Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Ale jaja... zabrali 3 dzieci rodzinie, bo - jak to w tv powiedzieli - mogło dojść do przemocy typu "klaps"...

sąd od razu, ze szkoły, bez rozmowy z rodzicami.

 

boshe jeszcze się nie nauczyłeś że to co w tv to trzeba z dużym dystansem? Przecież sensacja się sprzedaje najlepiej więc zawsze jest to koloryzowane tak by wyciągnąć jak najwięcej widzów... i wciągnąć w "dyskusje" jak najwięcej osób, a nic tak nie wciąga jak takie rzeczy

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tgx ale jednak to się dzieje. Nie wiem jak można podkoloryzować fakt, że zabrali rodzicom dzieci.

Podkoloryzowanie pod "klapsa" to już w ogóle żenada.

 

Pewnie i tak jutro będzie sprostowanie, że "cośtam". No ciekawe o co będzie chodziło naprawdę.

A jeśli to jest już to, co przepowiadano, co będzie z tym zabieraniem, to WTF OMFG itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - przykład z pierwszej ręki. Rodzicom zabrano dzieci. No po prostu szok. Normalna rodzina, nikt by nie powiedział. Po prostu dzieciaki im odebrali. Powszechne oburzenie, jak oni (SIC!) mogli zabrać normalnym rodzicom dzieci - oboje wyższe wykształcenie, normalna praca.

 

Co się okazało? Że po pierwsze, nie zabrali dzieci, tylko ograniczyli prawa rodzicielskie, a dzieci na parę dni trafiły do szpitala. Po drugie, cała sytuacja miała miejsce z powodu zaniedbania matki (starsza dziewczynka miała straszne problemy ginekologiczne, o których matka wiedziała i je ignorowała). Kilkukrotnie przychodnia wzywała matkę (ktoś tam nawet jeździł) do pójścia z dzieckiem do szpitala. Ojciec, jak się okazało, pojęcia o niczym nie miał.

 

Media to największe zło, większe niż cały nasz ukochany Sejm razem wzięty. Gorszy syf niż największe oszołomstwo, bez różnicy czy z prawej, czy lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni w szkołach wprowadzić przedmiot: umiejętne korzystanie z informacji medialnych,

ale chyba taka wiedza nie była by na rękę zbyt wielu osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pedro84 tak, ale wiesz co to znaczy zabrać dzieci rodzicom? To jest totalna ultra ostateczność. Kupa kasy jest pompowana w bzdury, a tam, gdzie trzeba, to jest znieczulica "służb". To jest takie totalnie ostateczne działanie, że już naprawdę trzeba mieć pewność. A z drugiej strony przychodzą matki i żony na policję, że są bite i nic się nie dzieje. Dlaczego wtedy tak szybką ręką nie reagują?

 

A dlaczego to wszystko się dzieje? Bo generalnie - i to w Twoim przypadku teraz przestrzegam Ciebie również w obliczu dzieciaka - polityka rządowa (a idąc wyżej - cholernych globalistów) jest taka, by zabrać dziecko z domu, by dać mniejszą władzę rodzinie nad dziećmi, stąd szybciej dzieci do szkół, stąd właśnie zabieranie dzieci, stąd - UWAGA - od groma szczepień zarządzanych odgórnie, by społeczeństwo rosło pod dyktando władzy... a tak przy okazji by mieć totalną kontrolę co, kto, gdzie, jak, za ile, komu, dlaczego. A pośrednim skutkiem tego będzie to, że nie tylko kasa będzie szła na bzdury (zamiast obniżyć podatki - robi się "programy pomocowe"), ale też jest jeszcze jeden "plus" - globalistycznie świnie robią wszystko, byś pracował całe życie na kredyt na mieszkanie, a potem nie dożył emerytury, na którą dawałeś to całe życie. A jak dożyjesz, to żeby to była taka bida, że trzeba z odwróconej hipoteki się utrzymywać. To jest niewolnictwo nowych czasów, na to jest ich cały plan od poczęcia po śmierć. Dokoptuj do tego patologiczne - och, ale to jest przecież taki delikatny temat (buah) - "małżeństwa" homo, potem będzie adopcja, dzieci z probówki, itd. itp. Orwell się kłania, a nawet gorzej, bo Orwell jeszcze i tak wiele nie wiedział, gdy pisał 1984 na bazie rzeczywistych "pomysłów" globalistycznych.

 

Problemy ginekologicznie nie mnie jest oceniać, nie trzymajmy się konkretnych przypadków, bo one tylko zaciemniają obraz - wiadomo, są różne przypadki i spójrzmy na to wszystko globalnie, bójmy się o siebie, nasze dzieci i o naród Polski. Nie dajmy się wpuścić w taką dyskusję o jedną sprawę, bo im też o to chodzi, byśmy się zaszczuli nawzajem.

