Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Nieaktualne. Serdeczne podziękowania dla Marka z Biznes-Host.pl za pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DigitalOcean robi problemy w przypadku sprzedaży konta? Uzbierało mi się trochę $ które chciałbym spieniężyć, a nie chcę zakładać nowego wątku nie upewniając się wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DigitalOcean robi problemy w przypadku sprzedaży konta? Uzbierało mi się trochę $ które chciałbym spieniężyć, a nie chcę zakładać nowego wątku nie upewniając się wcześniej..

 

Napisz do supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybciutkie pytanko do ekspertów, czy jest szansa aby ktoś niepowołany odczytał wiadomość, która została zakodowana przy użyciu AES-256 i dodatkowo leci po SSL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybciutkie pytanko do ekspertów, czy jest szansa aby ktoś niepowołany odczytał wiadomość, która została zakodowana przy użyciu AES-256 i dodatkowo leci po SSL ?

 

NSA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, skoro pokazuje wałki komuchów :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie też coś czasem się dzieje... Ale nie to, że nie chce się ładować, tylko jak już to w połowie przestaje się buforować i muszę odświeżać stronę (Neostrada, mazowieckie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w TP jakoś lipnie internety chodzą? mam od kilku dni jakieś dziwne problemy np z jutubem i innymi usługami gógla... nawet google.pl się nieraz nie chce załadować... niektóre filmiki na yt trzeba 10x odświeżać żeby obejrzeć i komentarze się nie chcą czasem ładować... ktoś ma to samo?

Korzystam z Opery - w sumie na innych przeglądarkach nie sprawdzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, u mnie też cos ostatnio z google.pl problem, ale to trwa około 1-2 minut, więc jest czas oderwać się od komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

U mnie gmail itp. działały bez problemu ale samo google.pl nie działało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, u mnie też cos ostatnio z google.pl problem, ale to trwa około 1-2 minut, więc jest czas oderwać się od komputera ;)

U mnie to trwa dobre kilka dni...:P Jest to strasznie irytujące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda się potrafią dziać jak nie masz wyjścia do najbliższego GGC. Pewnie ruch idzie gdzieś w global i stąd takie problemy. Przepięcie GGC nie następuje odrazu. W czasie propagacji/przepinania prefiksu na GGC potrafią się dziać się cuda, do części usług googla może być dostęp, a do części nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Również zaobserwowałem problemy na Neostradzie. Czasami strona się nie załaduje (biała karta), najczęściej problem występuje z google. Od kilku dni w godzinach 12-18 mam masakrycznie wysoki ping (przy tym rozłącza co jakiś czas internet i wtedy ping spada do 80 - jednak tylko na 1-2 minuty). Nie wspominając o tym, że przy dobrym pingu internet potrafi mi rozłączyć 3-4 razy pod rząd. Z Youtubem również jest problem - czyli jak u większości użytkowników Neostrady. Gdyby tylko była możliwość zmiany dostawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Również zaobserwowałem problemy na Neostradzie. Czasami strona się nie załaduje (biała karta), najczęściej problem występuje z google. Od kilku dni w godzinach 12-18 mam masakrycznie wysoki ping (przy tym rozłącza co jakiś czas internet i wtedy ping spada do 80 - jednak tylko na 1-2 minuty). Nie wspominając o tym, że przy dobrym pingu internet potrafi mi rozłączyć 3-4 razy pod rząd. Z Youtubem również jest problem - czyli jak u większości użytkowników Neostrady. Gdyby tylko była możliwość zmiany dostawcy...

 

Patrzyłeś na innych DNSach? Tych od TP to się używać nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o DNSy jakie Ty używasz?

 

W zakładce DHCP (TP-Link) mam:

Primary: 194.204.159.1

Secondary: 194.204.152.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×