Skocz do zawartości

Polecane posty

Odgrzebuje temat :)

Ostatnio czyscilem sobie zakladki w foxie, patrze - shou.pl :) Mysle sobie - sprawdze czy jeszcze dziala. Wlaze przez CPanel - i o dziwo nadal dziala :)

"Fajne" konto za ktore nie trzeba bulic ani grosza, w dodatku z powierzchnia: Disk Space Usage 0/∞ MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba e-maili nie czytasz :)

Uprzejmie informujemy, ze z dniem 10 listopada uplywa waznosc wszystkich kont ktore nie zostaly oplacone w roku 2008.

 

Aby przedluzyc waznosc swojego konta hostingowego, prosimy o przelanie

odpowiedniej wg. cennika kwoty na dane:

 

nr konta bankowego: 24 1940 1076 3017 9534 0000 0000

 

Net Empire

ul. Jarzebskiego 1/63

01-853 Warszawa

 

w tytule umieścić nazwę pakietu oraz login do konta.

 

Dla przypomnienia

 

hs'mini 59,78 zł

hs'midi 120,78 zł

hs'maxi 303,78 zł

hs'ultra 486,78 zł

 

Podane wyżej ceny zawierają podatek vat. Dla firm wystawiamy faktury

na życzenie.

 

Pozdrawiam serdecznie

shou.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z quotą są związane z bugiem cPanelu, nie wiem skąd wasza ironia dot. tej konkretnej firmy. Wiele hostingów opartych na cPanelu się z tym kiedyś borykała, tylko po prostu nie każdy o tym wiedział.

 

A bzdura. Brak zainstalowanych narzędzi, źle podmontowane dyski, wreszcie nieuruchomiona quota.

 

cPanel żadnego buga (dot. quoty), który spowodował by takie problemy nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amen.

 

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@fmx-slawkow.czarnyextreme.shou.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bzdura. Brak zainstalowanych narzędzi, źle podmontowane dyski, wreszcie nieuruchomiona quota.

 

cPanel żadnego buga (dot. quoty), który spowodował by takie problemy nie miał.

 

Marekxbx - jeżeli atakujesz jakąś osobę pod tym względem. To radzę się podszkolić w tym segmencie, ponieważ naprawdę nie masz racji.

Co z tego, że została zainstalowana quota. Dysk został pod montowany w fstabie z odpowiednimi parametrami. Jak cpanel nie dodawał użytkownikom quoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@malu

Mamy ustawioną auto aktualizację cPanelu. Codziennie dochodzi minimum jedno konto. W żadnym nie było i nie ma problemów z quotą.

 

Na tej podstawie napisałem swoją wypowiedź nt. bug'a w cPanelu.

 

cPanel owszem nie instaluje quoty i pomija ten parametr w koncie kiedy występują błędy przytoczone przez Ciebie z mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze planuja jakis re-branding...? Tak czy siak IMHO zadna strata.

z jednej strony tak.. ale z drugiej - mialem oplacony hosting i hostowane forum osiedlowe. Mam backup z konca listopada, wiec az taki stratny nie bede.. o ile uda mi sie go odtworzyc :/

 

fakt - jakos swiadczenia uslug byla zenujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@malu

Mamy ustawioną auto aktualizację cPanelu. Codziennie dochodzi minimum jedno konto. W żadnym nie było i nie ma problemów z quotą.

 

Na tej podstawie napisałem swoją wypowiedź nt. bug'a w cPanelu.

 

cPanel owszem nie instaluje quoty i pomija ten parametr w koncie kiedy występują błędy przytoczone przez Ciebie z mojej wypowiedzi.

 

Nie chcę się z Tobą kłócić. Jednak muszę twierdząco powiedzieć "Istniał taki błąd w cpanelu" i nie był spowodowany w/w błędami w użyciu quoty. Oczywiście został on naprawiony, nie mi oceniać czy szybko czy wolno. Ale jednak istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Panie wszechwiedzący Marku:

 

http://changelog.cpanel.net/changelog/Chan...cgi?output=html

 

Bugzilla id 4372: Resolved issue with unlimited bandwidth and quota for resellers with resource limits during account creation

 

Fakt, że bug z września 2006 roku, ale wystarczyło że ktoś nie robił częstych aktualizacji (choć o ile pamięć nie myli, to mnie spotkało pod koniec 2007 - nie pamiętam). Pewności też 100% nie mam, ale kiedyś cpanel sprzedawał bodajże licencje z np. rocznym dostępem do aktualizacji - niestety pamięć coraz gorsza i tutaj akurat moze mi się z czymś mieszać....

 

Ale mimo wszystko polecam najpierw sprawdzenie czegoś u źródła, zanim się zacznie kogoś pouczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy cos sie ruszy, czy juz robic przenosiny. Chodzi mi o konkrety, czy hosting jeszcze bedzie kontynuowany czy wlasciciel sobie darowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym sie zastanawiasz w ogole. Przeciez jest tyle powazniejszych firm na rynku ze nic tylko wybierac. W dodatku z gwarancja stabilnosci i dobrym BOK'iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×