Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Hekko, możesz napisać jakie parametry posiada maszyna pracująca jako s2? Mam na myśli przede wszystkim procesor/y i ram.

 

Dokładnie nie przekażę jednak obecnie wszystkie maszyny są oparte o procesory Xeon Quad Core E5405 (2GHz), 4GB RAM i macierze oparte o dyski SAS (które niebawem na S3 i S4 rozbudujemy do RAID10). Wyjątkiem jest S1 gdzie są procesory E5420 (2,5GHZ) i 6GB RAM.

 

P.S. Planujecie wprowadzić usługę VPS? Wkrótce będe zmuszony do przesiadki na hosting dla bardziej wymagających niż zwykłe konto shared i wolalbym pozostac (pomijając kilka drobnych problemów) w hekko, tym bardziej, że mam bdb transwer i ping.

Tak, planujemy i generalnie sprawa jest w toku ale najwcześniej spodziewałbym się konkretnej oferty na przełomie czerwca/lipca lub później.

 

W tym momencie zakończyliśmy prace przy bardziej user-friendly układzie menu w DirectAdmin na wszystkich maszynach, dodaliśmy bardzo ciekawy kreator stron, możliwość zmiany live wersji php dla każdej domeny/subdomeny na koncie osobno oraz możliwość naprawy poprzez kliknięcie katalogu cgi-bin na koncie. Więcej informacji w najbliższym biuletynie (lada dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego zdarzenia z hekko mam 2 opinie jedną pozytywna druga negatywą. S1 trafił do RBL-a najpierw do

spamcop i dość szybko dostałem informację, ze w ciągu 10h będzie usunięte. Niestety trafił też do uceprotect (http://www.uceprotect.net/en/rblcheck.php?ipr=91.203.135.50), gdzie jak wiadomo zasady usunięcia są dość niemiłe 7 dni lub 50 Euro, tutaj na Ticketa nie dostałem odpowiedzi tylko musiałem dzwonić. Po zgłoszeniu problemu (z uceprotect korzysta m.in. home.pl) zostałem poinformoawny, że rozwiązaniem jest poczekać tydzień !!! i że nie planują ani zmiany IP ani zapłacenia 50 Euro. Dopiero moje usilne naleganie, że to nie jest normalne żeby klienci przez tydzień nie mogli korzystać z poczty spowodowało to, że dostałem propozycje przejścia na s2.

 

Reasumując:

minus:

za podejście a raczej brak działania w celu rozwiązania problemu czyli ununięcia s1 z uceprotect (bo w końcu osobom, którzy korzystają z poczty na s1 nie działa ona poprawnie)

 

plus:

za skuteczne i szybkie przeniesienie na s2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie działa dobrze i support też ok, ale pancol pospieszyłeś z opinią, bo znowu s2 padł już nie pierwszy raz w tym tygodniu, również Twoja i moja strona. Inne serwery Hekko działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie jestem zadowolony, choc ostatnio mam problem z poczta przez outlooka i nie wiem czy to wina po stronie hekko czy po mojej, niestety pisalem na biuro@h...pl i nie doczekalem sie odpowiedzi czy cos sie dzieje czy wszystko ok... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jestem zadowolony, choc ostatnio mam problem z poczta przez outlooka i nie wiem czy to wina po stronie hekko czy po mojej, niestety pisalem na biuro@h...pl i nie doczekalem sie odpowiedzi czy cos sie dzieje czy wszystko ok... ;/

 

Odpowiadamy na każde zgłoszenie, proszę wysłać mi na PW lub na biuro@hekko.pl numer zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem. Szybki kontakt, dużo ciekawych opcji. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Również posiadam hosting w Hekko i jestem zadowolony. Niestety od wczoraj zamiast strony wyświetla mi komunikat

Access denied.

Co zrobić aby było jak dawniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzwonią gdzieś w kościele, ale nie wiadomo w którym...". Może napisz co to dokładnie za komunikat, jakiego cms'a używasz, a może to tylko statyczna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Również posiadam hosting w Hekko i jestem zadowolony. Niestety od wczoraj zamiast strony wyświetla mi komunikat

Access denied.

