Skocz do zawartości

Polecane posty

Bo qlweb po 6 miesiącach bierze około 12 gb transferu w miesiącu i pewnie wyrzuciliby Ciebie z tej usługi ^^

Ja bym nawet na konto za 50 gr miesięcznie nie narzekał, ponieważ szkoda czasu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo qlweb po 6 miesiącach bierze około 12 gb transferu w miesiącu i pewnie wyrzuciliby Ciebie z tej usługi ^^

To się przejdzie na wyższą usługę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy tu tak stękają na młodzież ?

Tu nie chodzi o wiek ale o rozsądek. Zdarzyło mi się spotkac paro krotnie młodych klientów z dojrzałością na wysokim poziomie. Do takich ludzi nie ma zastrzeżen, są rozsądni, rozgarnięci - nawet jakby wkopali sie w jakiś krzak-hosting to po prostu ucza sie na błędach, następnym razem wybierają dobrą ofertę i problem się kończy. Nie przychodzą, nie narzekają, nie chwalą się swoimi podbjami jak to zmieszali z błotem formę XXX. Narzekają dzieciaki którym nie chodzą gierki, przemasy i joomale. Ludzie zdobądźcie najpierw wiedze a potem bierzcie się za te sprawy. Myślicie że komuś tu zaimponujecie tym że skurwowaliście firmę hostingową? Takie odzywki zostawcie sobie dla kumpli z pubu.

 

Jak chcecie miec dobry hosting to odmówcie sobie na firmowych ciuchach, komórkach, "fajkach", "dragach" i "pifkach" a będzie was stać na coś z wyższej półki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja osobiście nie narzekam na shou.pl ponieważ nie mam konta za 10 zl rok jednak konto za 250 zl i jakość co by tu komentować hmm... nie trzymam tu grafik ponieważ bym sie nie zmieścił w 40 gb transferu ... wiec strona ładuje się b. szybko o ile wiem to przeciążeń serwera to oni nie maja gdy poproszę to dostarczają mi aktualne raporty zużycia procka / ram na gg i z reguły nie wychodzi to ponad 30-40 %

Zazwyczaj ludzie co kupują te hostingi za 10 zl to maja serwisy co "jedzą" po 1 gb transferu rok jakieś Przemki 30 postów itp ... wiec i odwiedzin maja mało A łącze maja 20/100 ponieważ aktualnie "podobno" tyle wystarcza Ostatnio mieli awarie 2 dni (technik "podobno" pracował ~16 h) tak więc pewnie trochę musieli wydać Pisze ponieważ tu sama krytyka ... shou.pl a ja uważam że jednak są pożądana firma w końcu maja własne serwery nie jakieś "dedyki" w USA ... a co do supportu nie wiem jaki oficjalny ja mam przez gg i odpisują mi w przeciągu 5 min i support przez GG przynajmniej dla mnie jest bardzo wygodny a co do młodocianych ... to niestety sam takim jestem ... co prawda nie 11 - 12 lat lecz ... 18 jeszcze nie mam

A sprzedają konta za 10 zl ... według mnie to mądry zabieg marketingowy ... dajmy maja 700 klientów i za rok przynajmniej polowa przedłuży u nich hosting za 50 zl ... to maja 350 x 50 polskich złotych nie mi oceniać czy firma ... każda firma po testach ma tak dobry start ? ... ponieważ na wielu forach ... tłumaczyli sprzedaż kont za 10 zl jako testy softu przed oficjalna sprzedażą

Przemyślcie również moje argumenty i skomentujcie jeszcze raz shou.pl

 

 

Pozdrawiam

Mateusz Adach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Ja osobiście nie narzekam na shou.pl ponieważ nie mam konta za 10 zl rok jednak konto za 250 zl i jakość co by tu komentować hmm... nie trzymam tu grafik ponieważ bym sie nie zmieścił w 40 gb transferu ... (...)

