Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Jestem w hekko.pl już ponad rok,

z pierwszego roku korzystania byłem bardzo zadowolony,

bardzo szybki kontakt, nawet o późnych godzinach wieczornych,

ostatnio kilka padów, ale widać że hekko.pl pracuje nad swoją firmą,

dba o klientów, troszczy się o swoje serwery i to mi się podoba.

 

Jestem bardzo zadowolony, dlatego przedłużyłem swoje konto,

na kolejny rok!

 

Pozdrawiam

 

P.S. Przydałoby się jakieś forum firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Przydałoby się jakieś forum firmy...
Uważam iż to nie jest najlepszy pomysł, gdyż wielu klientów bierze forum jako BOK firmy, przez co wychodzi wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kilka padów, ale widać że hekko.pl pracuje nad swoją firmą,

dba o klientów, troszczy się o swoje serwery i to mi się podoba.

To fakt. Cieszy mnie to, że walczą z każdym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiące temu wykupiłem serwerek na trzy miesiące ;-).

Teraz przedłużyłem na rok, jest świetny.

 

Możliwe, że przeniosę się z domena.pl (stary agnat.pl i beep.pl) również do Hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja potwoerdzę to, że po problemach które wcześniej zgłaszaliśmy (Google Bot i te sprawy - zainteresowani wiedzą o co chodzi), hosting działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale na Hekko (serwer s2) często są problemy z dostępnością stron. Albo muli tak, że nie chce się połaczyć przez minutę lub nawet kilka, w tym także DA, lub pokazuje się od razu komunikat że nie można nawiązać połaczenia z serwerem.

 

Mam dwie strony, jedna oparta o baze danych, a druga nie i w obu przypadkach jest to samo. W tym czasie inne strony działają poprawnie, więc wina mojego internetu raczej to nie jest. Aby uwiarygodnić swoją opinię, to znajomi już nie raz informowali mnie o problemach z połączeniem.

 

Piszę te słowa nie jako zgłoszenie usterki, lecz opinię, ponieważ pamiętam że takie sytuacje w Hekko miały już wcześniej miejsce nie tylko u mnie, lecz u innych klientów również i było to związane z błędnym działaniem Apache.

 

Po za tymi momentami gdy strony się nie chcą otwierać jest naprawde bdb i nie mogę złego słowa powiedzieć, jednak te momenty zdażają się często za dnia jak i nocy. Dodam że do s2 mam stały ping 13ms i mniej, a DL/UL dochodzi do 7-8MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie częste pady, zazwyczaj kilkuminutowe, zamulanie stron to ostatnio codzienność już nawwet nie wnikam czy na s1 czy na s2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to raczej pomyłka :P Nic takiego miejsca nie ma z naszej strony. Zgodnie z informacją która pojawiła się jeszcze w styczniu obecnie kładziemy nacisk na większą jakość i dostępność co realizujemy sumiennie. Obciążenie serwerów jest obserwowane, nie przekracza żadnych niebotycznych liczb, również usługa serwera WWW działa stabilnie.

@waz, jak nie wnikasz to nawet nie wiesz gdzie masz konto ? Może wyjdzie na to, że nie masz nawet konta u nas.. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta co najmniej szokuje ;) Póki co zakładam konto na okres testowy, layout troszkę na dzień dobry odrzucił - ale to pewnie kwestia gustu. Widać, ze oferta jest jednak przygotowana od A do Z- od php6 po IMAP - to na pewno wyróżnia ofertą z grona innych. Przyznam się, że czegoś mi brakowało, więc wysłałem zapytanie do boku :) Zobaczymy, nie mniej jednak odbiór pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od php6 po IMAP - to na pewno wyróżnia ofertą z grona innych

 

