, żeby w ten oryginał mógł grać..

 

Coś mi się wydaje, że wróci jeszcze handel grami ze stolika :D

 

PS: Żeby mi ktoś nie próbował przysrawać, sam osobiście nie gram w gry, bo nie mam czasu. A jak miałem czas to grałem w sieciówki WoW, RoM, Vindictus itp.

Edytowano przez Booski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz, skoro będzie większe nastawienie na kupno a nie pobieranie gier, zmienią się ich ceny na 10zł/szt. (to samo filmy...)

 

Dobra - żart. Jakoś mam dobry humor dzisiaj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja odniosę się do rynku gier, czyli co popularne privy metina i ots nie będą mogły istnieć ?

 

Handel na giełdach za stoliku powróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszy pełną parą rynek wtórny i ludzie będą sprzedawać gry, które "przeszli".

Co do tego co napisałeś wyżej, to drugie niezgodne z konstytucją bo niby czemu obywatele po 60 roku życia mają mieć inne prawa niż ci młodsi. Pierwsze nierealne ze względu na zbyt silną pozycję kościoła w świecie. Polityk, który wyszedłby z projektem takiej ustawy zapewne w kilka chwil zniknąłby ze sceny politycznej ze względu na układy jakie posiada kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wyobrażasz istnienie priv do metina skoro pliki serwerowe są w sieci nielegalnie?

chyba że coś się zmieniło ale wątpię.

Co do tibi to raczej też znikną bo bardzo dużo jest podróbek map na serwerach a ich autorzy mogą się ubiegać o wyłączenie serwera i ukaranie właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre określenie, ale dział IT w PL za kilka lat przy tej ustawie będzie bankrutem, pseudo php-owcy nie będą mieli co robić, Serwery CS NS znikną z sieci bo przecież nie legalne.. Ehh.. Jak to stwierdził Nauczyciel UTK,

Chamstwo w Państwie
Ciekawi mnie ilu polityków zapoznało się z acta <75% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://biuro-gov.cba.pl/

 

Hahahahaha xD

 

Ruszy pełną parą rynek wtórny i ludzie będą sprzedawać gry, które "przeszli".

Co do tego co napisałeś wyżej, to drugie niezgodne z konstytucją bo niby czemu obywatele po 60 roku życia mają mieć inne prawa niż ci młodsi. Pierwsze nierealne ze względu na zbyt silną pozycję kościoła w świecie. Polityk, który wyszedłby z projektem takiej ustawy zapewne w kilka chwil zniknąłby ze sceny politycznej ze względu na układy jakie posiada kościół.

 

Taa.. Rynek wtórny ruszy, ale jak?

Niby będzie sprzedaż na allegro? Wystawiając grę na aukcję ze zdjęciem, masz prawa autorskie żeby używać min. loga producenta gry? No chyba że będą aukcje, bez zdjęć, ale i tak nie będziesz miał praw autorskich żeby gdziekolwiek umieszczać choćby tytuł gry..

 

Wiem że niezgodne z konstytucją, ale coś trzeba robić. A czemu, na to pytanie chyba nie muszę odpowiadać..

 

Kościół? Przeca w Niemczech już od dawna kościół opodatkowany.. Tylko kur** u nas taki pieprzony zabobon się otrzymuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Do celów informacyjnych jest dozwolone używanie tytułu, loga itp. nawet jeżeli jest zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Widać że w przypadku wyłączeniu internetu sporo ludzi miałoby problem i zadawali by paprykowe pytanie: Jak żyć ? Kto miał sposobność przeżyć ustrój niesłusznie miniony, będzie wiedział jak zakombinować aby dowiedzieć się jakie gry można kupić albo jak i gdzie można sprzedać :) Zwiększyłaby się inwencja twórcza ludzi i to bardzo mocno w takim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale chyba rząd nie pomyślał o małym problemie. Mianowicie szkoły i jakieś małe firmy ! Przecież gimnazjaliści będą tonami ściągać w szkołach, szczególnie przy jednym NIE DO ZŁAMANIA zabezpieczniu - mam tu namyśli program cenzor. Podobnie w małych firmach, przecież nie idzie tego kontrolować ! A szkoły nie mają pieniędzy żeby informatyka na pełny etat wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będą mieć zablokowany dostęp do internetu. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to uczniowie mają przerąbane:

- w domu neta nie będzie bo po co jak wszystko będzie kontrolowane

- w szkole neta nie będzie bo ktoś coś ściągał i się oberwało

- publicznych hotspotów nie będzie bo zostaną zablokowane

- w miejscach takich jak biblioteki miejskie też nie będzie neta bo ktoś coś raz ściągnie i ban.

 

W skrócie: Jeżeli nie masz neta w domu to nie masz go nigdzie.

Jestem tylko ciekaw jak będą blokować internet mobilny w telefonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kafejki internetowe także mogą nie dać rady, zwłaszcza te mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego sie dziwicie.. Polska cały czas leci na dno. A teraz po prostu szybciej je osiągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Cenzora idzie ominąć, w czasach LO musiałem się nieco nakombinować ażeby to gówno wyłączyć bo przy próbie wejścia na stronę pis miałem komunikat o blokadzie z powodu treści faszystowskich :D

 

A, jedna rzecz - ten rząd nie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciwszy z trasy top ACTA wszędzie gdzie się nie otworzy stronkę. Nawet na WHT jest czarno ..

 

Czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do celów informacyjnych jest dozwolone używanie tytułu, loga itp. nawet jeżeli jest zastrzeżone.

Teraz tak jest, acta to nie tyle wyklucza co daje możliwość właścicielowi do decydowania czy można udostępnić czy nie, czyli jak coś wstawisz to w nocy nie wpisz bo nie wiesz czy o 5 rano nie wybija Ci drzwi z buta. Przynajmniej tak się dowieddzialem z informacji z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

http://youtu.be/WpfDnYI9Sew nie wiem czy to oglądaliście ale może dla tych mniej obeznanych małe wyjasnienie co może być gdy ACTA wejdzie w życie. Oczywiście jestem neutralny w tej sprawie nie odnoszę się za ani przeciw ACTA, nie wyrażam też żadnej opinii na temat rządu RP.

 

 

 

Nie chce żeby mnie ścigali.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×