 

Media to zło, to tak, ale nie musi być tak, że ukazują tylko jedną stronę w takim przypadku. Poza tym przypadek zabierania dzieci jest akurat taką sprawą, że lepiej nie zabrać i porządnie zrobić ekspertyzę niż zabrać, a potem tygodniami, miesiącami czekać, aż sąd się zbierze i coś zasądzi. No i spójrzmy globalnie na zjawisko.

 

Edart trzeba by zacząć od odpolitycznienia i uwolnienia mediów, a nie, że podają to, co "z góry" przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p

Edart trzeba by zacząć od odpolitycznienia i uwolnienia mediów, a nie, że podają to, co "z góry" przychodzi.

 

 

Najpierw trzeba sobie we własnych głowach zrobić odpolitycznienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, a weź Ty wyemigruj do dorzecza Amazonki, tam nie ma służb, szczepień, kontroli, pełna wolność. I przestaniesz marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v wiesz co... zainteresuj się historią tego kraju. Najnowszą historią.

I skończ pieprzyć.

 

Jeszcze trochę i zaczniesz zmieniać zdanie, zobaczysz.

Tak samo inne cwaniaczki.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie twierdzę, że mamy tutaj zieloną wyspę, tuskoraj itd. Wręcz przeciwnie. Tyle, że nie zapędzam się w teorie spiskowe i nie twierdzę, że WSZYTKO co mnie otacza to ZŁO. A Twoje wypowiedzi czasami takim właśnie podejściem trącą (o bałaganie myślowym i składniowym nie wspominając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d.v wiesz co... zainteresuj się historią tego kraju. Najnowszą historią.

I skończ pieprzyć.

 

Sponsi, bardzo nie podoba mi się sposób, w jaki prowadzisz dyskusję, to tak przy okazji. Każdy kto ma inne zdanie od Ciebie "pieprzy"? A może Ty też "pieprzysz"? A może zróbmy ankietę, kto z Was z "pieprzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje lata mam, zdanie wyrobione i nie zamierzam go zmieniać. A pieprzyć lubię, bo to i potrawom i życiu smaczku nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie chwal :P Jedno przyznać muszę - stały związek to jednak więcej pieprzenia. Niestety tego werbalnego też.

I weź tu człowieku się zdecyduj co lepsze - słuchanie pieprzenia i częste pieprzenie, czy święty spokój i pieprzenie rzadsze... Taka zagadka filozoficzna na dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam ooo :P

 

Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że jednak brak związku nie oznacza mniej pieprzenia, trzeba tylko się werbalnie więcej napieprzyć, żeby popieprzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam miałem fajny poranek jak leciałem na pociąg :)

 

Myślę sobie kurcze mam 50zł na kartę miejską (złodziejską) i 3zł na coś do picia a fajki bym sobie kupił... Jakaś babka przede mną biegnie bo się śpieszyła (ja oczywiście nie zdążyłem bo po co mam się śpieszyć). Za chwilę patrze była jakieś 5-10 metrów przede mną i coś jej wypadło idę dalej patrze 10zł :D Mówię Oooo mam na fajki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J Za chwilę patrze była jakieś 5-10 metrów przede mną i coś jej wypadło idę dalej patrze 10zł :D Mówię Oooo mam na fajki hehe.

 

 

5 metrów, to byś krzyknął a nie do kieszeni ;P ale rozumiem, rak woła - siła wyższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego SimCity nieźle wypadła - chyba EA ciut niedoszacowało ile będzie im potrzebne mocy obliczeniowej na obsługę single&multiple player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego SimCity nieźle wypadła - chyba EA ciut niedoszacowało ile będzie im potrzebne mocy obliczeniowej na obsługę single&multiple player.

 

Szczególnie w pierwszy dzień jak żaden serwer nie działał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego SimCity nieźle wypadła - chyba EA ciut niedoszacowało ile będzie im potrzebne mocy obliczeniowej na obsługę single&multiple player.

 

Nic nowego, całe EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole cities xl premium :) w week end kupilem i juz 15h przegranych xD

 

Poczekaj, bo już długo nie pograsz. Gra jest niegrywalna w przypadku dużego miasta, ok 80k-100k. W dodatku, strasznie łatwo do takiego rozmiaru dojść. Mamy dwie części Cities, w żadnej tych samych błędów nie poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie grywalna pod jakim katem?

Mialem miasta po 300k ale czesto sie crashuje, gra zwalnia... Poczekam az cena simcity sie zmniejszy i wtedy kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×