IMAP to jakaś szczególna cecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hostingu za taką cenę (za punkt odniesienia to najmniejsze konto za blisko 45zł/rok) to dość zaskakująca opcja ;), tak jak takie możliwości jak zarządzanie rekordami dns- szczególnie kulejącym rekordem SRV, którego swego czasu nie mogłem się nigdzie doprosić :) Po prostu widać, że ktoś przemyślał ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hostingu za taką cenę (za punkt odniesienia to najmniejsze konto za blisko 45zł/rok) to dość zaskakująca opcja ;) , tak jak takie możliwości jak zarządzanie rekordami dns- szczególnie kulejącym rekordem SRV, którego swego czasu nie mogłem się nigdzie doprosić :)

 

Wszystkie hostingi z DA mają i IMAP i zarządzanie strefami DNS :P

No, chyba, że porty IMAPowskie ktoś na firewallu wytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... a ja miałem do czynienia ostatnio z hostingami na niestety cP. Wcześniej IQ, który jest szybki i tak dalej, ale tam cały czas budują ten panel (nie robię im z tego jakoś zarzutu). Można trafić na hosting z DA, który nie będzie miał IMAPu w ofercie - nie wiem z czego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można trafić na hosting z DA, który nie będzie miał IMAPu w ofercie - nie wiem z czego to wynika.

Nieprawdą jest, że DA domyślnie wkopilowuje imap w php. Ci dostawcy, którzy mają php wkompilowane budują zazwyczaj php "ręcznie" lub po prostu dodają dodatkowe opcje do konfiga i budują przez custombuild/customapache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie hostingi z DA mają i IMAP i zarządzanie strefami DNS :)

No, chyba, że porty IMAPowskie ktoś na firewallu wytnie.

 

 

Nie do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak na tych hostingach działa Roundcube?

Może aż tak się zestarzałem już, że nie załapałem, że jest inna jego metoda optymalnej komunikacji, jak tylko IMAP.

 

A zarządzanie strefą DNS też faktycznie zależy od wykupionego pakietu.

Ale w większości DA jest otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko mam konto i na s1 i na s2 pracuje online i już wiem że na hekko w tym systemie pracować się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może aż tak się zestarzałem już, że nie załapałem, że jest inna jego metoda optymalnej komunikacji, jak tylko IMAP.

 

 

Widziałem hostingi za DA na których nie działał IMAP zdalny (praca na folderach na maszynie lokalnej) podejżewam, iż spowodowane było to błędną konfiguracją, co do DNS-ów to się to ustwia w paczce hostingowej resellera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hekko mam konto i na s1 i na s2 pracuje online i już wiem że na hekko w tym systemie pracować się nie da.

Zawsze się znajdzie ktoś komu się nie będzie coś podobać.. tylko, że jest to bardzo dziwne bo wszystko działa prawidłowo, bez lagów i przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się znajdzie ktoś komu się nie będzie coś podobać..

No cóż, wszystkim nie dogodzisz ;)

Nawet jak staniesz na głowie, to znajdzie się rodzynek, któremu coś nie będzie grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hekko.. z całym szacunkiem (bo kibicuję Twojej firmie bardzo)... może przejrzyj swoje serwery i weź za mordę paru userów : ) szkoda dobrej renomy, a na różnych forach ostatnio widzę jakieś marudzenie na różne Twoje "s-ki" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wszystko chyba przez to, że niektórzy mylą restart Apacha (chyba po każdej operacji z domeną/subdomeną na hostingach z DA) z padem

 

ja jakoś na s2 nie narzekam, śmiga ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich hosting coś koło roku i polecam. W ciągu 1 roku miałem tylko 2 pady strony, które były spowodowane zmianą maszyny. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko, możesz napisać jakie parametry posiada maszyna pracująca jako s2? Mam na myśli przede wszystkim procesor/y i ram.

 

P.S. Planujecie wprowadzić usługę VPS? Wkrótce będe zmuszony do przesiadki na hosting dla bardziej wymagających niż zwykłe konto shared i wolalbym pozostac (pomijając kilka drobnych problemów) w hekko, tym bardziej, że mam bdb transwer i ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×