Skocz do zawartości

www.follownet.pl

Firma
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

www.follownet.pl wygrał w ostatnim dniu 13 Lipiec 2011

www.follownet.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Normalna

1 obserwujący

O www.follownet.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  FollowYou
 • Imię
  Piotr

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.follownet.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

11572 wyświetleń profilu
 1. Oferujemy pracę na stanowisku Junior Linux Administrator. Dostępne są dwa wakaty. Od kandydatów wymagamy: * znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej * znajomości i zrozumienia sieci TCP/IP (routingu i firewalli) * znajomości dowolnego języka pozwalającego na pisanie skryptów automatyzujących procesy w systemach Linux * znajomości paneli hostingowych DirectAdmin i Cpanel * znajomości technik wirtualizacji * umiejętności administracji co najmniej jednej dystrybucji systemu Linux * umiejętności administracji relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL) * umiejętności samodzielnej organizacji pracy i układania priorytetów, odpowiedzialności, logicznego myślenia * wysokiej kultury osobistej Do Twoich obowiązków należeć będzie: * nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem powierzonych systemów * instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy i jej klientów * tworzenie, zarządzanie i nadzorowanie zgłoszeń (incydentów) * tworzenie dokumentacji technicznej * bezpośredni kontakt z klientami firmy Informacje dodatkowe: * praca zdalna, elastyczne godziny pracy * wynagrodzenie od 40 zł netto / godzina * forma rozliczenia faktura VAT lub umowa zlecenie Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV w formacie PDF na adres praca malpa remote-admin.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
 2. Oferujemy pracę na stanowisku Junior Linux Administrator. Dostępne są dwa wakaty. Od kandydatów wymagamy: * znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej * znajomości i zrozumienia sieci TCP/IP (routingu i firewalli) * znajomości dowolnego języka pozwalającego na pisanie skryptów automatyzujących procesy w systemach Linux * znajomości paneli hostingowych DirectAdmin i Cpanel * znajomości technik wirtualizacji * umiejętności administracji co najmniej jednej dystrybucji systemu Linux * umiejętności administracji relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL) * umiejętności samodzielnej organizacji pracy i układania priorytetów, odpowiedzialności, logicznego myślenia * wysokiej kultury osobistej Do Twoich obowiązków należeć będzie: * nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem powierzonych systemów * instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy i jej klientów * tworzenie, zarządzanie i nadzorowanie zgłoszeń (incydentów) * tworzenie dokumentacji technicznej * bezpośredni kontakt z klientami firmy Informacje dodatkowe: * praca zdalna, elastyczne godziny pracy * wynagrodzenie od 40 zł netto / godzina * forma rozliczenia faktura VAT lub umowa zlecenie Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV w formacie PDF na adres praca malpa remote-admin.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 3. [Praca] Junior Linux Administrator

  Nie, to praca na godziny lub z wynagrodzeniem za konkretne zadanie (do uzgodnienia). Jednego dnia pracujesz 2 godziny, innego 8 godzin, a może się zdarzyć, że w ogóle nie będzie nic do zrobienia. Czas pracy jest nienormowany. Pracujesz kiedy Ci pasuje, zadanie musi być wykonane na czas.
 4. Oferujemy pracę na stanowisku Junior Linux Administrator. Od kandydatów wymagamy: * znajomości języka angielskiego * znajomości i zrozumienia sieci TCP/IP (routingu i firewalli) * znajomości dowolnego języka pozwalającego na pisanie skryptów automatyzujących procesy w systemach Linux * znajomości paneli hostingowych DirectAdmin i Plesk * znajomości technik wirtualizacji * umiejętności administracji co najmniej jednej dystrybucji systemu Linux * umiejętności administracji relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL) * umiejętności samodzielnej organizacji pracy i układania priorytetów, odpowiedzialności, logicznego myślenia * wysokiej kultury osobistej Do Twoich obowiązków należeć będzie: * nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem powierzonych systemów * instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy i jej klientów * tworzenie, zarządzanie i nadzorowanie zgłoszeń (incydentów) * tworzenie dokumentacji technicznej * bezpośredni kontakt z klientami firmy Informacje dodatkowe: * praca zdalna, elastyczne godziny pracy * wynagrodzenie od 40 zł netto / godzina * forma rozliczenia faktura VAT lub umowa zlecenie Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV w formacie PDF na adres praca malpa remote-admin.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 5. HRD masowa zmiana haseł

  Póki co niby zmiana haseł ze względów bezpieczeństwa, ale nie znam drugiej takiej firmy, która zmienia hasła bez wiedzy klientów i nawet ich o tym nie informuje postfactum. Póki co wygląda mi to bardzo podejrzanie.
 6. HRD masowa zmiana haseł

  Czy Wam także HRD zmieniło hasła do kont Waszych Klientów bez żadnej informacji ?
 7. Oficjalny moduł HRD do WHMCS

  Tylko najciekawsze jest to, że HRD twierdzi, że moduł jest "w powszechnym użyciu". Chyba jednak mało prawdopodobne...
 8. Czy ktoś z Was korzysta z oficjalnego modułu HRD do WHMCS, który oferuje HRD ? Udało się komuś zarejestrować domenę przez owy moduł ? U nas wygląda to tak, że pojawiają się tajemnicze błędy podczas rejestracji o nieistniejącej tabeli (udało się rozwiązać) oraz o błędzie w polu IdNumber. Mam wrażenie, że nawet HRD nie wie o co chodzi, gdyż cała dotychczasowa korespondencja sprowadza się do pytań, które nie przyczyniają się do rozwiązania problemu.
 9. hosting pod seo

  Zobacz hukk.pl mają teraz promocję 50% taniej.
 10. Delegacja katalogu na inny serwer

  Można też przez ProxyPass dla apache.
 11. Oferujemy pracę na stanowisku Junior Linux Administrator. Od kandydatów wymagamy: * znajomości języka angielskiego * znajomości i zrozumienia sieci TCP/IP (routingu i firewalli) * znajomości dowolnego języka pozwalającego na pisanie skryptów automatyzujących procesy w systemach Linux * znajomości paneli hostingowych DirectAdmin i Plesk * znajomości technik wirtualizacji * umiejętności administracji co najmniej jednej dystrybucji systemu Linux * umiejętności administracji relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL) * umiejętności samodzielnej organizacji pracy i układania priorytetów, odpowiedzialności, logicznego myślenia * wysokiej kultury osobistej Do Twoich obowiązków należeć będzie: * nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem powierzonych systemów * instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy i jej klientów * tworzenie, zarządzanie i nadzorowanie zgłoszeń (incydentów) * tworzenie dokumentacji technicznej * bezpośredni kontakt z klientami firmy Informacje dodatkowe: * praca zdalna, elastyczne godziny pracy * wynagrodzenie od 30 zł netto / godzina * forma rozliczenia faktura VAT lub umowa zlecenie Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV w formacie PDF na adres praca malpa remote-admin.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 12. Hosting seo

  Proszę spojrzeć na http://hukk.pl/hosting-seo-lite.html
 13. Skuteczne zablokowanie ip

  Spróbuj zamiast -A dać -I iptables -I INPUT -s ip -j DROP
 14. WHMCS Security Patch Release

  Po zaaplikowaniu powyższego patcha dwie niezależnie instancje WHMCS ruszyły. Z tego co wiem problem jeszcze jest z rejestracją domen IDN, nie wiem czy już to poprawili. Generalnie cytowany przez Ciebie błąd nie powinien już występować.
 15. WHMCS Security Patch Release

  Musisz pobrać najnowszą wersję patcha http://go.whmcs.com/26/secpatch
×