Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

no, ponoć są, tzw. okno życia, ale ja nie potrafię zrozumieć takich osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pedro podziwiam. Taki wręcz kobiecy entuzjazm do dzieci heh.

Ja jakoś się jeszcze nie widzę, choć pracowałem z różnymi dziećmi.

I właśnie dlatego, że z różnymi cudzymi pracowałeś i się naoglądałeś co potrafią to do własnych nie chcesz ;)

Jeden ma pęd do mnożenia się, inny jest go pozbawiony. Powody mogą być różne - ja na ten przykład nie znoszę dzieci do 3. roku życia. Jak już mają 3 latka, to już zaczyna być myślący człowiek, z którym można nawiązać kontakt. Wcześniej to jest maszynka do żarcia, darcia ryja, spania i srania, czyli jak kot, tylko gorzej, bo kota można w tydzień nauczyć srania do kuwety ;)

A w ogóle dzieci to kupa szczęścia. Z przewagą kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że ta reputacja się popsuła no ale by się plusów posypało ;/

 

Bo reputacja to nie "Lubię to" i nie służy do tego żeby klikać w nią przy każdym "fajnym" poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja też pedro podziwiam. Taki wręcz kobiecy entuzjazm do dzieci heh.

Ja jakoś się jeszcze nie widzę, choć pracowałem z różnymi dziećmi.

 

Ale nie swoimi. A to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Steaua - Chelsea 1:0.

 

Ja pier... wszyscy mogą. Białoruś, Ukraina, Rumunia, Czechy, wszyscy jak nie Liga Mistrzów, to Liga Europy... a u nas ledwo ledwo Liga Europy to już mega sukces, tylko kraść potrafią. A potem rudy kłamca wychodzi i mówi, że jest dobrze. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

O, Ty też sylwestrowy strzał? :D

Raczej między świąteczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pedro kradną, przecież wiadomo, że taki Szachtar to na lewej kasie zbudowany.

Ale no jednak mają. A u nas kradną i nic nie mamy. Zarobić też nie dadzą, bo podatkami kradną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szachtar, Anży Machaczkała, Metalurg. Poczytaj sobie kim jest właściciel Steauy - też interesująca postać...

 

Z innej beczki, jak się chce, to można zarobić w Polsce. Legalnie, bez układów i jakichkolwiek znajomości. Potrzeba tylko determinacji, z resztą jak wszędzie. Niestety, pewne haracze trzeba płacić - mam na myśli głównie ZUS i NFZ, z czego jednak ta pierwsza organizacja (:)) daje pewniejszą stopę zwrotu choćby części, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

OMG...

 

Nie polecam nikomu uczucia strzelającego kondensatora prosto w brodę. Nie dość że łezka w oku że dosłownie wystrzelił a i nie miłe uczucie pary zebranej na brodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skan z USG załączony :) Z zeszłego tygodnia (strasznie lipne USG mieli, płytki nie dawali :(), 6 cm bestyjka miała.

 

post-10237-0-01873100-1362698940_thumb.jpg

 

Obrócić głowę w lewo o 90 stopni, maluch pływa na boku ;)

 

Do Administracji: żądam zwiększenia limitów załączników na forum! Gdzie mam wrzucać fotki? :D

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kim się mocno napinał i mu żyłka pękła - efekt jest taki że wypowiedzieli sąsiadowi z południa rozejm (!). Niby nic, bo do gróźb przywykł każdy i większość olewa je ciepłym moczem, niemniej NIGDY nie było wymówienia rozejmu. W świetle tego, jakakolwiek akcja północy traktowana bedzie nie jako zaczepka czy prowokacja tylkoo jako działania wojenne i ofensywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to USA musi pogadać z ...Chinami.

Korea to ch..., grunt, by Chiny pozwoliły położyć czapę na Korei Północnej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Chińczycy sami zrobią porządek w Korei Północnej niż pozwolą tam wkroczyć Jankesom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×