Skocz do zawartości

Matjas

Użytkownicy
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Normalna

4 obserwujących

O Matjas

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [Zlecę] Prostą funkcje php, 1 linika kodu.

  Czytam już któryś raz to co napisałeś i dalej nie wiem jak ma to działać. Wpisują w polu ilość jakąś wartość i co w locie, bez żadnego zatwierdź ma to sprawdzać i dodawać czy jest zatwierdź? Dodaj ma do bazy od razu czy jak? Póki co to tylko wiemy, że ma być zapis php $IloscCalkowita+=$ilosc;
 2. Myślę, że ilość klientów jest przynajmniej trochę miarodajna. Jak widzę nie ma jako takiego rozeznania, ale dziękuję za wszystkie podpowiedzi
 3. Jeżeli chodzi o 1&1 to wątpię, miałem "przyjemność" korzystać z ich usług w Polsce i takie coś może i jest znane, ale na pewno nie jedne z większych.
 4. [wirtualny] Jaki hosting pod stronę

  Osobiście mogę polecić Ci ofertę UnixStorm.org (reflink). Korzystam od roku i jestem naprawdę zadowolony, a i obecna promocja jest bardzo atrakcyjna.
 5. [wirtualny] Jaki hosting pod stronę

  DirectAdmin to panel do obsługi Twojego konta, PHPMyAdmin do zarządzania MySQL, który zresztą jak najbardziej w webh jest dostępny.
 6. Witam, Potrzebuję informacji które firmy hostingowe w Polsce są największe (ilość klientów). Osobiście podejrzewam, że to: - home.pl - nazwa.pl - az.pl Dalej już mam problem. Posiada ktoś jakieś statystyki na ten temat, albo chociaż mógłby pomóc skompletować jeszcze z dwie firmy?
 7. Alternatywa dla nowych Google Apps?

  Rzeczywiście identyczne zapis widnieje u mnie, jednak póki co wiadomości znajdują się wszystkie i dopóki tak będzie nie ma na co narzekać.
 8. Alternatywa dla nowych Google Apps?

  Można prosić jakiegoś linka z którego został zrobiony tamten screen?
 9. Alternatywa dla nowych Google Apps?

  Korzystam już jakiś czas z darmowej wersji Google Apps i niczego mi nie usuwa po 30 dniach Może chodzi o folder Kosz?
 10. Bez sensu wypowiedź. Nic nie mamy jasnego, po pierwsze zobaczyliśmy tylko treść kilku e-maili z olbrzymiej jak można było zobaczyć rozmowy. Po drugie, nie było mnie tu jakiś czas, ale z tego co pamiętam publikowanie korespondencji musi odbyć się za zgodą rozmówców, czego tutaj nie jesteśmy pewni. Za to jakiś czas temu takie tematy lądowały w koszu. Po trzecie, pamiętam posty Pana Krzysztofa od długiego czasu na forum i nie zamierzam na podstawie urywka informacji oceniać go i poczekam do jutra, niekoniecznie wyrabiając sobie na ten temat zdanie. A i przypominam, że samosądy w Polsce to nienajlepszy pomysł.
 11. hetzner.de duża baza danych

  To skoro mowa o skrypcie może skorzystaj z BigDump?
 12. Poszukuje cms

  Poszukuję w miarę łatwego w obsłudze cms'a, w którym od razu, ew. po zainstalowaniu kilku modułów będę mógł: stworzyć kategorie i podkategorie aktualności umożliwić zalogowanym użytkownikom dodawanie aktualności, jednakże będą one musiały być zatwierdzone przez administrację możliwość oceny i skomentowania tych aktualności aktualności powinny posiadać jakiś moduł np. tinymce do łatwiejszego dodawania, wraz z możliwością dodawania zdjęć itd. Najbardziej zależy mi na tym, by cms był szybki i łatwy w obsłudze, bo jak zobaczyłem ile zabawy jest w drupalu żeby zrozumieć jak działają kategorie to zrezygnowałem. Jak ktoś coś zaproponuje, najlepiej żeby był pewny, że z pomocą tego cmsa osiągnę to na czym mi zależy i w miarę możliwości jak będzie pamiętał wpisał tutaj również nazwy potrzebnych modułów.
 13. Whmcs Polski Lang

  Na forach zwykle udziela się pomocy za friko, chyba, że wymaga to większego wysiłku specjalnie dla tej osoby. A tutaj praca została już wykonana, ma dla siebie, ale nie chce się podzielić. Wyprzedzając następne pytania, niepotrzebny mi polski język w whcms, po prostu dziwi mnie takie zachowanie.
 14. Whmcs Polski Lang

  W takim wypadku pewnie ta osoba też będzie chciała zapłaty za swój pomysł... . W sumie dziwny tok rozumowania, wychodzi na to, że powinieneś zapłacić też za to ogłoszenie, w końcu ktoś hostuje to forum.
 15. Najprościej chyba będzie nauczyć się administracji, w necie jest masa poradników jak postępować krok po kroku
×