Co zrobić aby było jak dawniej? :D

 

Napisać do supportu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest BOK.

2. Taki błąd nie może być wygenerowany przez żadne oprogramowanie które jest na serwerze, proponuję sprawdzić skrypty ewentualnie dziwne wpisy w .htaccess lub autoryzację jeśli jest stosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jestem zadowolony, choc ostatnio mam problem z poczta przez outlooka i nie wiem czy to wina po stronie hekko czy po mojej, niestety pisalem na biuro@h...pl i nie doczekalem sie odpowiedzi czy cos sie dzieje czy wszystko ok... ;/

Z tym Outlookiem to jest różnie, bo u mnie nie działała ani jedna skrzynka. Można było odbierać, ale nie wysyłać pocztę. Szukałem wielu informacji na polskich i amerykańskich forach i wszędzie temat umierał bez odpowiedzi. Dopiero zainstalowanie Windowsa na nowo rozwiązało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony!

 

Pytanie zadać przybyłem :) Czy planujecie Państwo w jakiejś bliżej lub dalej określonej przyszłości wprowadzić dostęp przez SSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i po raz kolejny zawiodłem się na Hekko :/

 

Mają ode mnie ogromny minus za kontakt i za lenistwo.

Będę musiał się z nimi pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i po raz kolejny zawiodłem się na Hekko :/

 

Mają ode mnie ogromny minus za kontakt i za lenistwo.

Będę musiał się z nimi pożegnać.

 

A możesz to jakoś udowodnić użytkowniku o tym samym loginie co tutaj bez ABSOLUTNIE ŻADNYCH zgłoszeń na boku z Twojego adresu e-mail ?

Powyższe wyklucza jakikolwiek kontakt a wszyscy klienci mają wzorowy kontakt z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re: Ostatnie 10 dni ważności domeny jump3.pl w Hekko.pl

 

11 maja 2009 19:43 do biuro@hekko.pl

 

 

Witam, kiedy mogę spodziewać się uruchomienia domeny jump3.pl?

Kontaktowałem się już kikakrotnie w tej sprawie i czekam na podjęcie

jakiegoś działania.

 

Pozdrawiam, Bartłomiej Lamparski.

 

 

 

Dnia 11 maja 2009 15:59 Hekko.pl - Biuro Obsługi Klienta <biuro@hekko.pl>

napisał(a):

 

>

> Witaj

>

> Ważność Twojej domeny jump3.pl w Hekko.pl wygaśnie dnia 2009-05-21.

Uprzejmie prosimy o zalogowanie się do swojego panelu na http://panel.hekko.pl

i przedłużenie ważności domeny.

>

> Wiadomość wygenerowana automatycznie przez Hekko.pl - Biuro Obsługi

Klienta

> http://www.hekko.pl

>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaciłeś domeny i chcesz ją zarejestrować ? Piszesz do nas z innego adresu e-mail - nie wymagaj jakichkolwiek wyjaśnień gdyż tych udzielamy tylko na potwierdzone adresy e-mail. Chyba sobie coś wyjaśniliśmy przez telefon. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie odpisaliście łaskawie, wcześniej dzwoniąc dowiedziałem się, że to trochę trwa, teraz twierdzisz, że to nie było zgodne z regulaminem?

 

Ja chcę tylko dać wam minusa ode mnie, regulamin jest napisany bardzo wyraźnie po Polsku, ale skąd ja mam wiedzieć, ze promocja w tym przypadku mnie JUŻ nie dotyczy?

 

Źle zrobiłem, nie zakładając nowego konta, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
ale skąd ja mam wiedzieć, ze promocja w tym przypadku mnie JUŻ nie dotyczy?

 

Powinno być w regulaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11. Promocja obowiązuje tylko nowo aktywowane konta.

 

Regulamin od czegos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowo polskie myślenie. Skoro obowiązuje tylko dla nowych kont, to trzeba poczekać aż straci ważność i założy się nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×