Szkoda że zainwestowałeś tyle w hosting który nawet oficjalnie nie istnieje. Za tą cenę mógłbyś wybrać sprawdzoną ofertę w innej firmie i dostać w tej cenie lepsze parametry. Jak sam stwierdziłeś nawet nie trzymasz tam grafiki bo by się nie zmiesciła w limicie transferu. Więc gdzie ją trzymasz? Na darmowych serwisach typu Imageshack? Też mi przyjemność ładować grafikę z zewnętrznych serwerów zwłaszcza że Imageshack np. często muli.

Zazwyczaj ludzie co kupują te hostingi za 10 zl to maja serwisy co "jedzą" po 1 gb transferu rok jakieś Przemki 30 postów itp ... (...) Pisze ponieważ tu sama krytyka ... shou.pl a ja uważam że jednak są pożądana firma w końcu maja własne serwery nie jakieś "dedyki" w USA ... a co do supportu nie wiem jaki oficjalny ja mam przez gg i odpisują mi w przeciągu 5 min i support przez GG przynajmniej dla mnie jest bardzo wygodny (...)

Wręcz przeciwnie, ludzie którzy kupują ten "hostink" za 10zł rocznie maja w większości zapotrzebowanie na transfer większe niż przeciętni użytkownicy bo co z tego że na przemasie pisze paru kumpli i pojawia się 30 postów miesięcznie, ale najczęściej ci ludzie udostępniają różne pliki i transferek leci... O supporcie przez GG ktoś już kiedyś żartował w innym wątku. Ja zasugeruje tylko jedno: ciekawe czy ktoś będzie cię tam tak szybko obsługiwał jeżeli firma będzie miała kilka tys. klientów z których równocześnie kilkunastu będzie potrzebowało supportu?

A sprzedają konta za 10 zl ... według mnie to mądry zabieg marketingowy ... dajmy maja 700 klientów i za rok przynajmniej polowa przedłuży u nich hosting za 50 zl ... to maja 350 x 50 polskich złotych nie mi oceniać czy firma ... każda firma po testach ma tak dobry start ? ... ponieważ na wielu forach ... tłumaczyli sprzedaż kont za 10 zl jako testy softu przed oficjalna sprzedażą

To nie jest mądry zabieg marketingowy a samobójstwo, bo firma będzie na tym stratna i generalnie zanim wyszłaby na prostą z normalnymi cenami to wcześniej właściciele przemasów zmieszają serwery z błotem. Ludzie nie przedłużą hostingu który do tamtej pory prawdopodobnie przestanie istnieć. Cen na pewno nie podniosą bo ludzie uciekliby do innych krzaków, a jak dadzą im popalic przez rok z niska jakością usług to tym bardziej nie przedłużą. Shou ma dobry start? Oni wogóle jeszcze nie wystartowali a jeżeli można to nazwać startem to trzeba od razu dodać że już upadli. Tłumaczyć sobie mogą "testami". Ostatnio jest to standardowa wymówka krzaków. Zresztą w okresie testowym konta daje się gratis a nie bierze za nie 10zł, bo przeciez testy moga pójść nie tak jak planowano i firma zaniecha świadczenia usłóg. Zresztą 50zł rocznie o których wspomniałeś to też żaden zysk.

 

Chyba nie ma co na razie mówić o Shou skoro nawet nie mozna kupić nigdzie ich usłóg - niech zakończą testy, zaczną normalna działalność to wtedy podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego....jak serwer jest już mocno obciążony....klienci są nie zadowoleni -> jest już pare negatywów....wg mnie za tą cene mało kto kupi "to coś" u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputerk, nie mówisz chyba o obciążeniu shou? Negatywy były głównie po naszej awarii.

 

@komputerk

Może masz wgląd w nasze statystyki obciążenia o których nawet nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I są nowe ceny :P

Jakie nowe ceny? Gdzie? :P Chce kupić i nie moge bo strona nadal nie działa :P

 

Najbardziej podoba mi się ich hasło reklamowe:

