Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Ja stawiałem że Brazylia dojdzie max do 1/8, ale się ślizgali jak mogli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

W Polsce brakuje zgrania, jak to wyżej ktoś określił - każdy próbuje osiągnąć jak najwięcej dla siebie, Błasszczykowski, Lewandowski - gwiazdeczki, które powinny się spalić ze wstydu, w Niemczech zarabiają krocie za każdy mecz, tutaj też za samo wejście na boisko - bo kurde są znani i brakuje mi tutaj takich piłkarzy jak Olisadebe, Bąk, Smolarek - oni dobrze grali, przynajmniej w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jednak nie wszystko stracone :) Co prawda na 99% niemce pokonają Argentynę ale zawsze jest ten 1% żę może jednak nie wygrają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam, trochę odbiegnę od piłkarskiego tematu, ale mam "drobny" problem z play. Dwa tygodnie temu kupiłem starter orange za 5 zł, jednak od jakiś 6 dni ciągle wydzwania do mnie konsultant(ka) z numeru 790500500 w aplikacji od androida ten numer widniej jako "Salon Play". Na początku informuje mnie, że mam nie zapłacony rachunek za Internet mobilny :ph34r: , a chwilę później chce abym podał swoje imię, nazwisko i numer identyfikacyjny klienta. Jedyną usługę jaką mam w play to mixtura 30, którą wziąłem 3 lata temu... Na numer telefonu play, jaki ten w umowie żadna wiadomości nie przyszła, nie było żadnego telefonu - kompletne null, a na Orange spamują co godzinę. Co zrobić z tym fantem?

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś zupełnie nowy numer w Orange, to skąd Play go zna? Jeśli nigdzie im go nie podałeś, to wygląda na pomyłkę, może poprzedni użytkownik numeru miał jakieś usługi w Playu. Jeśli natomiast podałeś jako kontaktowy, no to idź do salonu Play, albo sam zadzwoń na ich pomoclinię i wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeden numer z playa calkowicie prywatny. I jakis czas temu wydzwaniali na niego handlowcy z tmobile. Tego numeru nigdzie nie znajdziesz i posiada go zaledwie kilka osob. Tak te sk... Handluja klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeden numer z playa calkowicie prywatny. I jakis czas temu wydzwaniali na niego handlowcy z tmobile. Tego numeru nigdzie nie znajdziesz i posiada go zaledwie kilka osob. Tak te sk... Handluja klientami

Zdecydowanie.

 

Moj ojciec to starszy facet, ale komorke ma, bo trzeba. Kupilem mu starter z Plusa ze dwa lata temu. Numer podawany tylko i wylacznie znajomym i rodzinie.

 

Od paru miesiecy wydzwaniaja konsultanci Tmobile i Orange z propozycja przeniesienia numery na abonament do nic. Przypadek? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Jeśli kupiłeś zupełnie nowy numer w Orange, to skąd Play go zna? Jeśli nigdzie im go nie podałeś, to wygląda na pomyłkę, może poprzedni użytkownik numeru miał jakieś usługi w Playu. Jeśli natomiast podałeś jako kontaktowy, no to idź do salonu Play, albo sam zadzwoń na ich pomoclinię i wyjaśnij.

Całkowicie nowy numer, kupiony na stacji benzynowej ;) Potrzebowałem szybko Internetu, a Orange ma u mnie najszybszy transfer. Jak będę dzwonić to im powiem kilka miłych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeden numer z playa calkowicie prywatny. I jakis czas temu wydzwaniali na niego handlowcy z tmobile.

Co innego handlowcy, którzy chcą coś sprzedać, a co innego o niezapłacony rachunek. Numer można zwyczajnie zgadnąć. Przydzielone zakresy są znane, stawiasz Asteriska i dzwonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam zawsze wysłuchuję jak ktoś dzwoni z konkurencji i prosi o 5 minut rozmowy. Słucham 20 minut i dyskutuję na temat tego co ja mam, co używam i tak dalej.

 

Na koniec i tak odmawiam gościowi bo nikt mi nie da abonamentu za max 10zł bo tyle używam w miesiącu. A czasami ze 2-3 w ogóle nie doładowuję bo telefon jest u mnie tylko do odbierania rozmów. Jak dzwonię to biorę telefon mamy z abonamentem albo doładowuję konto za 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tracisz bezsensownie 20 minut.

 

Ja przed chwilą załatwiłem sprawę w 15 sekund. Normalnie wystarcza mi 5-10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Dziś nastąpiła kumulacja, w ciągu 2 godzin miałem 11 połączeń od play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbierasz, mówisz że nie wyrażasz zgody na rejestrację i zwykle już konsultant milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lipa. Niech szlag jasny kiedyś trafi wszystkich niemców z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dlaczego? Ja też się cieszę że wygrali. Najładniej grali choć liczyłem na finał z Holandią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Niech szlag jasny kiedyś trafi wszystkich niemców z osobna.

Pociesz się tym, że Polska na tym mundialu nie straciła ani jednej bramki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pociesz się tym, że Polska na tym mundialu nie straciła ani jednej bramki ;)

Dobrze prawi, przynajmniej Polacy nie są stratni :D

przynajmniej w rankingu Fifa nie spadli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Pociesz się tym, że Polska na tym mundialu nie straciła ani jednej bramki ;)

Nawet nie takie złe to pocieszenie, nie wpuściliśmy ani jednej bramki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie takie złe to pocieszenie, nie wpuściliśmy ani jednej bramki :D

 

Ja powiem więcej:

- jedyna drużyna, która nie straciła bramki

- jedyna drużyna niepokonana na mundialu :D

 

A Mundial fajny, głównie za sprawą Kolumbii, Kostaryki, Algierii, Urugwaju, Chile, meczu Niemcy - Brazylia.

 

Do kitu: sędziowie, holowanie Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pociesz się tym, że Polska na tym mundialu nie straciła ani jednej bramki ;)

 

No i nie odpadli w grupach tak jak na Euro2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×