Skocz do zawartości

Tomick

WHT Pro
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Tomick wygrał w ostatnim dniu 3 Maj 2011

Tomick ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

29 Normalna

3 obserwujących

O Tomick

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  dobreprogramy.pl
 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Janusz

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.tomick.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 1. Podepnę się - DA to jakaś masakra.
 2. Faktycznie parametry wręcz kuszące
 3. Zimbra 8

  VPS nie jest odpowiedzią na wszystko. Szczególnie, że koszty VPS + licencji Zimbry są dużo wyższe niż hostowanie 1-2 skrzynek pocztowych. trzeba znać proporcje. Nie szukam usług VPS, a pocztowych. @SiXwishlist: Cała ich strona leży, więc nie mogę zorientować się w licencji - jest wersja darmowa i płatna Aurory?
 4. Zimbra 8

  Ano walczę Troszkę cieńko - 5 GB na skrzynkę
 5. Zimbra 8

  Czy ktoś może może polecić, albo może nawet oferuję usługę poczty elektronicznej opartą o oprogramowanie Zimbra?
 6. Płatne konto e-mail.

  Exchange Online OVH odpadło, bo nie oferuje list mailingowych EDIT: Obsługa aliasów w Exchange jest absurdalna, będę szukał innego hostingu poczty
 7. Płatne konto e-mail.

  Generalnie sympatyczna usługa, ale finalnie wybrałem hosting oparty o Exchange
 8. Płatne konto e-mail.

  Ja tymczasowo jestem w Zoho Generalnie jest fajnie, ale mają dziwny IMAP, który żre mi się z niektórymi klientami poczty Myślę nad Exchange@OVH, ale sama myśl o hostowaniu czegoś w OVH jest bardzo abstrakcyjna.
 9. Płatne konto e-mail.

  Właściwie podczepię się pod pytanie - GApps oraz Outlook.com odpoadają, jedni stworzyli ułomny ekosystem, drudzy zrobili badziewną usługę pocztową. Szukam czegoś podobnego do Zoho, jakieś pomysły i doświadczenia?
 10. @Kamikadze: W dobrychprogramach udostępniamy również linki bezpośrednie do instalatorów aplikacji - obok przycisku pobierania. Swoją drogą zabawne, ponieważ akurat Instalki mają dokładnie to samo.
 11. serwerstatus.pl hacked

  @tgx: Miłosz bardzo dobrze zrobił ostrzegając, że ktoś mógł wejść w posiadanie loginu czy hasła do usługi, których inni mogli używać do logowania się w innych serwisach. W takim wypadku interes prowadzącego "pechową" usługę jest akurat najmniej ważny. Ważne jest to, aby reszta miała szansę zmienić na czas hasła w pozostałych usługach. Można by oczywiście poczekać, aż zawartość bazy trafiłaby na pastebin - wtedy byłoby to ultra profesjonalne.
 12. Nowości w MyDevil.net

  Jest tylko jedno "ale", jeśli mogę Nie wiem jak inni, ja drobne kwoty wolę opłacać za pomocą PayPal i ich systemu subskrypcji, którymi mogę zarządzać z poziomu ich panelu - czy myślą Państwo nad wprowadzeniem obsługi opłat przy pomocy tego serwisu?
 13. Nowości w MyDevil.net

  Rabat to nic, ale gratulacje dorobienia się systemu szybkich płatności :-)
 14. [Opinie] Zenbox.pl

  zenbox czaruje pięknym layoutem i całkiem sprawnie zaprojektowaną ofertą, a przede wszystkim póki co bezawaryjnym działaniem (mam konto nieco dłużej już). To co jest na papierze faktycznie jest dostępne na serwerze. Dodając do tego "smaczki" zen okazuje się, że ma się do czynienia z bardzo fajną ofertą. Oczywiście jest kilka braków w ofercie [Tak Tomku, ja pamiętam!], ale mogę polecić przynajmniej spróbowanie.
 15. W sumie Aster też już nie ma Ale oczywiście cieszy rozwój usług
×