Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Eee tam, domenę już ma. Taką samą jak tatuś, nazwisko ;) Nawet TLD takie samo. Teraz tylko blogaska stawiać, galerię i nawalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I ty wierzysz że będziesz miał czas na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

558082_425521807537974_1934552393_n.jpg

 

 

Miałem tak na ostatnim sylwestrze ;) Ponad tydzień do siebie dochodziłem, a 19-to latkowie za dwa dni mieli powtorke na jakiejs studniowce or something... Starosc nie radosc ;) Za to przepasc miedzy 30-to, a 40-to latkami juz moim zdaniem nie jest taka duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momentami można odnieść wrażenie, że się tu robi oddział geriatryczny. Młode chłopaki, a marudzą, jakby już późny wiek emerytalny osiągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mamy srebro !! Jupi ! tera ino czykać jak nasi skoczkowie pokażą koci pazur i zdobędą podium w drużynie. Szkoda że wygrał Marian Koksiarz, wolałbym ażeby jak już mają wikingi wygruwać to niech będzie to Johaug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

20130302141742.jpg

 

 

Chłodzenie karty graficznej na patencie hehe ;) Dwa spinacze biuro i wentylator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitch please...

 

Kumpel się mnie spytał ostatnio o "jakieś dobre chłodzenie do 20 zł".

No to wziąłem dwadzieścia złoty i zrobiłem to, na co pozwalała cena... Efekt był podobny...

 

specz.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(20:05:31) RafoX: to ja ci mogę ściągnąć :D

(20:06:39) Natalia: nie wolno XD bo dziewica musi sama

(20:06:48) Natalia: taka tradycja

:lol:

Od kiedy dziewice same muszą ściągać majty? pierwsze słyszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX: ja mam inne pytanie - od kiedy zadajesz się z nieletnimi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX: ja mam inne pytanie - od kiedy zadajesz się z nieletnimi? ;)

 

koleżanek nie letnich mam spoooro co prawda mała część z nich jest dziewicami ^_^

Ja tam zawsze wolałem młodsze no ta akurat ma 17 i dziwię się że jest dziewicą ... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ona 17 lat, Ty lat 23... Jeżeli masz tego farta i na serio ci się trafiła dziewica to nie spieprz sprawy i poczekaj jeszcze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona 17 lat, Ty lat 23... Jeżeli masz tego farta i na serio ci się trafiła dziewica to nie spieprz sprawy i poczekaj jeszcze troche...

 

To tylko sąsiadka zdziwiło mnie tylko że jest jakaś tradycja że dziewica musi sama majty ściągnąć :D

Paweł spokojnie :D na sobotnie noce mam koleżanki starsze z samochodami wiedzą że ja ruszyć się nie mogę to same przyjadą :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest ekscytującego w dziewicy ? może ktoś mi rozjaśni sytuację :) ?

 

1. Nie komfortowo ona się czuje , żadnej przyjemności nie ma ...

2. Może się zakochać i to mocno ... w końcu dosyć unikatowej rzeczy jej pozbawiamy ;0

3. Blooddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest ekscytującego w dziewicy ? może ktoś mi rozjaśni sytuację :) ?

 

rzadkość ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh przy obecnych standardach gówniarstwo w wieku 16 lat jak jest dziewicą to już inne dupszony ją w szkole wyśmiewają.

Masakra co to się porobiło , sam w sumie miałem 16 lat jak pierwszy raz był aczkolwiek dziewczyna miała 18 ;)

 

Nie chciałbym mieć córki heh , myśląc oczywiście o tej kwestii wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się sytuacja z Kupalnocki (taki festyn w noc kupały, inaczej zwaną nocą świętojańską w mojej wsi), kiedy to dziewice mają rzucać wianki na rzekę. I ryk publiki "Gdzie Wy znajdziecie dziewice?!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dzisiaj to dziewic szukać w podstawówkach trudno. Jeżeli zachowała dziewictwo to znaczy że albo jest brzydka jak noc, albo wbrew 99.99% (Uptime marzeń co ?) jest po prostu porządna i się nie skurwiła. Bo dziś porządnej i normalnej dziewczyny do tego ładnej to ciężko szukać, większość leci na kase i są zwyczajnymi szmatami. Pokolenie 30+ to jeszcze jakoś się trzyma, ale młodsze to niemalże 100% burdello bum-bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×