Skocz do zawartości

Polecane posty

admin zaproponowal mi, zeby wszyscy obecni klienci shou mieli wprowadzony limit do 200mb hdd i 10gb transferu, co automatycznie odsieje zawalaczy a tym ktorzy potrzebuja solidnego hostingu nie zrobi krzywdy

czy coś takiego nie jest przypadkiem nielegalne?

jeśli ktoś kupuje firmę, to jest zobowiązany do dalszego świadczenia usług o takich samych

parametrach do końca ważności kont - mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy coś takiego nie jest przypadkiem nielegalne?

jeśli ktoś kupuje firmę, to jest zobowiązany do dalszego świadczenia usług o takich samych

parametrach do końca ważności kont - mylę się?

Przecież to można rozwiązać jako zwykłą zmianę umowy: "możesz zostać na nowych warunkach albo zwrócimy pieniądze". Konta kosztowały koło 9 zl więc zwrot nie powinien być problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to można rozwiązać jako zwykłą zmianę umowy: "możesz zostać na nowych warunkach albo zwrócimy pieniądze". Konta kosztowały koło 9 zl więc zwrot nie powinien być problemem.

No tak, masz rację... ja zapomniałem że geniusze z Gamepad sprzedawali ogrome ilości transferu

i powierzchni dyskowej w cenie dobrej czekolady...

ludziom się nie będzie nawet chciało odsyłać numeru konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... w wieku lat nastu pewnie bym odesłał.. (po zastosowaniu przelicznika 9 zł = 3 piwa :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem... w wieku lat nastu pewnie bym odesłał.. (po zastosowaniu przelicznika 9 zł = 3 piwa :)).

Przenoszenie serwisu jest warte wiecej niż 9 zł... a skoro takie parametry będą wystarczały 99%? Raczej mała szansa, ze ludzie będą masowo chcieli zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla tych 9zł jakie dostaniemy jako zwrot opłaca się zrezygnować z tekiej "firmy" - nie dość, ze wykupimy sobie inny (na pewno droższy) hosting, to będzie on lepszy od shou.pl :) wiec tylko na plus z tym wyjdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tak działa, na stronie coś się posypało i jak widać nikomu sie nie spieszy żeby to naprawić :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nvu pisząc posty tu na forum, czytasz w ogóle poprzednie wypowiedzi?

(nie tylko w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nvu pisząc posty tu na forum, czytasz w ogóle poprzednie wypowiedzi?

(nie tylko w tym temacie)

Tak, lecz w tym temacie raczej wszystkich nie przeczytałem bo jest ich zbyt dużo nie uważasz ? do 11 strony przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, lecz w tym temacie raczej wszystkich nie przeczytałem bo jest ich zbyt dużo nie uważasz ? do 11 strony przeczytałem.
To skoro ich nie przeczytales to po co sie udzielasz w temacie (i powtarzasz informacje z poprzedniej strony)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i shou umarło.

 

EDIT:

 

Jednak " tylko " przerwa, ale już 4 dzień czekam na email od administratora na moje pytanie. Chyba już się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to do widzenia shou umarlo i juz nigdy nie powroci pewnie, zero kontaktu ze strona czy administratorem, albo wielki przekret albo oni sa niepowazni...

 

EDIT:

 

Czlowiek kupuje hosting na rok a bedzie go mial moze z 2 miesiace na chodzie... Zal niech sie tylko zalogije do panelu sciagam wszystkie dane na dysk i wypier***m z tej pseudo firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hie Hie Hie :) i Cu gamepad... a miałoooo być tak pięknie (piknie :))

 

Strona się ładuje ale baaaardzo powoli :) czyżby stoi na procesorze z kalkulatora? :) (:lol:)

 

link do ich panelu to 195.114.1.172:2082 więc ściągać wasze stronki i szukać nowego hostingu na allegro. Może się kiedyś nauczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko pisałem drobny portal, otworzyć chciałem gdzie indziej :lol: Zresztą trzeba być niepoważnym, żeby za 9 zł kupić hosting na rok pod serwis z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×