Skocz do zawartości

Polecane posty

BUhauua, najlepszy hostink w sieci. Yoyo i shou.pl best xD

 

A tacy Pewni Siebie byli :lol:

 

Taa, i ja taki naiwny ...

 

 

Jak czytam to co napisałem przy pisaniu tematu to sie sam z siebie smieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juvenito, daruj sobie..

 

Polecam bardzo hosting shou.pl mam tam konto i jestem bardzo zadowolony.

 

Oferty shou.pl są na Allgero

 

:lol::) :)

 

http://www.sprawdz-hosting.info/viewtopic....e8b375453df0a16

http://hostingpl.wordpress.com/2007/06/01/shoupl-slabiutko/

 

Btw...

 

Nazwa kanoniczna hosta s1.shou.pl

IP nasłuchujący 195.114.1.172

Wersja jądra 2.6.9-42.0.3.ELsmp (SMP)

Distro Name CentOS release 4.5 (Final)

Uptime 15 dni 18 godzin 34 minut

Obecnych użytkownków 0

Obciążenia średnie 4.77 4.25 4.46

 

Taa... Admin pracuje :)

 

Btw - Ja nigdy nie kupie niczego od firmy gamepad(ł) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za admin? Teoretycznie istnieje szansa, że może w końcu to jakiś rozsądny admin (o ile tekst że jest jakiś nowy jest prawdziwy), ale byłbym raczej umiarkowanym optymistą :lol:

 

Nawet super admin nic nie poradzi na pazerność właściciela, który będzie chciał władować kilkaset kont aby zarobić jak najwięcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z administracji gamepad.pl nie zajmował się administracją shou.pl

Do tego wyznaczone były 2 osoby. Jedynie sam zajmowałem się sprawami sprzętowymi i nic poza tym.

 

Zastanawiacie się zapewne, dlaczego nowy admin nie odpisuje na tym forum? Wystarczy zadzwonić i zapytać , zwykła dzieciarnia zakompleksiona. To samo o Was wszystkich mówił właściciel 2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiacie się zapewne, dlaczego nowy admin nie odpisuje na tym forum? Wystarczy zadzwonić i zapytać , zwykła dzieciarnia zakompleksiona. To samo o Was wszystkich mówił właściciel 2be.pl

 

Kto jest zakompleksiony ten jest, to ty popisywałeś się jak głupi jaką to masz firmę i co ? Co do nowego admina, ciekawe gdzie zadzwonić skoro nie ma żadnych danych kontaktowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, po co mu telefony od takich dzieciaków płaczących ?:lol: Napisz do obsługi to może główny właściciel poda prywatny i zapytasz go sam;)

Jak byś czytał uważnie co pisałem wcześniej to byś wiedział, dlaczego shou nie jest dalej prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz, po co mu telefony od takich dzieciaków płaczących ? :lol: Napisz do obsługi to może główny właściciel poda prywatny i zapytasz go sam;)

Jak byś czytał uważnie co pisałem wcześniej to byś wiedział, dlaczego shou nie jest dalej prowadzone.

 

Do obsługi pisałem, głucho od 2 tygodni. Czytałem, napchałeś kont na serwer i sprzedałeś firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej o tym pisałem (moderator usunał post) lecz problem powrócił. W wielu miejscach jest error 28, forum nie działa, galeria nie działa, phpMyAdmin też, może jeszcze jakieś inne rzeczy. Też tak macie? Czy już nikt nie posiada stron na Shou :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle o czym mu tu mówimy ?? o "hostinK'u" ? to jest totalne dno... miejmy nadzieję że nowy właściciel wywali wszystkich i zrobi od nowa modernizacje itp... To wtedy może będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy wszystko chodziło... ale większość czasu część strony nie chodzi. Ale na szczęście niedługo zmieniam hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A ja moje konto na shou wykorzystałem na download i miejsce na mp3 z którego korzysta musicbox na mojej stronie. Muszę przyznać że teraz jestem zadowolony - jeżeli nei potrzeba ci php i mysql shou nie jest złe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis byla awaria lacza tktelekom czyli jedynego w SH.

nie dzialała cala serwerownia w gdansku - totalna kicha!!

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to im chyba php padło. Żadna strona nie działa, nawet www.shou.pl. Lepiej chyba darmowe hostingi chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie php tylko raczej konfig httpd.conf ponieważ wszystkie vhost'y kierują na apclan.mateusz.shou.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze sie nie znam ;)

Teraz wszedłem na strone i... ukazała sie nie moja strona! No i oczywiście z błędami.

Na każdej stronie z shou jest tylko jedna treść, zacytuje:

"aaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

YoYo takich wpadek nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża sie powoli upadate PR a tu taki miły prezent jak przekierowanie na ich strone. Ja sie poddalem i mam nauczke zeby nie kupowac kont przez allegro za 12 zl. Chociaz jeszcze sie przydac moze na jakies marne zaplecze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Konta działają, ja mam jacenter.shou.pl i ten adres teraz nie działa więc korzystam z http://195.114.1.172/~jacenter/ - i tak mam na tym serwie tylko mp3 i nieco downloadu więc nie jest tragicznie ;)

 

PS:

... aż tak, tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś co z tym gównianym hostingiem sie dzieje i co oni wyprawiają ? dziś patrzę a tu wszystkie moje domeny i strony przekierowane są na ich stronę główną . u was to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×