Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Heh ludzie co wy mowicie w ogole?;) Mam serwer w hekko i nie ma tak długich padów :) kilkusekundowe moze... ale nie dłuzej... Panowie zastanówcie sie najpierw zanim napiszecie.

Poza tym w HEKKO trwa aktualnie migracja kont , o której wszyscy klienci byli powiadamiani dużo wczesniej (zapraszam do panelu klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ludzie co wy mowicie w ogole? ;) Mam serwer w hekko i nie ma tak długich padów :) kilkusekundowe moze... ale nie dłuzej... Panowie zastanówcie sie najpierw zanim napiszecie.

Poza tym w HEKKO trwa aktualnie migracja kont , o której wszyscy klienci byli powiadamiani dużo wczesniej (zapraszam do panelu klienta)

 

Migracja kont jest bodajże z s3, widocznie masz na innym serwerze konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W TYM temacie prosiłem o porade jaki wybrać hosting.

Wstępnie zamówiłem pakiet na webh. Miałem dostać pomoc w przeniesieniu danych ale jak sie okazało były tylko zapewnienia, a z roboty nici.

Tak wiec zrezygnowałem i wybrałem hekko.pl. Po kilku dniach moge napisać, że jestem bardzo zadowolony.

Dostałem pomoc przy przenoszeniu danych, na maile dostałem odpowiedzi po kilku minutach, serwer śmiga :wacko:

Jedynie co by mogli zmienić to ceny przedłużeń domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie zamówiłem pakiet na webh. Miałem dostać pomoc w przeniesieniu danych ale jak sie okazało były tylko zapewnienia, a z roboty nici.

 

 

Witam,

 

mogę Pana tylko i wyłącznie przeprosić. Ze względu na problemy z naszą maszyną przenoszenie użytkowników w tym czasie nie było realizowane, tym samym Pana konto nie zostało w pełni przeniesione(pliki były, nie było baz ).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i tak się stanie już niedługo :angry:

 

Hehe to ja o tym nic nie wiem ? :blink:

.. a tak poważnie to w styczniu na pewno jednak czy dużo to bym nie liczył :wacko: Oczywiście mowa tylko o domenach polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NASK też ma swoje ceny, trudno zejść poniżej ich :wacko:

Jedyne co mogliby/ście "zmienić" to dawać tygodniowe promocje od czasu do czasu :E

 

Chyba już to robiłem, ale HEKKO bardzo dobrze się spisuje, dobry kontakt, szybkie serwery w PL i duży uptime - oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASK też ma swoje ceny, trudno zejść poniżej ich :)

Jedyne co mogliby/ście "zmienić" to dawać tygodniowe promocje od czasu do czasu :E

 

Chyba już to robiłem, ale HEKKO bardzo dobrze się spisuje, dobry kontakt, szybkie serwery w PL i duży uptime - oby tak dalej!

Z mojej strony mogę powiedzieć to samo. Nie ma zwiech, wszystko chodzi jak należy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem skorzystania z oferty hekko i muszę przyznać, że jest lepiej niż myślałem. Na razie o działaniu jakiś obciążających skryptów wiele napisać nie mogę (konto stoi praktycznie puste), ale za to o obsłudze klienta same pozytywy. Wydaje się, że w mniejszych firmach, gdzie ograniczona jest liczba personelu, oczekiwanie na odpowiedź z bok-u może trwać godziny. W przypadku hekko trwa to 30min i to naprawdę nawet wtedy, kiedy chodzi o drobnostkę. Jedyne co bym proponował zmienić to jakoś zautomatyzować przywracanie cgi-bin. Zaoszczędziłoby to głównie czasu administratorowi. Dla przykładu na ovh nie da się usunąć tego folderu. Nie wiem jak to jest rozwiązane technicznie, ale wydaje się, że warto o tym pomyśleć. Oczywiście ta sugestia wynika tylko z moich doświadczeń, kiedy to zawracałem głowę w tej sprawie chyba z 3-4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Heh przecież to jest darmowy CMS może być (i chyba jest) dziurawy jak ser szwajcarski.

Poza tym to użytkownik odpowiada za swoje pliki, przecież Hekko to nie Firma która podrzuca wirusy żeby potem klienta wywalić ;)

 

dysleksja to choroba

Na komputerze da się zlikwidować jej działania ;)

 

więc jak mam se wejśc na serwer i zrobić skan konta gdzie tu logika ?

 

Taka że przed wgraniem plików na serwer się je sprawdza :). W wypadku możliwości uploadowania przez innych użytkowników można przecież usunąć jakieś rozszerzenia itp.

Również w katalogu ADMIN przydał by się .htaccess.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy hekko.pl serwery mają mały ping, reszta to masakra

Posiadałem u nich konto z forum opartym na bb3 z 6k userami forum muliło oraz były pady kilku sekundowe co jakieś 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do firmy hekko.pl serwery mają mały ping, reszta to masakra

Posiadałem u nich konto z forum opartym na bb3 z 6k userami forum muliło oraz były pady kilku sekundowe co jakieś 30min.

