Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Jak jest awaria, Damian ma xxx maili. Jeśli nie dostałeś odpowiedzi - czytałem na forum iż można do nich zadzwonić nawet w święta itp. Więc w czym problem?

Owszem, dokładnie tak jest. Nie unikamy kontaktu nawet w najgorszych sytuacjach jak poważna awaria. Jeśli zdarza się taka sytuacja, że nasz system zgłoszeniowy akurat nie działa (brak potwierdzenia zwrotnego o zgłoszeniu) to zawsze pozostaje telefon, niezależnie od pory dnia i nocy. Można zarówno zadzwonić jak i wysłać sms i odpowiedź przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem bzdura. Czas oczekiwania to MAX kilka godzin zależnie od rodzaju zgłoszenia. W normalnym trybie jest to do 30 minut.

 

 

edit: pozwoliłem sobie nawet sprawdzić, na 6 zgłoszeń od Ciebie na żadne nie było odpowiedzi później niż po 2 godzinach ! Czas ten wahał się od 1 minuty do 2 godzin. Zatem uprzejmie proszę nie siać nieprawdziwych a wręcz oszczerczych informacji na forum.

 

Bzdura? Heh.

 

Mam 3 konta na Hekko, za tą cenę mogłem polecić każdemu. Czytając dzisiaj forum nie mogłem jednak nie ustosunkować się do wypowiedzi, która wg mnie nie jest prawdziwa.

 

Mogę przesłać nr zgłoszenia na PW, na które nie otrzymałem odpowiedzi (potwierdzenie z automatu doszło),ale też nie zmieni to w/w faktu.

 

2 godziny?!

Żenady ze screenami nie będę robił, nie będę też ciągnął bezsensownej dyskusji klienta z właścicielem, który broni reputacji firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając dzisiaj forum nie mogłem jednak nie ustosunkować się do wypowiedzi, która wg mnie nie jest prawdziwa.

Ja również.

 

Mogę przesłać nr zgłoszenia na PW, na które nie otrzymałem odpowiedzi (potwierdzenie z automatu doszło),ale też nie zmieni to w/w faktu.

Zapraszam.

 

2 godziny?!

Żenady ze screenami nie będę robił, nie będę też ciągnął bezsensownej dyskusji klienta z właścicielem, który broni reputacji firmy.

Mi również nie wypada zniżać się jako przedstawicielowi firmy do żenującej postawy niektórych swoich użytkowników którzy próbują wmówić coś co jest nieprawdą. Nikt nie czekał nigdy więcej niż 24 godziny na odpowiedź na żadną wiadomość chyba, że było to zgłoszenia wymagające czasu np. transfer domeny czy też cesja, jednakże w takiej sytuacji jest to oczywiste aczkolwiek również wysyłamy informację o czasowym przedziale czasu w jakim sprawa zostanie załatwiona.

Taka polityka jest od początku istnienia firmy i nigdy nie mogliśmy sobie na to pozwolić aby było inaczej. Staramy się nadrobić wszelkie inne niedogodności czy problemy szybką obsługą od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem bzdura. Czas oczekiwania to MAX kilka godzin zależnie od rodzaju zgłoszenia. W normalnym trybie jest to do 30 minut.

Z tym się zgodzę. Nigdy nie czekałem więcej niż 30min na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z tym zgadzam

Nigdy nie zdarzyło mi się żeby hekkonet mi nie odpisał na emalia.

Za kontakt z nimi daje im złoty medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że w kontakcie z klientem mają wysokie oceny.

Jednak co do niezawodności to już troche niżej.

Dzisiaj klilka razy w ciągu dnia wystąpił problem z dostępem do bazy danych. O czym nie ma żadnej informacji na ich stronie. Czasami zdarzaja się, tak jak kolega wyżej zauważył "niemożności z odnalezieniem serwera".

Oczywiście za tą cenę nie ma co narzekać, jednakże istnienie strony, która często się "nie otwiera" chyba nie ma sensu.

Ale ogólnie to jestem zadowolony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że mam w hekko kilka domen, i w swojej opinii nie oceniam usług hostingowych :(

Obsługa i kontakt wyśmienite, panel ma najpotrzebniejsze opcje, bez zbędnych udziwnień, wszystko działa szybko.

Admin jest miłym człowiekiem, z którym można porozmawiać o swoim problemie i zawsze pomoże - to się ceni! Z przykrością muszę stwierdzić, że nie będę dłużej współpracował z hekko, przynajmniej narazie z banalnego powodu - domeny się nie przyjęły, nie mam po co ich trzymać :P

 

Pozdrawiam Pana Damiana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panel ma najpotrzebniejsze opcje, bez zbędnych udziwnień, wszystko działa szybko.

Panel nawet dobry, ale z tą szybkością to jest kiepsko a nawet tragicznie.

Wykupiłem komuś domene i chciałem zobaczyć opcje i skonfigurować...niestety wejście na każdą z podstron kończyło się fiaskiem (nie odnaleziono strony). Pomyślałem że to tylko tego dnia tak jest, za kilku dni z ciekawości sprawdziłem...trochę lepiej, ale do poprawnego działa panelu to sporo brakowało.

