Skocz do zawartości

Tomasz Fiedoruk

WHT Pro
 • Zawartość

  4585
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Tomasz Fiedoruk wygrał w ostatnim dniu 8 Wrzesień 2013

Tomasz Fiedoruk ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

98 Pomocny

O Tomasz Fiedoruk

 • Ranga
  BOSS

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://404.tf

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Czy liczba 5000 tys to dużo?

  Masz u nas 14 dni na testy bez zobowiązań w zenbox.pl, możesz przekonać się, że warto. 5 000 UU jest rozliczanych w skali miesiąca, czy to dużo czy mało zależy jak na to patrzeć, ceny ustaliliśmy aby zachować jak najlepszą korelację cena/jakość i nie konkurujemy z budżetowymi rozwiązaniami.
 2. Mały hosting

  Jedyne co jest u nas dziwne, to to, jak tak dobry support oferujemy tak tanio. A poważniej, limity masz jak w każdym hostingu shared, niemniej ani dziwne ani niskie. Zapraszam do nas, na pewno się nie zawiedziesz. Przetestuj swobodnie przez 14 dni i podejmij decyzję.
 3. [Opinie] Zenbox.pl

  Był fuckup jasna sprawa, przeprosiliśmy, ale w gwoli ścisłości: 1. Nie cały dzień jako taki (na całe szczęście), była kolejka maili, ale schodziła sukcesywnie, poczta maile zbierała, serwery/skrzynki działały - można było do nich wysłać maile. 2. Nie wszystkim, jak pisaliśmy w mailu (nie wiem, czy otrzymałeś już od nas mailing w tej sprawie z wyjaśnieniami, bo tam to zebraliśmy w podsumowaniu + jakie pozytywne zmiany to przynosi dalej), ale wiadomo, czy 1 czy 100 000 nie ma znaczenia, wszystkim powinno zawsze działać i taki mamy cel, niemniej na całe szczęście w nieszczęściu problem nie był na skalę globalną. Nie zmienia to faktu, że był problem i bijemy się w pierś.
 4. Opinie o firmach hostingowych

  No i to była właśnie ta.
 5. Opinie o firmach hostingowych

  W sensie tu? Pisz do Bartka na maila jak coś. Straszne, ale uwierz mi jakoś się z tego otrząsnę. Ja niestety nie mam czasu ani chęci, aby pomawiać Ciebie na innych forach, mam ciekawsze zajęcia.
 6. Opinie o firmach hostingowych

  Odpisałem wyżej co jest powiązane z opiniami i takie zasady są od początku, opinie niepełne / nieprawdziwe / nieweryfikowalne mogą być usuwane i wielokrotnie były. Żeście się uczepili zen, gdzie były 2 może 3 przypadki, już nie pamiętam, od początku Opinii, a inne firmy też wielokrotnie z tego korzystały. I to nie jest oszustwo, jak to poniektórzy próbują argumentować tylko rzetelność rankingu, aby pojawiały się tam opinie weryfikowalne. Każda firma ma do tego prawa zgłaszać opinie do wyjaśnienia, zacznijcie też z tego korzystać. Ale co innego to, co innego ciągle wycieczki osobiste Michała w moją stronę, serio nie mam zamiaru dyskutować na takim poziomie. Nie będę na podstawie 1 opinii wysłuchiwać, że oszukujemy po całym internecie chyba i w ogóle to żal ze mną współpracować. C'mon jak w piaskownicy.
 7. Opinie o firmach hostingowych

  Oj ktoś sobie tu świadectwo wystawia takimi wycieczkami, ale to chyba nie ja. Brawo. Genialny poziom Twojej argumentacji i dyskusji.
 8. Opinie o firmach hostingowych

  W takim, w którym mogę wybrać moment końca bezsensownej dyskusji z konkurencyjną firmą. Pisałem to już x razy i nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
 9. Opinie o firmach hostingowych

  Nie zakładam, że każdą (znowu problemy z logiką) tylko akurat przy tej tak bo nie ma takiego klienta i nie było ani z taką usługą, ani adresem, ani domeną. Simple as that. Wystarczy, że COKOLWIEK by się zgadzało. Po coś te wymogi rankingu są. No widzę widzę, na swoje to taczkę już potrzebujesz. Zanim zarzucisz nam kłamstwo, oszustwo, pomyśl.
 10. Opinie o firmach hostingowych

  Opinia prawdziwa bo treść Wam się zgadza, brawo. No z takimi kryteriami to rzeczywiście trudno polemizować. Z konkurencją mi tu proszę nie zaczynać, bo póki co nie widzę dyskusji o Waszych firmach tylko konkurencji o naszej. Jeśli chodzi o to z naszej strony EOT.
 11. Opinie o firmach hostingowych

  Polska mentalność, wszyscy muszą kraść i oszukiwać. Tak nie pogadamy. Nie zakładasz nawet naszej uczciwości w tym zakresie. EOT.
 12. Opinie o firmach hostingowych

  Jedyne co mogło tu być teraz potwierdzone, to to, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem. KAŻDA firma ma prawo do zgłoszenia opinii i jej dodatkowej weryfikacji, wiele z nich korzysta. I nie mówimy tu o kasowanie jakichkolwiek prawdziwych opinii, kumasz? Nie usuwamy, bo komuś się nie spodoba, tylko w przypadku naruszenia zasad rankingu i prawdziwości opinii. I dlatego ten ranking jest właśnie wiarygodny, że istnieje możliwość oraz system weryfikacji, a nie wszystkie są dodawane jak leci jak katalog seo co najmniej.
 13. Opinie o firmach hostingowych

  A daj znać kiedy pisałeś / jakie ID, może coś nie doszło? Z negatywnymi opiniami też można coś więcej zrobić. W przypadku gdy trudno i wszystko się zgadza (klient prawdziwy) ale w przypadku jak z Mzone, gdzie wg mnie klient nie ma racji a firma ma, żeby istniała możliwość usunięcia tej opinii jako rankingowej, zostawiając jej wyświetlenie. Np ta. http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/14-mzone-net-eu/zobacz_opinie/23291/ Dodać pieczątkę "ponownie zweryfikowano" WHT etc. El to taka moja luźna propozycja, pod dyskusję, bo kwestia co by decydowało o tym, żeby taką negatywną wygasić. Może głosy moderatorów itd.
 14. Opinie o firmach hostingowych

  Jedno nie ma związku z drugim, pomyśl, idąc tym tokiem rozumowania to tam też moglibyśmy kasować - przyjęliśmy za moduł opinii WHT a nie Fb gdzie te opinie przy zmianie polityki mogą zniknąć za miesiąc czy dwa. Kanały w social mediach służą nam do kontaktu z klientami a nie budowania contentu / modułów. Jak już jesteś przy fejsie to zobacz, że my o każdym problemie informujemy i z każdym klientem rozmawiamy, więc akurat politykę ukrywania problemów trudno nam zarzucić. A też lekko przyjąłeś "argumenty" jakby nie patrzeć firmy konkurencyjnej. Widzę, że niektórym ciężko idzie zrozumienie, że takich opinii złych może nie być. Nie no tutaj zarzut pojawił się w naszą stronę, stąd pisałem, co inni robią nie wiem, ale jak widać forumowicze wolą się skupić na niewinnych.
 15. Opinie o firmach hostingowych

  Hehe poziom dyskusji sięgnął bruku, gratuluję "doświadczenia". EOT
×