Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Ciekawe jakich;) FastCGI oraz mod_php4/5 działają z tym OK (w obu niezależnych przypadkach używałem tego od lat). Najwidoczniej tak jak stwierdziłeś masz coś z konfiguracją nie tak, ale klient nie powinien za to "cierpieć" i wypada to naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakich;) FastCGI oraz mod_php4/5 działają z tym OK (w obu niezależnych przypadkach używałem tego od lat). Najwidoczniej tak jak stwierdziłeś masz coś z konfiguracją nie tak, ale klient nie powinien za to "cierpieć" i wypada to naprawić ;)

Gracefull robi psikusy i to spore, Bell miał zapewne na myśli konfiguracje wielo-użytkownikowe z masą procesów - tu właśnie grace ma problemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracefull robi psikusy i to spore, Bell miał zapewne na myśli konfiguracje wielo-użytkownikowe z masą procesów - tu właśnie grace ma problemy ....

 

Nie wiem ile to jest "wiele" ale podam przykład "kilku" które działają na apachectl graceful bez problemów:

 

[root@zzzzz ~]# ps auxw|grep php.fcgi|wc -l

1441

[root@zzzzz ~]# ps auxw|grep httpd|wc -l

47

P.s. nie chcę robic offtopa, sugeruję jednak, że klient ma rację denerwując się na takie reloady. Nie będę jednak więcej pisał o tym by przypadkiem nie przeginać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FastCGI oraz mod_php4 działają z tym OK (w obu niezależnych przypadkach używałem tego od lat).

I to znaczy, że wolno Ci pisać, że Hekko ma złą konfigurację?

Istnieją 3 linie serwera Apache, modułów dziesiątki jak nie setki,

a Ty jeden na świecie twierdzisz, że graceful zawsze działa

we wszystkich wariacjach. Masz szklaną kulę, albo jesteś...

Najwidoczniej tak jak stwierdziłeś masz coś z konfiguracją nie tak, ale klient nie powinien za to "cierpieć" i wypada to naprawić ;)

To nie moja sprawa, bo ja tym nie zarządzam.

Nie rozumiem również, dlaczego uparcie twierdzisz, że konfiguracja w Hekko jest zła,

tym bardziej mnie to ciekawi, że DirectAdmin ledwo co wprowadził możliwość korzystania z graceful

zamiast hardcoded polecenia restartu.

 

Mało wiesz, a dużo szumu robisz. Idź na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firme polecam, wszystko jak należy, ale Faktury papierowe można by poprawić lub wymienić tusz w drukarce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hekko jestem już prawie 2 lata, wszystko działa jak należy, cena bardzo dobra, odpowiedź na maila max 1,5h. Niestety rezygnuje z tej firmy ponieważ brakuje mi w ofercie dostępu do ssh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firme polecam, wszystko jak należy, ale Faktury papierowe można by poprawić lub wymienić tusz w drukarce. ;-)

 

Zdecydowanie wymienić drukarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hekko jestem już prawie 2 lata, wszystko działa jak należy, cena bardzo dobra, odpowiedź na maila max 1,5h.

Pozostaje podpisać mi się tylko pod tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serwerki już nie :)

 

Co masz na myśli ? A może problem z łączem ? :) Strony z naszych serwerów wczytują się bardzo szybko, od dawna też nie mieliśmy problemów ze stabilnością, to taki miły prezent dla klientów z okazji dwóch lat istnienia firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi strona, jest napisane:

This IP is being shared among many domains.
To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

 

nie dostałem żadnej informacji, że coś takiego będzie, i będzie przerwa w działaniu serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się u mnie a teraz kolejna firma ma taki kłopot... musisz poczekać no i zgłosić to do boku hekko.

 

Kłopot ? To nie żaden kłopot więc nie wypowiadaj się.

Użytkownicy którzy czytają biuletyny oczywiście wiedzą czym to jest spowodowane. Zmiana adresu ip i kwestia propagacji nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stil

Korzystałem z hostingu shared na hekko.

Wszystko fajnie - stabilnie i szybko.

 

Dlaczego już nie jestem w hekko?

- za mało transferu względem ceny

- ten licznik obciążenia skakał zbyt wysoko (może był popsuty? ;) )

Można sobie dokupić transfer albo droższy pakiet z wyższym dopuszczalnym obciążeniem, ale to kosztuje.

 

Jedyna wada to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila i nie dostałem odpowiedzi.

Dostałem maila-biuletyn, ale nie było konkretnie podane kiedy to się stanie, w jakich godzinach, za to pisało, że w nocnych.

Jeszcze btw. email jest cały w krzakach, i na utf8 i na iso, zróbcie coś z tym, bo nie zafajnie to się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to wina w 95% skryptów lub źle ustawionych baz lub tabel. Spróbuj ustawić set names w swoim skrypcie.

Na całe szczęście są to ostatnie przenosiny kont. Od tej chwii wszystkie konta są utrzymywane na szybkich serwerach z macierzami w raid10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak może być wina skryptu jak przed przenosinami działało? mam phpbb by przemo, punbb, w obu są "????", tak samo przy wysyłaniu postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Bo pewnie przed przenosinami inne było kodowanie połączenia z bazą.

Wymuś w skrypcie odpowiednie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

w przemie można to naprawić w taki sposób

 

open:

db/mysql4.php

[znajdź]

$dbselect = mysql_select_db($this->dbname);

 

[dodaj po]

mysql_query('SET NAMES latin1 COLLATE latin1_swedish_ci', $this->db_connect_id);

 

 

Tak to się kończy tworzenie baz w latin1_swedish_ci wink.gif

to jest domyślne kodowanie przema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest domyślne kodowanie przema

To jest domyślne kodowanie serwera MySQL zaraz po instalacji :( i Przemo, jak i też inne skrypty mało mają same z siebie tutaj do rzeczy.

Ale niestety, najszybszym sposobem na załatanie tego, jest dodanie w aplikacji klienckiej komendy SET NAMES, która wymusi na połączeniu stare kodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

I bez zbędnych regulaminów przedłużysz domenę za 120zł :)?

 

Trochę racji po twojej stronie, trochę po stronie Hekko, bo Polacy w zasadzie najczęściej nie czytują tego, co kupują, a potem właśnie takie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×