"Shou.pl - utrzymujemy Twoją łączność ze światem" - nawet z nimi nie ma łączności a co dopiero ze światem za ich pośrenictwem. Eh to juz prędzej powinni napisać że z ZAŚWIATAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zejdę troszkę z tematu - Konto na Shou.pl gdy słabo chodziło lub miało kilkugodzinny pad to administratorzy przedłużyli każdemu klientowi konto o 3 miesiące za darmo. Niestety inna firma (nie będę podawał nazwy ale dwu znakowa domena) gdzie płaciłem za konto ok 90 zł netto - strona ładowała się ok 10 sekund lub nie ładowała się. Trwało to około tydzień czasu. Firma moim zdaniem zupełnie olała klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że dostanie się parę dni gratis? Ja bym wolała aby strona mi chodziła i działała stabilnie a nie aby ciagle była niedostepna i aby za to przedłużano mi okres. Przypomina mi to Forall i parę innych niszowych hostingów. Nie jest to wcale oznaka świadcząca dobrze o firmie, lecz to takie bardziej zamknięcie ust. A co do innej wspomnianej firmy to cóż. Jeżeli nikt z klientów nie zgłaszał problemów lub nie rządał rekompensaty... może czas ładowania był problemem tylko i wyłącznie danego uzytkownika i obciążenia jego serwisu a nie globalnym problemem technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@neon103 - ale chaotycznie napisałeś tego posta :| przeczytaj go jeszcze raz i napisz poprawnie, bo ledwo co można zrozumieć :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to hmm... ledwo na nogach stałem więc wybacz ^^

Peace-b ale ja patrzę na shou.pl jako firmę do zakładania zaplecza, a nie strony internetowej lub forum.

A co do tej innej firmy to oczywiście pisałem o problemie, a odpisali coś w stylu "Walczymy z awarią..." i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peace-b ale ja patrzę na shou.pl jako firmę do zakładania zaplecza, a nie strony internetowej lub forum.

Do niedawna miałam 3 takie "zaplecza" w 3 różnych firmach hostingowych. Były to co prawda firmy niszowe ale mogące pochwalić się nie tylko większym stażem niż Shou ale także doświadczeniem i (podobno) "jakością" usług. Któregoś dnia zostałam bez zaplecza ponieważ wszystkie 3 serwery padły w tym samym dniu i musiałam się ratować free hostingiem ;) Nie życzę tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam takiego jednego "inteligenta" który kupił sobie 2 serwery w krzaku na Allegro. Jeden miał być na stronę firmy a drugi jako rezerwa/zaplecze jakby ten pierwszy padł. Szkoda że mu nie przyszło do głowy że jak będą padac to oba naraz... ;)

 

@Baernash faktycznie miałaś pecha że 3 różne serwery z róznych firm były off w tym samym dniu ale mnie coś podobnego też się raz zdarzyło (choć w obrębie 2 firm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item208127342_shou_pl_pr...edaz_firma.html

 

Tu już nawet nie ma co komentować, raz pisze, żę łącze 100 Mbps, a za chwile, że 10 Mbps. Rozumiem, że to ten długo oczekiwany start hostingu. Szkoda słów. Poza tym hosting z dnia na dzień chodzi gorzej, nie spodziewałem się cudów za 80 gr miesięcznie, ale na tym hostingu nawet konfiguracja niektórych rzeczy jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać ile się da kont za groszę, a potem sprzedać cały hosting, zarobek jak nigdy...

Czyli tzw. "testy" zakończyły się fiaskiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili poszukam linka do topiców gdzie Gamepad przechwalał się jakie to shou jest zabezpieczone wspaniałe, i że sprzedaż kont za grosze mu się opłaca.

Nie to żebyśmy mu mówili, że to bez sensu :P.

To co ktoś chętny na całą armie przemasów :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesada...

 

 

Buu jakie owocne były te testy, "oficjalnie startowali" już chyba 30 razy, co 2 tygodnie startują za tydzień... ehhh szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gamepad przechwalał się jakie to shou jest zabezpieczone wspaniałe, i że sprzedaż kont za grosze mu się opłaca.

Zalezy jakie mieli plany :P jeśli takie, że po nie całym roku sprzedać całość to faktycznie zbili dobry interes na tym :) Wyłudzili kase za niską jakość kont i potem zwijaja się z tej piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to burzy wizerunek firm które zaczynają, choć mają wiedzę i pomysł. Jednak to było to przewidzenia, myślę że chłopaki chcą na kolonie zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×