Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Ni ma czasu :(. Za parę tygodni do Polski, to jakąś książkę zakupię :P. Polecacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Takie książki to ja nie lubię. Wolę książki gdzie autor opowiada o życiu jakiegoś bohatera, co robi, jak żyje itp. (wiem, dziwny jestem xD) i też jakieś książki o polityce, ekonomii itp ostatnio polubiłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrej narracji, osobliwych i silnych bohaterów, ciekawej fabuły, to sięgaj po coś autorstwa Fredericka Forsytha - powieści political-fiction. Autor wybitny, jeden z moich ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni ma czasu :(. Za parę tygodni do Polski, to jakąś książkę zakupię :P. Polecacie coś?

świerszczyki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jeśli szukasz dobrej narracji, osobliwych i silnych bohaterów, ciekawej fabuły, to sięgaj po coś autorstwa Fredericka Forsytha - powieści political-fiction. Autor wybitny, jeden z moich ulubionych ;)

Dzięki, popacze :P

 

świerszczyki :lol:

Wolę wersje elektroniczne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Na tydzień tylko jadę. Jedną sprawę załatwić i wracam :P. Nie będzie czasu do wawy jechać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeno waści polecić mogę Trylogię Henryka z Sienkiewiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wszystko, co kiedykolwiek napisał Sapkowski. Olbrzymi zasób pięknych słówek można sobie przyswoić. Sienkiewicz przy nim to niestety, z całym szacunkiem, autor dla uczniów szkół co najwyżej gimnazjalnych ;)

Poza tym poczytaj co pisali Boy-Żeleński, Tuwim (poza tym co przewija się w szkołach i przedszkolach), Słowacki, a z nowszych Jerzy Pilch, Maria Nurowska. Na początek wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sapkowski FTW! Jak już polecamy wszystko, to ja polecę Martina Heideggera oraz Sørens Kierkegaarda. A Sienkiewicza osobiście nie lubię, tak samo jak Prusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No to widzę że ja mam niezłe zaległości w lekturach. Może złożę wniosek o przedłużenie doby do 48-72 godzin bo się z niczym nie wyrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe to wszystko szybko przeczytać? Dobrą literaturą trzeba się delektować.

Ja czasami potrafię po przeczytaniu naprawdę dobrej książki zrobić sobie kilka dni przerwy, żeby sobie ją jeszcze raz przeanalizować, nacieszyć się tym, co przeczytałem, zanim złapię za kolejną książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiem wiem, ale zwykle byłem zmuszany do czytania i to zwykle na szybko bo terminy krótkie co mnie denerwowało i mała niechęć została, ale lubię czytać książki np. o Linuxie czy jakieś z mojej tematyki niż powieści (no chyba że coś ciekawego w moim guście). :)

 

Jak mam chwilę to przed spaniem włączam jakiś serial bo nie lubię jak historie się szybko kończą hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

ROTFL dnia: jakiś dzieciak napisał, że Sprint nie jest budżetowy, jest za drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczaczku, a myślałem, że takich ludzi już nie ma :D

 

Panowie, pytanie do ojców: czy Wy też gadaliście do brzuchów jak Wasze były w ciąży? Bo wczoraj to paręnaście minut nawijałem o developmencie w SF2...

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro, jesteś pewien, że chcesz mieć dziecko-nerda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałem wejść napisać "Polacy nic się nie stało" (tak dla jaj, bo nie wierzyłem w szmaciarzy), a tu gol : )

BUAHAHAH TĘPE SZMATY hehe


EDIT:

 

BUAHAHAHAHAH 2:0 BAHAHAHAHAHAHA BUAHAHAHAHA

 

EDIT 2:

Nooooooooooooo można u Niemca, można też na biało-czerwono jednak grać.

 

EDIT 3:

 

Dobra, nie ma co oglądać.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W życiu nie powiedziałem tylu przekleństw co na tego sędziego... No nie powiem że nie ale polacy słabo zagrali, tego nie da się ukryć (patrz wynik).

 

Ale dobrze że z bratem mieliśmy znieczelenie na tę zniewagę bo przegrać z drużyną, która jest bez formy i ma tylko jednego dobrego gracza w teamie to witki mi opdły...

 

Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×