 

Oczywiście kontaktowałeś się w tej sprawie ? Bo z szybkością nie ma żadnych problemów a te pady kilkusekundowe to zwykłe reloady apache i na każdym hostingu z DA jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to faktycznie sa tylko te reloady to zdarzaja sie potwornie czesto. Mam dokladnie to samo co napisal powyzej files, z ta roznica ze moje forum jest bardzo skromne.

Ja na przyklad kontaktowalem sie w tej sprawie juz dosc dawno - dostalem wlasnie taka odpowiedz jak napisal powyzej Pan Damian. Po sprawdzeniu logow nie bylo sladu po jakims bledzie serwera czy cos w ten deseń. Odpuscilem bo glupio mi bylo robic wojne z kontem za marne grosze nabytym na allegro :P

Problem pojawia sie niestety notorycznie (czytajac wypowiedzi kilku osob, wnioskuje ze nie tylko u mnie) dlatego tez nie bede tracil czasu na zastanawianie sie co moze byc jego przyczyna i po prostu przerzucam dane gdzie indziej.

PS. Faktycznie pingi sa super...

PS2. Dziwne, bo mam tez inny shared oparty na DA i tam nie mam takich jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kontaktowałeś się w tej sprawie ? Bo z szybkością nie ma żadnych problemów a te pady kilkusekundowe to zwykłe reloady apache i na każdym hostingu z DA jest to normalne.

 

Tak i taką dostałem odpowiedź że niby jest wszystko ok i po mojej to leży stronie lecz u mojego znajomego to samo się dzieje nie podam adresu jej strony. Co do DA to jakoś na innych hostingach wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i taką dostałem odpowiedź że niby jest wszystko ok i po mojej to leży stronie lecz u mojego znajomego to samo się dzieje nie podam adresu jej strony. Co do DA to jakoś na innych hostingach wszystko jest ok

 

 

.... Bo jest mniej klientów.. i mniej dodawania domen/subdomen itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Jarkiem, na serwerach gdzie klienci są bardziej aktywni czasami widać reloady apache... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te chwilowe braki z połączeniem ze strona mnie wkurza już ,jaki polecacie tani inny hosting dla php-fusion 7 do 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Drako66 zainwestuj z 200zł netto i będziesz miał spokój, a nie gorączkuj się za 60zł zwłaszcza że firma pewnie utrzymuje się w gwarantowanym czasie dostępność usługi.

 

@Szymon, można jeszcze zarejestrować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te chwilowe braki z połączeniem ze strona mnie wkurza już ,jaki polecacie tani inny hosting dla php-fusion 7 do 60 zł

I co akurat trafisz na to samo i co znowu się wyżalisz na forum ? Jeśli ktoś nie rozumie tego co kupuje proszę nie mieć potem żalu do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hekko.pl trzymam swoją stronę domową. Za 42,70 to robię na tym dobry interes, za takie pieniądze strona jest widoczna w sieci 95% czasu ( takie wyliczenia na oko) ;) W kwietniu kończy mi się termin i niestety uciekam gdzieś indziej, od czasu do czasu przy próbie wejścia w panel admina bloga (WordPress 2.7) dostaję na kilka minut komunikat, że czas połączenia został przekroczony, sporadycznie nie można odnaleźć serwera.

 

Za takie pieniądze to mogę polecić, jeśli ktoś ma tak jak ja wyjątkowo słabe nerwy, to trzeba się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wypowiedzi Hekko.pl w temacie http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...80&start=80

 

(...)Od tego jest BOK i tam wszelkie informacje można uzyskać szybko i pewnie.. Każdy kto napisał otrzymał stosowne informacje.

 

Nieprawda! Czas oczekiwania na odpowiedzi często przekracza 24h -tak, wiem- "szybko" można różnie zdefiniować. Natomiast na normalne pytanie odnośnie niedawnej awarii Hekko nie dostałem w ogóle odpowiedzi.

BOK w Hekko nie należy w chwili obecnej do godnych polecenia wg mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! Czas oczekiwania na odpowiedzi często przekracza 24h -tak, wiem- "szybko" można różnie zdefiniować.

Że tak powiem bzdura. Czas oczekiwania to MAX kilka godzin zależnie od rodzaju zgłoszenia. W normalnym trybie jest to do 30 minut.

 

Natomiast na normalne pytanie odnośnie niedawnej awarii Hekko nie dostałem w ogóle odpowiedzi.

Zapraszam na PW z numerem zgłoszenia na które nie została wysłana odpowiedź, na każde zgłoszenie takowa jest wysyłana.

 

edit: pozwoliłem sobie nawet sprawdzić, na 6 zgłoszeń od Ciebie na żadne nie było odpowiedzi później niż po 2 godzinach ! Czas ten wahał się od 1 minuty do 2 godzin. Zatem uprzejmie proszę nie siać nieprawdziwych a wręcz oszczerczych informacji na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak się leciutko w trące, to opinia masterona zdaje mi się realna ponieważ znam go i wiem że ma dojść sporo lat i zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
pytanie odnośnie niedawnej awarii Hekko nie dostałem w ogóle odpowiedzi.

Jak jest awaria, Damian ma xxx maili. Jeśli nie dostałeś odpowiedzi - czytałem na forum iż można do nich zadzwonić nawet w święta itp. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×