Skocz do zawartości

Lokator

WHT Pro
 • Zawartość

  856
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19

Lokator wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień 2017

Lokator ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

137 Lider

4 obserwujących

O Lokator

 • Ranga
  Weteran WHT

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://aktualnie brak

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  /home/Lokator

Ostatnio na profilu byli

10802 wyświetleń profilu
 1. Aruba Cloud

  @Aruba Cloud, oferta 4zł/msc w PL trwa do 31.10.2017 - czy po zakupie w tym terminie późniejsze odnowienia vpsów są również w cenie 4zł/msc?
 2. Spoofy, razem z Tobą wiem o 8 osobach, które chcą to zrobić, z czego 4 po swojemu ; p
 3. Generalnie wypowiedź owego Pana w moim mniemaniu powinna być poprzedzona usunięciem rankingu firm z forum. Z mojego punktu widzenia obecna sytuacja nie odzwierciedla dokładnie tego co tam napisał, jednak jakby nie patrzeć WHT długo funkcjonuje i wszyscy na tym skorzystaliśmy, więc ja osobiście (i kilka innych osób) czekamy na dalsze działania nowego właściciela i zmiany mające zajść na forum. Jeżeli w pełni zostaną pokryte napisane przez niego słowa - nie ma problemu, jeżeli nie - no cóż. Zbudujemy coś nowego.
 4. Jeżeli nie webhostingzone, to niedługo pojawi się coś innego : )
 5. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  Tzn? Który laptop do 2000 zł z tej listy jest lepszy niż ten, który ja proponuję, i dlaczego?
 6. Hej, jaki bootcamp frontendowy online, bądź szkolenia/kursy/materiały online w języku polskim polecacie? Język polski jest wymaganym, nie wszystkie osoby mające podejść do owego kursu znają angielski na odpowiednim poziomie.
 7. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  Oczywistym jest, że się z wami zgadzam, ale ta osoba nie ma stałego miejsca zamieszkania, ciągle je zmienia, a potrzeba wydajności (chyba że się mylę i duże projekty w owych programach nie wymagają takiej mocy, dlatego też o to zapytałem w pierwszym poście ale nikt nie zweryfikował moich wątpliwości).
 8. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  Mobilność odgrywa znaczenie, dlatego nie ma sensu poruszać tego tematu ; ) Chodzi mi o opinie osób, które pracowały w tych programach przy większych projektach, i orientują się na co jest największy narzut, i mają porównanie między pracą na słabszej, i na mocniejszej maszynie.
 9. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  A jak kwestia grafiki? Generalnie nikt nie odpowiedział na moje pytania odnośnie sprzętu w praktycznym zastosowaniu, na realnych, dużych projektach.
 10. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  Laptop ma być dla osoby prywatnej, a nie dla firmy. Ma służyć nauce oraz ewentualnej realizacji projektów z pracy w domu. Uprzedze stwierdzenia, że stacjonarna stacja lepsza - potrzebny jest laptop.
 11. Jaki laptop [Catia V5 i Siemens NX]

  Myślałem o poleasingowym HP (z Quadro 2000m) albo nowym dellu, a jeżeli użytkownik będzie raczej stacjonarnie pracował i będzie chciał sprzęt nowy, ale oszczędnie to Lenovo - pytania do Was o kwestie sprzętowe w pierwszym poście, to chciałbym zweryfikować.
×