Miałem zamiar się przenieść ze swoimi stronami na hekko, jednak po tych doświadczeniach zrezygnowałem i nadal jestem na proste.

 

edit: właśnie sprawdzałem i teraz działa to dobrze...może miałem pecha, ale 'uraz' pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma ma swoje plusy i minusy jak każda. Do plusów napewno należą niskie pingi ok. 15ms, w miarę szybkie serwery, niskie ceny, oraz szybki support. Do minusów natomiast częsty brak dostępności serwerów i co najbardziej mnie denerwuje to częste problemy połączenia z pop3 gdy chcę ściągnąc pocztę z kilku skrzynek.

 

Apropos braku dostępności, to widzę że jeden z serwerów padł ponieważ juz ponad godzine nie działa główna strona Hekko, jak i tez mojego kolegi ktora równiez jest umieszczona na tym serwerze, natomiast moja ktora jest na s2 działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi dniami to jest masakra, wejście w panel admina WordPressa kończy się u mnie zazwyczaj niezliczoną ilością prób, jak nie można połączyć się z bazą danych to "połączenie zostało zerwane". Decyzję o przenosinach już podjąłem, teraz już nie polecam znajomym Hekko gdy szukają hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz nie polecam jak kiedys i przenosze sie na dniach do innej firmy, co prawda drozej, ale wole zaplacic wiecej i miec spokojna glowe, anizeli sie denerwowac ze cos nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz dawno krew zalala wlasnie z powodow ktore wymienili przedmowcy. Pozbieralem zabawki i nawet przez chwile nie zastanawialem sie nad przedluzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś już trzecią godzinę próbuję zrobić backup plików i bazy żeby uciec z Hekko ale oczywiście ciągle zrywa połączenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po moim ostatnim poście chcialem wejsc na jedna ze swoich stron i byl problem z polaczeniem do bazy danych, ale po chwili ledwo ledwo sie otworzyla, natomiast druga strona ktora nie uzywa mysql'a dziala bez problemow. Zostalo mi jeszcze kilkanascie dni okresu abonamentowego, wiec poczekam na jakies pozytywne zmiany zwiazane z wydajnoscia, jezeli sie nie poprawi to przeprowadzam sie do firmy w ktorej obecnie testuje konto.

 

Mimo wszystko czekam na admina i jego wyjasnienie.

 

P.S.

Może już czas najwyższy na kolejne "maszynki" S4, S5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę przyznać rację poprzednikom :P Support szybki, ale mało pomocny, serwery wolne, częste downtime'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Częste, krótkotrwałe pady odnotowuję w przypadku aplikacji wymagających bazy danych (forum). Inne rzeczy działają pięknie i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powiem w skrócie, ostatnimi czasy mieliśmy małe problemy z dwoma naszymi serwerami. A dokładniej na s1 dalej występował problem z reload`em apache przez co strony stawały się niedostępne, jednak jak już Damian pisał staramy się rozwiązać ten problem i posuwamy się w dobrym kierunku. Przyszła kolej na s2, na którym przez ostatnie kilka dni występował problem z bazą danych MySQL, problem powinien już się nie pojawić. Wszystkie strony umieszczone na s3 działały jak i działają bez zarzutów.

 

Oczywiście dla wszystkich klientów po zakończeniu problemów (na początku kolejnego miesiąca) przewidziana została rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać poprawę. Forum w szczycie obciążenia działa bardzo szybko i bez zwiech. Zawsze wierzyłem, że Hekko walczą z problemami i jak narazie tak jest. Oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traciłem nadzieji i się nie zawiodłem, teraz działa wszystko bez problemów.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć w sprawie pop3, ponieważ często jest problem ze zdalnym pobraniem poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traciłem nadzieji i się nie zawiodłem, teraz działa wszystko bez problemów.

Chciałbym się jeszcze dowiedziećw sprawie pop3, ponieważ często jest problem ze zdalnym pobraniem poczty.

Od tego jest już support a nie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie powiesz, naprawdę? nie wiedzialem :P Zadałem to pytanie tutaj, ponieważ taka informacja może zaciekawić większe grono osób, nie myślmy tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje napisać do nas na biuro@hekko.pl z większą ilością informacji. Na którym serwerze posiada Pan u nas konto i dokładnie w jakich sytuacjach występuje problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty nie powiesz, naprawdę? nie wiedzialem :P Zadałem to pytanie tutaj, ponieważ taka informacja może zaciekawić większe grono osób, nie myślmy tylko o sobie.

Sporo ludzi myli dział z opiniami z supportem więc wiesz. Inni jakby mieli taki problem to raczej od razu by walili na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę forum z supportem i w pełni świadomie tutaj napisałem nie spodziewając się natychmiastowej odpowiedzi, ponieważ moja wypowiedz nie miała formy zgłoszenia awarii, tylko zwykłego zapytania, jednak już uzyskałem informacje od supportu, która głosi że powinno byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×