Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

z uszkodzonych 2 dysków systemowych, zgrywamy ręcznie plik po pliku od godziny 10 rano. Potrwa to mniej więcej jeszcze 3 godziny. W nocy automatycznie tworzyło się lustro plików, natomiast pliki po przeniesieniu były uszkodzone. Obecnie ręczne prace przy kopiowaniu wychodzą pozytywnie. Samo kopiowanie plików jest wolne, ponieważ uszkodzenie mechaniczne spowodowało, że transfer kopiowania osiągalny jest w granicach 2 mega bajtów na sekundę. Zabezpieczenie raid nie okazało się jednak skuteczne w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedni klienci.. eksperymentujecie na nich jak na królikach doświadczalnych. Za takie konta w okresie testowym nie powinniscie wziąć nwet tych 9zł a ci naiwnki klienci nie powinni na takich kontach umieszczach waznych danych. Test to test - nie tylko dla firmy ale i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto 3 miesiace.

 

I powiem tak nie ma tygodnia by przez 24h/7dni w tygodniu wszystko śmigało jak powinno.

 

Co pare dni lub codziennie jakieś wysypanie. A ostatnie 3 dni to poprostu tragedia.

 

A najbardziej mnie śmieszy ich reklama "profesjonalny hosting" powinni dodać jeden dzień działa dwa brak łączności ze światem.

 

Nie polecam nikomu. Szkoda czasu na zabawę. Szczerze to daję jeszcze tej firmie miesiąc, dwa i nie będzie ich na rynku.

 

Jeszcze raz NIE POLECAM!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam wprost... Czy mozna liczyc na to ze bedzie to w koncu kiedys dzialac jak inne hostingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapytam wprost... Czy mozna liczyc na to ze bedzie to w koncu kiedys dzialac jak inne hostingi?

ja powtarzam powyższe pytanie,

sprawa dotyczy również nowego łącza (bezpośredniego połączenia z TP) bo teraz połączenie "leci" przez Niemcy

 

a to post "gamepad" z 6-go maja

Proponuję wstrzymać się z zakupem do przyszłego tygodnia. Dzisiaj wyznaczyliśmy datę zmiany łącza, co zapewne pozytywnie wpłynie na działanie shou.

Można wiedzieć na kiedy wyznaczyliście datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to kur*va jest?! jakiś joke? Od wczoraj ni *huja nie moge się doczekać żebyście to kur*va naprawili.

Podajcie datę naprawy! Bo nie wiem czy czekać... czy w ogóle się doczekam.

 

hosting ładnie działał przez pierwszy tydzień po zakupie (oj dawno to było) a potem były awarie które dało się wytrzymać - raz na dzień rano na 1h nie było, lub się mulił. A teraz jak się zj*bie to na kilka dni !! Zj*baliście sobie opinie...

 

  Z poważaniem

podpisoa0.jpg

 

      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewałes po hostingu za 9zł/rok ?? Sam odpowiedz sobie na to pytanie :P I następne uważaj na slowa, bo nikt nie będzie wysłuchiwał twoich wulgaryzmów i to jeszcze z błędami ort. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wnioskuję o nawet nie ostrzeganie, ale od razu banowanie gówniarzy bluzgających na "hostink", za który dali parę złotych rocznie.. szkoda obrazu tego forum i porządnych użytkowników.. i nie, nie mówię o sobie.. chodzi o starszych stażem i bardziej doświadczonych... bo będzie gorzej niż na webhelp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

z uszkodzonych 2 dysków systemowych, zgrywamy ręcznie plik po pliku od godziny 10 rano. Potrwa to mniej więcej jeszcze 3 godziny. W nocy automatycznie tworzyło się lustro plików, natomiast pliki po przeniesieniu były uszkodzone. Obecnie ręczne prace przy kopiowaniu wychodzą pozytywnie. Samo kopiowanie plików jest wolne, ponieważ uszkodzenie mechaniczne spowodowało, że transfer kopiowania osiągalny jest w granicach 2 mega bajtów na sekundę. Zabezpieczenie raid nie okazało się jednak skuteczne w tym przypadku.

 

Mysle zo to by bylo na tyle wspolpracy z firma shou... Naprawa awarii trwa sobie 30h i wg nich jest w porzadku. Kazda inna szanujaca sie firma zapieprzala by cala noc zeby naprawic usterke ale nie shou...

 

Coz zero oznak uzytkownika gamepad oznacza ze nie moga sobie poradzic, i nie sa w stanie okreslic kiedy skonczy sie tej jawny, powoli malo smieszny zart.

 

PS. Mam nadzieje ze przeczyta to jak najwieksze grono ludzi i nie przystapi do wspolpracy z ta firma.

 

Zegnam byly klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w nocy pracowaliśmy, wykonywane było lustro uszkodzonych dysków systemowych. Automatyczne kopiowanie plików w nocy, spowodowało,że pliki systemowe były uszkodzone. Obecnie pliki zgrywamy ręcznie, od godziny 10, zostało jeszcze 6 gb do końca kopiowania plików systemowych. Wszystko trwa tak długo, ponieważ dyski uszkodzone mechanicznie, wysyłają pliki z prędkością 2 mega bajtów na sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko trwa tak długo, ponieważ dyski uszkodzone mechanicznie, wysyłają pliki z prędkością 2 mega bajtów na sekunde.

