Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość l3szcz

Widziałem to, nieźle wykombinowali, szczególnie z memami na kwejku i tym podobnych, np:

z15307724Q,Internauci-smieja-sie-z--Sorr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

OMG kiedy oni ten niebezpiecznik zmienią? Tego się czytać nie da, oczy bolą na maksa...

 

a co do sprawy - cóż... ktoś tu powinien beknąć, np. support paypala i godaddy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!!!111 masakra, żal, tragedia na maksa. Sponsi stary z Ciebie chłop, a używasz słownictwa jak nie przymierzając nastolatek. Na dodatek jak się wypowiadasz, to najczęściej z wielką pretensją do kogoś lub na coś. Przerażasz mnie... i pewno nie tylko mnie, ale innym to zwisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Insider eee... no i?

A co, jeśli mam to w dupie?

 

Gdzie trzeba, tam ładnie się wypowiadam. Tu mam luz.

Poza tym ja pretensje? W wypowiedzi powyżej? W ogóle zapoznałeś się ze sprawą? Wiesz co to jest forum dyskusyjne? Czy standard przypierdolka, bo cholera bierze?

 

A że ja patrzę szerzej, komentuję nie tylko o skutkach, ale też powodach wydarzeń w kraju i na świecie - no tak mam. I wraca pytanie: no i...?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Eee tam :) Kaj profesur Miodek czyta me wypociny językowe to jest bliski paraliżu pikawy, więc nie taki Spons straszny jak go malują, hihi :)

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i...?

 

No i doszedłem do wniosku - zapewne tak jak i inni forumowicze, że szkoda czasu na prowadzenie z Tobą dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale nie chcesz prowadzić dyskusji, tylko się czepiać mojej osoby.

 

Nie rozumiem zupełnie po co zacząłeś. Nuda? Próżność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Sponsi, Ty się chyba w domu nudzisz :-)
Pamiętaj, że to forum jest, jakby nie patrzeć, dla dojrzałych użytkowników. Używanie anglicyzmów oraz skrótów czy też słów pochodzących z języka potocznego nie jest tu wskazane - o to jest całe "czepianie się" Twojej osoby. Fakt faktem, wypada zachować odrobinę honoru i powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używanie anglicyzmów oraz skrótów czy też słów pochodzących z języka potocznego nie jest tu wskazane

 

Wow ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

 

Używanie anglicyzmów oraz skrótów czy też słów pochodzących z języka potocznego nie jest tu wskazane

Z wyjątkami dot. konfiguracji serwerów ewentualnie okazywaniem zachwytu na widok tego postu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

§ 2 Pisanie Postów.

 

(...)

5) publikować Posty w języku polskim;

6) starać się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Popraw dokonujemy używając "Zmień";

(...)

9) Użytkownik powinien powstrzymać się od formatowania czcionki (pogrubiona czcionką, nie używamy rozmiaru "duży" i "ogromny"), od kolorowania oraz pisania Postów WIELKIMI literami.

10. Użytkownik powinien powstrzymać się od używania słów typu: tesh, jush itd. (slang)

(...)

 

Mnie jeszcze irytuje wciskanie "heh" i "...", szczególnie to ostatnie - 5 ostatnich postów, 8 wielokropków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zachowajmy więc powagę i rozwagę przy wyrażaniu się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Mnie jeszcze irytuje wciskanie "heh" i "...", szczególnie to ostatnie - 5 ostatnich postów, 8 wielokropków.

 

To chyba nie lubisz moich postów czytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos a mnie twój nick irytuje... i co ja mam poradzić?

I masz czelność mi regulaminy cytować? I które z tych punktów niby łamię? OMG tam nie ma?

5) publikować Posty w języku polskim; - jest
6) starać się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Popraw dokonujemy używając "Zmień"; - nie czynię literówek oraz błędów
(...)
9) Użytkownik powinien powstrzymać się od formatowania czcionki (pogrubiona czcionką, nie używamy rozmiaru "duży" i "ogromny"), od kolorowania oraz pisania Postów WIELKIMI literami. - nie formatuję, gdy piszę wielkimi to faktycznie 3 litery na krzyż i to faktycznie jest krzyknięcie specjalnie
10. Użytkownik powinien powstrzymać się od używania słów typu: tesh, jush itd. (slang) - nie ma, są emotikonki i są internetowe skróty, powszechnie stosowane w internecie.

 

Kombinujesz, cwaniakujesz, próbujesz. Tylko moja osoba to troszkę za wysokie progi dla ciebie, cwaniaczku. Już tobie to tłumaczyłem przy okazji wątków o Polsce. Mało wiesz, a próbujesz. Nie próbuj, bo się przewrócisz.

 

Nagle wszyscy się okazują złotoustymi cwaniakami?

heh - to jest ze mną od początku, od 1999, gdy zacząłem przygodę z internetem. Wpieniało wielu, ale miałem to w nosie, bo wielu kopiowało i dla wielu było to czymś oryginalnym, mimo, iż czasem niezrozumiałym (wielu myliło to z "hehe", ale ja wtedy pisałem - na czacie - że "heh to nie śmiech").

 

Słaaabo ludzie, słabo.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest temat do gadania o przysłowiowej du*ie maryny a zachowujecie się jak youtubowe dzieci napinacze gdzie wystarczy przestawić dwie literki w komentarzu i stado dzieci się na tobie wyżyje;)
Zachowajmy poziom, nie czepiajmy się pierdół w tym temacie - masz coś do kogoś to napisz do niego bezpośrednio, a post zreportuj, a nie obrażacie kogoś publicznie (czy to przypadkiem nie karalne tak poza tym?).

Przypomniała mi się kiedyś sytuacja jak jechałem w samochodzie i na CB była jakaś napinka. Jak to w weekend bywa budzą się wtedy różne oszołomy i był taki jeden co jak się kłócili to gadał "Przestańcie się kłócić bo puszczę wam koziołka matołka!"
No i zaraz Koziołek rozbrzmiał z głośnika CB:D
Więc też wam zapuszcze:
http://www.youtube.com/watch?v=JI_Fh78oNtg

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem dochodzę do wnioski, że na forach, z zwłaszcza polskich, to ludzie zrobili by ostrą awanturę w wątku o krówkach (cukierki takie).

 

Już nie pomnę, że co jeden to bardziej oświecony, a co drugi większy ekspert.

 

Dajcie sobie ludy na wstrzymanie, bo ten wątek to chyba ostatni bastion, gdzie jakiegoś flejmu większego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem dochodzę do wnioski, że na forach, z zwłaszcza polskich, to ludzie zrobili by ostrą awanturę w wątku o krówkach (cukierki takie).

 

No przecież była już Polsko-Niemiecka wojna o krówki. Tłukli się po Luksemburskich sądach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krówki pomorskiego z Milanówka rządzą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

 

Zmieniam pakiet internetowy na 120 / 5mbps i pora zmienic router na cos normalnego. Sygnal rozbijam oczywiscie po WiFi i zalezy mi na uzyskaniu jak najwiekszych transferow bezprzewodowo. Jaki router mozecie mi polecic? Widelek cenowych jako tako nie mam bo nie wiem nawet ile na porzadne urzadzenie trzeba wydac, wiec prosze o jakies typy :)

 

 

Bez ADSL oczywiscie, internet wchodzi skretka.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×