Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Problem jest taki, że jak chcę dodać share wystawiony przez CIFS'a, na który mają trafiać backupy to po chwili mielenia BUE się wywala błędem o braku praw do zapisu.

Teraz ciekawostka. Jeżeli wejdę sobie na tego share'a przed podpięciem go do BUE, mam pełne prawa - zapis, edycja, odczyt. Stworzę sobie powiedzmy 10 plików. Odpalam BUE 2014, tam próbuję dodać tego CIFSowego share'a, ale dostaję komunikat błędu. Od tego momentu nie mogę ruszyć tych plików, które wcześniej stworzyłem - zmiana nazwy, usunięcie - brak uprawnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Portugalia szmaciarze dostali niezłego łupnia od szkopów. Co za wstyd, miał być jeden z ciekawszych meczy tymczasem wyszło gorzej niż z naszymi nielotami. Lepszy był już mecz USA - Ghana gdzie choć było mniej bramek (2:1) to jako całość wyglądał x100 lepiej niż gra Portugalczyków ze szkopami. Niemcy to w zasadzie mieli taki trening przed kolejnym meczem, więcej stali i sobie podawali od niechcenia piłkę niż za nią gonili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@l3szcz: Nie nie, to dedykowana maszyna, stoi w serwerowni obok mnie. Właściwie nawet cały system do backupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Excuse me, sir.
Po prostu rozpatrywałem kilka możliwości, naczytałem się na stronie supportu symantec'a o VMWare'ach, stąd to pytanie o system.

Radziłbym poszperać na w/w stronie.

@robson345 Nie jestem na żadnej przepustce a tym bardziej nie chcę bo nie ma takiej konieczności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem toola, który testuje konfigurację (taki odpalany z powershella) i jedyne co dostałem, to jeden warning i kod błędu, który jak wpisałem na stronie symanteca, to zobaczyłem jedynie... "Oooops!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktoś może co się dzieje z Markiem z BH ? Urlop, wyjazd czy cóś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, poza tym że brak czasu na wszystko i WHT pobieżnie czytam. O czymś zapomniałem? Daj znać na PW bo nic nie widze nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Niemcy wtrzepali Brazylii :) sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz kuzyna:

Artur
Gadu-Gadu

08:29:28No pogrom jak za czasów Hitlera

 

 

Nie rozumiem nienawiści do niemieckiej drużyny u części osób. Chłopaki po prostu grają. Szkoda, że te osoby nie są tak krytyczne do naszej reprezentacji, którą wyprzedza pół świata. I to w dodatku egzotycznego.

A w naszej reprezentacji? Pojedzie lewy z prawym na meczyk, w dupe dostaną, zgarną kase do kieszeni. Ba, jeszcze w rekalmie t-mobile zagrają. W normalnym kraju pewnie taką reprezentacje by już dawno wypieprzyli. Kasa dla trenerów, to już w ogóle przegięcie. IMO cały czas powinni o chlebie i wodzie siedzieć, a kase dostawać za wygraną. Chyba narazie etap jest taki, że lada moment drużyna podwórkowa z Koluszek wygra z reprezentacją Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nam się mecz podobał. Bardzo dobry, gra Niemców na bardzo wysokim poziomie. Podziwiałem ich obronę bo w tym meczu można dawać ją za przykład i Polacy powinni się uczyć od nich.

 

Taki dynamiczny mecz że nie pokazywali nawet powtórek a komentator nie miał czasu opowiadać historii każdego zawodnika (jak w przypadku meczów Polaków) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie nie nie. Tu jest już wyższa idea. Nasi to zwykłe pociotki z którymi niemce a w zasadzie na których niemce sprawdzają zmiany w stylu gry. Nie oglądam gry naszych bo to tak samo jakby zobaczyć paradę równości w wersji sportowej. Jeszcze trochę i będziemy na ostatnim miejscu w rankingu FIFA, ale oczywiście nadal najwięcej kasy idzie w piłkę kopaną gdzie od wielu lat jest jedno wielkie ÓWNO. W innych dyscyplinach gdzie mamy szanse odnosić jakieś sukcesy nigdy na nic nie ma kasy typu skoki, biegi, jazda po lodzie etc ale na tych patałachów zawsze jest kasa. Nie wygrywacie - nie zarabiacie. Może nie od razu wygrywać z niemcami ale swego czasu wynik z San Marino 1:0 po ciężkich bojach uważam za porażkę.

 

Niemiec jakby nie patrzeć to był, jest i będzie nasz wróg. Pomimo tego że wielu z naszych tam jeździ, pracuje, kupuje serwery to jednak nadal będzie nasz wróg, niekoniecznie militarny, wystarczy mentalny czy psychologiczny. Pomimo że żyjemy w TFU zjednoczonej europie i niby należy zaszłości oddalić na bok to niemiec zawsze będzie nasz wróg chociażby gdyby miał nim być tylko w piłce nożnej.

 

Co by jednak nie psioczyć na niemców to muszę przyznać że są w grze świetni i są na ostatniej prostej aby wywalczyć tytuł mistrza. Podejrzewam że walka będzie pomiędzy niemcami a holdenrami. Stawiam że Brazylia z Argentyną zagra o trzecie miejsce. Jak jednak finał będzie niemcy - Argentyna to niemce spokojnie wygrają. Mogę ich nie lubić, mogę im życzyć żeby ich szlag jasny trafił ale muszę przyznać że reprezentację w piłce kopanej mają świetną. I jeżeli wygrają ten mundial to będzie ta wygrana im się należeć w 100 procentach pomimo ataku furii u mnie i wielu mi podobnych.

 

Szkoda Brazylii, liczyłem że z niemcami wygrają. Gdyby grali z kimkolwiek innym poza francją, holandią to bym był za tym żeby wygrał lepszy. niemiec mistrzem świata... bleee ale w pełni na to zasługują. Szacun dla Brazylii za to że zaszli tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×