 

tak zupełnie btw. ciekaw jestem co to za uszkodzenie że pliki lecą akurat 2 mb/s :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

uszkodzenie mechaniczne 2 dysków. Udało się odzyskać dane w 100 %, przez wykonanie lustra ręcznego. Shou działa, została sprawa blokniętej licencji cPanelu, która zaraz powinna zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra cisza uporali sie. Nie gadajcie tylko korzystajcie, poki mozna:P

 

 

:P hehe rzeczywiście działa ufff...oby jak najdłużej...

 

 

No i przedłużyli o 3 miesiące aktywność konta to miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego "hostingu" od 3 miesięcy, przez pierwszy miesiąc było super, ale od tego czasu ciągłe padyi kłopoty. Ale to jest tak, gdy admin sprzedaje tysiące kont na allegro po 9,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu nabrałem się na konto w shou.pl za 9zł. Pierwsze dni wszystko działało w miarę dobrze , aż pewnego dnia przestało działać, wiec chciałem zwrotu 9zł. Napisali mi że nie oddadzą pieniędzy bo ich obraziłem ...

 

*** WYKASOWANO NA PROŚBĘ UŻYTKOWNIKÓW FORUM ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O shou: za 9 zł to nic i tak nie mogli zaproponować.. tylko konto "na 3 tygodnie"..

 

o 58xx8xx: bluzgający gówniarz, który nie potrafi nawet odpowiednio zwrócić się do firmy (zresztą... prośba o 9zł za marne konto to raczej ośmieszanie siebie... widać, że robisz to na siłę, dla "sławy" - że niby oczerniłeś shou.pl..) - szczerze, to szkoda mi się robi shou, skoro mają takich "klientów".. zresztą.. za 9zł... i kółko się zamyka.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shou Lee Jung - ty też nie grzeszysz jakimś intelektem i podejściem do firmy, ale cóż gówniarstwa jest pełno w internecie :) ale shou na takich właśnie czeka ludzi :)

 

Co do shou.pl to tej firmy nie rozumiem, konto za 9 zł rok to już przegięcie, to nawet nie 1 zł/mies. Pół roku ten hosting pożyje, nie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsi , 9 zł to nie majątek, nie chodzi mi już o te zwort pieniędzy bo napewno nie oddadzą. Chciałem tylko przestrzec ludzi naiwnych takich jak ja przed zakupem za śmieszne pieniądze "profesjonalnego konta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas to mogło być śmieszne - dzieci kupujące hosting za 9 zł rocznie, a później płaczące na forach, że serwery przeładowane, że się firma zwinęła.

Ale jest w tym wszystkim jedna rzecz na którą pragnę abyście zwrócili uwagę - jak zachowuje się dzisiejsza młodzież, to już nawet nie kwestia języka, poruszaliśmy już to przy kilku okazjach, ale kwestia jakiejś ogólnej ogłady, intelektu. Przecież jak patrze na wypowiedzi @ Shou Lee Jung to mam tylko nadzieję, że to co napisał, iż ma 17 lat, jest nieprawdą. Bo na boga, jak człowiek w tym wieku może się w ten sposób zachowywać.

A jeszcze odnośnie tematu, chyba lepiej będzie jak jakiś moderator wywali tą rozmowę na gg, bo nam forum zacznie na psy schodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... najlepiej nic nie pisać ...

Jak się ma pisac bzdury to faktycznie lepiej nic nie pisać niż kupić za 9zł rocznie super konto w firmie typu "krzak" a potem się wypłakiwać że zostało się oszukanym itd. A ten język to juz zostawię bez komentarza bo widze że dzieciarnia jako klienci to już standard. Firmy powinny pouruchamiać jakieś specjalne infolinie/support z zatrudnionymi dresiarzami, może wtedy by się dogadali z tą nasza "młodzieżą" jakimś slangiem... Na szczęście poważne firmy z usługami na poziomie są nie na kieszeń przemo lovers więc tacy klienci im odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie hosting za 9 zł z allegro, instalujecie ciężkie skrypty typu forum przema i jak to ma dobrze chodzić za 50 gr miesięcznie?

Ja też mam tam konto ale nie narzekam, bo wiedziałem, że tak będzie i założyłem tylko kilka stronek html jako zaplecze...

 

Hmm... mają bardzo tanio, a narzekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tam konto ale nie narzekam, bo wiedziałem, że tak będzie i założyłem tylko kilka stronek html jako zaplecze...

 

Ja nawet swojego małego katalogu na qlwebie bym nie postawił ;) Załapałem się na konta za 12 zł w masternet, co do shou to gdyby te konta oferowali za 50 zł netto to naprawdę bym uwierzył że jakoś będą działać, ale 9 zł odprowadzić podatki, zapłacić rachunki to naprawdę podziwiam takich ludzi za ich chory optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×